Chiller BlueBox 10 kW

5/5 - (3 votes)

Agregat wody lodowej chiller BlueBox 10 kW | ChillerTechSprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej

Intuicyjne i proste w obsłudze rozwiązania, których to funkcjonalność zaskakuje. Progresywne układy chłodzenia z dokładnością pomiarową sięgającą blisko +/- 0,1 K. Chillery procesowe o podwyższonym współczynniku wydajnościowym EER w bezpośredni sposób wpłyną na Twoje działanie, a tym samym bezpieczeństwo. Blisko 86 chillerów dostępnych od ręki z zakresu wydajności od 1 kW, aż do 1,5 MW. Doradztwo i optymalizacja układów chłodzenia mająca na celu stałą efektywność, a także nieziemsko długą żywotność.

Agregaty wody lodowej w zasięgu Twojej ręki! Wielofunkcyjne urządzenia z zakresu chłodzenia, których to głównym zadaniem jest utrzymanie optymalnych warunków niezależnie od obciążenia cieplnego. Płynna regulacja w zakresie 0-10 V w bezpośredni sposób oddziałuje na funkcjonalność układu chłodzenia, a także jego żywotność w odniesieniu do konkurencyjnych rozwiązań. Stała efektywność na poziomie blisko >3,05 EER przekłada się na wysoką elastyczność w zakresie od -23 oC, aż do 60 oC. Skontaktuj się z Nami już dziś…

Zyskaj przewagę nad konkurencją! Proekologiczne działania mające na celu wysoką elastyczność przy stałym utrzymaniu efektywności. Działania, które to w bezpośredni sposób przekładają się na utrzymanie optymalnych warunków niezależnie od obciążenia cieplnego czy też wymagań Użytkownika. Ekologiczne czynniki chłodnicze mające wpływ na funkcjonalność układu, a tym samym ślad węglowy „Carbon Footprint”. Nieziemsko niski poziom GWP „global warming potential” wynoszący poniżej 1. Ultranowoczesne rozwiązania o obniżonym współczynniku ODP mające wpływ na funkcjonalność Twojego przedsiębiorstwa. 

Chiller BlueBox 10 kW

Chiller BlueBox 10 kW

Agregaty wody lodowej to urządzenia, których funkcjonalność z pewnością Cię zaskoczy. Elastyczność w zakresie utrzymania optymalnych warunków, jak również stałej efektywności określanej poprzez EER i SEER otwiera przed Nami nowe możliwości. Chillery procesowe z nieziemską dokładnością pomiarową mające na celu płynną regulację, a co najważniejsze możliwość przedwczesnego działania. Efektywność na stałym poziomie? Wybierz ChillerTech i ciesz się pracą Swoich urządzeń. 

Opieka serwisowa w każdej chwili. Doradztwo i optymalizacja układów chłodzenia, a tym samym urządzeń mających wpływ na funkcjonowanie Twojego przedsiębiorstwa. Działania, które w bezpośredni sposób przełożą się na rentowność Twojego przedsiębiorstwa. Diagnostyka przekładająca się na utrzymanie stałych warunków niezależnie od obciążenia cieplnego. Usługi w zakresie eksploatacji komponentów roboczych, w tym sprężarek przemysłowych na terenie całej Polski. Dowiedz się więcej…

Sprężarka chłodnicza w odmianie spiralnej, której to poziom sprężania zdumiewa, a funkcjonalność zaskakuje. Armatura kontrolno-pomiarowa mająca na celu bezobsługową diagnostykę, a także możliwość szybkiego usunięcia awarii w przypadku jej nastąpienia. Prosty w obsłudze sterownik Carel μC2 SE ma przełożenie na wykorzystanie urządzenia, a tym samym kalibrację zmiennych ustawień. Wymiennik ciepła w odmianie płytowej o podwyższonym współczynniku przenikalności cieplnej w bezpośredni sposób wpływa na odbiór ciepła, a tym samym proces chłodzenia. Prosta, a także niezawodna konstrukcja zyskująca na czasie. Unikatowy design wyróżniający się na tle konkurencji w połączeniu z możliwością płynnej regulacji wyróżni Cię na tle innych firm. 

Urządzenie dostępne od ręki!

Specyfikacja techniczna urządzenia

  • Producent:  BlueBox
  • Model:  Epsilon Echos LE 10
  • Wydajność chłodnicza: 10 kW w parametrze 12/7 oC przy temp. na zewnątrz 35 oC
  • Zastosowany czynnik chłodniczy, a także jego ilość: R410A  /  sekcja A – 24,50 kg
  • Ilość obiegów chłodniczych: 1 obieg chłodniczy
  • Rok produkcji: 2012 r.
  • Króćce połączeniowe: połączenia gwintowane 1/2″
  • Zakres pracy: 2 oC – 28 oC
  • Wymiary: szerokość – 375 mm ; długość – 925 mm ; wysokość – 700 mm
  • Waga: ok. 60 kg

Sprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej

Chillery o podwyższonym współczynniku wydajnościowym EER mające przełożenie na funkcjonowanie kluczowych przedsiębiorstw. Nowoczesne rozwiązania, które umożliwią Ci działanie z najwyższą precyzją niezależnie od warunków zewnętrznych. Chłodzenie swobodne mające na celu optymalne działanie, a także wysoką sprawność układu. Blisko 86 chillerów dostępnych od ręki z zakresu wydajności od 1 kW, aż do 1,5 MW. 

Chiller BlueBox Epsilon Echos LE 10 o wydajności chłodniczej 10 kW | ChillerTech – Sprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej

Chiller Blue Box 10 kW | ChillerTech – Sprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej