Chiller Aermec 900 kW

5/5 - (3 votes)

Agregat wody lodowej chiller Aermec RV 3603 o wydajności chłodniczej 900 kW | ChillerTech – Sprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej

Ultranowoczesne urządzenia z zakresu chłodzenia, które umożliwią Ci funkcjonowanie z najwyższą precyzją. Agregaty wody lodowej o podwyższonym współczynniku wydajnościowym EER mające na celu utrzymanie optymalnych warunków niezależnie od obciążenia cieplnego. Technologia mająca bezpośredni wpływ na zużycie energii, a co za tym idzie rentowność Twojego przedsiębiorstwa. 

Doradztwo i optymalizacja. Chęć w dążeniu do perfekcji otwiera przed Nami nowe możliwości. Blisko 86 chillerów dostępnych od ręki z zakresu wydajności od 1 kW, aż do 1,3 MW. Testy sprawnościowe oraz długotrwałe pomiary mające na celu elastyczną pracę, a także bezawaryjność, która to następująco przekłada się na jakość produktu końcowego. Chillery procesowe z dokładnością pomiarową sięgającą +/- 0,1 K w znaczący sposób wpłyną na Twoje wyniki. Skontaktuj się z Nami już dziś!

Działania mające znaczenie. Proekologiczne działania mające na celu zmniejszenie śladu węglowego „Carbon Footprint” układów chłodzenia przy pomocy armatury kontrolno-pomiarowej, w których to ilość czynnika chłodniczego jest, aż o 60% mniejsza względem tradycyjnych układów freonowych. Progresywne układy sterowania o nieziemsko wysokiej dokładności pomiarowej w znaczący sposób wpływając na obciążenie cieplne poszczególnych komponentów i ich wytrzymałość. Perfekcja, która wyróżnia się na tle konkurencji, a tym samym wyznaczanie nowych trendów w zakresie chłodnictwa i klimatyzacji.

Agregat wody lodowej Aermec 900 kWChiller Aermec 900 kW

Wielofunkcyjne i proste w obsłudze urządzenia z zakresu chłodzenia, których działanie z pewnością Cię zaskoczy. Agregaty wody lodowej to urządzenia mające na celu utrzymanie optymalnych warunków w zakresie temperatury niezależnie od obciążenia cieplnego, bądź co gorsza warunków zewnętrznych. Elastyczna praca w zakresie od -12 oC, aż do +45 oC przekłada się na ich coraz to szersze działanie, jak również zrównoważony rozwój. Coraz to nowsze udogodnienia w stosunku do Użytkownika w znaczący sposób wpływają na ich wybór względem standardowych układów. Dowiedz się więcej na ten temat…

Doskonałe wyniki i wartości mające znaczenie. Agregaty wody lodowej Aermec to urządzenia, których misją jest dostarczenie medium chłodzącego o stałych i optymalnych warunkach. Proste i łatwe w obsłudze rozwiązania będące wyznacznikiem dzisiejszych wartości, a także celów układów HVAC. Dbałość o szczegóły wyróżniająca się na tle innych marek. Minimalistyczna budowa w połączeniu z wysokiej klasy aparaturą pomiarową daje spektakularne wyniki. Zyskaj przewagę nad konkurencją już dziś. 

Sprężarki chłodnicze w odmianie śrubowej o nieziemsko wysokim współczynniku sprężania umożliwią Ci funkcjonowanie na najwyższym poziomie nawet w bardzo trudnych warunkach. Izolacja akustyczna sprężarek chłodniczych, jak również sterowanie 0-10 V znacząco obniża głośność układu, która to wynosi niecałe 63 dBA przy pełnym obciążeniu. Napęd o zmiennym poziomie częstotliwości w znaczący sposób wpływa na obciążenie sprężarki, a tym samym trwałość komponentów. Poznaj możliwości chiller Aermec RV 3603 już dziś!

Rozwiązania dopasowane pod Twoje wymagania!

 1. Innowacyjne sprężarki chłodnicze w odmianie śrubowej, które umożliwią Ci pracę w każdych warunkach
  Sprężarki śrubowe dwuwirnikowe mające na celu elastyczną pracę nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Półhermetyczne sprężarki chłodnicze z serii ZHC z możliwością grzania kartelu znacząco zmniejszają możliwość uszkodzenia wpływając tym samym na koszty eksploatacyjne. Technologia mająca na celu ochronę Użytkownika, a w przypadku konserwacji łatwy dostęp do komponentów. 
 2. Ekologiczny czynnik chłodniczy R407C o obniżonym współczynniku GWP
  Dbamy o lepszą przyszłość. Proekologiczne działania mające na celu zmniejszoną ilość czynnika chłodniczego, jak również znaczące zmniejszenie współczynnika GWP z ang. Global Warming Potencial – współczynnik ocieplenia globalnego. Zmniejszona o blisko 15% ilość czynnika względem poprzednika wynika z sterowania 0-10 V. Ekologiczny czynnik chłodniczy o współczynniku GWP wynoszącym 1774 / w porównaniu do R410A o blisko 50% mniejszy
 3. Progresywny i prosty w obsłudze system sterowania oparty o sterownik Carel pCO Terminal
  Zaawansowany system kontroli, który przekłada się na spektakularne wyniki i wszechstronność. Funkcjonalność mająca znaczenie. Prosty interfejs oraz komunikacja poprzez BMS w znaczący sposób oddziałują na korzystanie z układu i komunikaty w momencie awarii. Wysoka dokładność pomiarowa będąca wynikiem zaawansowanej armatury pomiarowej.
 4. Wentylatory osiowe o zmiennym poziomie prędkości przekładające się na poziom głośności wynoszący niecałe 63 dBA
  Izolacja akustyczna sprężarek chłodniczych w znaczący sposób wpływa na głośność urządzenia, a tym samym jego wykorzystanie. Wentylatory w odmianie osiowej w bezpośredni sposób wpływają na głośność układu, jak również stopień skraplania zabezpieczając kluczowe elementy. Sterowanie 0-10 V za pomocą przetwornika częstotliwości umożliwia Nam dużą dokładność, a tym samym stały poziom sprężania niezależny od warunków zewnętrznych. 
 5. Termostatyczne zawory rozprężne wyróżniające się bezawaryjnością i wysoką dokładnością
  Zawory rozprężne z zewnętrznych wyrównaniem ciśnienia mające na celu zniwelowanie spadków panujących na wymienniku ciepła. Wysoka dokładność oraz minimalistyczna budowa w znaczący sposób wpływa na odbiór ciepła. Zaskakująca żywotność wynosząca, aż >45 lat przekłada się na ich zastosowanie w przemyśle.

Skontaktuj się z Nami już dziś i zyskaj przewagę!

Urządzenie dostępne od ręki

Specyfikacja technicznaAgregat wody lodowej Aermec 900 kW

 • Producent: Aermec
 • Model:  RV 3603***E*G8Q5
 • Ilość: 2 szt.
 • Moc chłodnicza: 878 kW
 • Swobodne chłodzenie / Free cooling: Nie
 • Zastosowany czynnik chłodniczy, jak również jego ilość: R407C / sekcja A – 82,00 kg / sekcja B – 77,00 kg / sekcja C – 97,00 kg
 • Ilość obiegów chłodniczych: 3 obiegi chłodnicze
 • Rok produkcji: 2005 r.
 • Króćce połączeniowe: 3″ – fi90
 • Zakres pracy: od 2 oC do 28 oC
 • Liczba, a także rodzaj sprężarek: 3 szt. sprężarki w odmianie śrubowej ZHC7LSGYE
 • Wymiary: szerokość – 2200 mm; długość – 9950 mm; wysokość – 2330 mm
 • Waga: ok. 7000 kg

Sprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej

Inteligentne układy chłodzenia, które umożliwią Ci funkcjonowanie z dokładnością sięgającą, aż +/- 0,1 K. Bezawaryjne i proste w obsłudze urządzenia mające na celu utrzymanie optymalnych warunków termicznych. Ultranowoczesne układy chłodzenia, których funkcjonalność z pewnością Cię zaskoczy. Doradztwo i optymalizacja, które przekładają się na świetne wyniki i dużą popularność na rynku HVAC/R. W trosce o bezpieczeństwo Użytkownika, a także jego przedsiębiorstwo służymy pomocą w zakresie obsługi, a tym samym eksploatacji układów przemysłowych na terenie całej Polski. Poznaj nowe oblicze układów chłodzenia!

Agregaty wody lodowej, których wyniki są oszałamiające, a sam sposób funkcjonowania zdumiewająco prosty. Armatura pomiarowa, której celem jest utrzymanie optymalnych warunków chłodzenia. Zoptymalizowany system sterowania o wysokiej dokładności pomiarowej przekłada się na zmienne obciążenie, a tym samym płynną regulację temperatury w każdych warunkach, nawet tych bardzo wymagających. Wysokowydajne urządzenia z zakresu chłodzenia przekładające się na jakość produktu końcowego, bądź też jego jakość, a w przypadku klimatyzacji komfort termiczny obsługi mający bagatela ogromny wpływ na samopoczucie i produktywność. Chillery z zakresu wydajności od 1 kW, aż do 1,4 MW dostępne od ręki już dziś. Bezawaryjność i elastyczność, która to przełoży się na zdumiewające wyniki. 

Chiller Aermec 900 kW | ChillerTech – Sprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej