Chiller Carrier 50 kW

4.7/5 - (7 votes)

Agregat wody lodowej chiller Carrier 30RA-050 o wydajności chłodniczej 50 kW | ChillerTechSprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej

Wielozadaniowe układy chłodzenia, które w bezpośredni sposób wpłyną na Twoje działanie, a także bilans CO2. Ekologiczne czynniki chłodnicze, których GWP jest o blisko 68% mniejszy, aniżeli standardowych substancji fluorowanych. Niski współczynnik oddziaływania na warstwę ozonową ODP oddziałując na bezpieczeństwo Użytkownika, a tym samym rentowność przedsiębiorstwa. Trwałe i proste w obsłudze układy HVAC/R będący wynikiem dążenia do perfekcji, jak również wyjątkowych testów wytrzymałościowych. Chillery gotowe do natychmiastowego funkcjonowania wywierając wpływ na Naszą renomę oraz rozpoznawalność w branży chłodnictwa i klimatyzacji. Oszałamiające wyniki przekładające się na zużycie energetyczne, w tym degradację elementów mechanicznych.

Bezpieczeństwo w każdej chwili! Testy sprawnościowe mające na celu stałą efektywność energetyczną EER, a także sezonową efektywność energetyczną SEER. Nowoczesna aparatura kontrolno-pomiarowa o wysokiej dokładności wyróżniająca się możliwością przedwczesnego działania, w tym analizy zużycia. Ocena funkcjonowania elementów mechanicznych oraz ich oporów wewnętrznych bezpośrednio oddziałując na zużycie energetyczne (A). Diagnostyka układów chłodzenia wraz z możliwością rozszerzenia o opcję odzysku ciepła, bądź swobodnego chłodzenia otwiera nowe możliwości. Zastosowanie rozszerzeń, w tym chłodzenia swobodnego wykorzystującego warunki zewnętrzne (temp. otoczenia) w celu uzyskania stałych wartości temperaturowych. Zawory trójdrożne z łącznością z system sterowania zapewniając medium o temp., aż +60 oC. Odzysk ciepła z wykorzystaniem wymienników ciepła o większej sprawności utrzymując powierzchnię wymiany (roboczą) na stałym poziomie. 

Chillery dostępne od ręki. Agregaty wody lodowej z możliwością płynnej regulacji obrotowej z zakresu 0-10 V przekładając się na zużycie elementów eksploatacyjnych, jak również ich żywotność. Stała temp. skraplania mająca wpływ na stabilność w zakresie odbioru ciepła, w tym strat cieplnych. Znakomity i zgodny z wytycznymi odbiór ciepła będący wynikiem auto-adaptacyjnych układów sterowania. Sterowania rozszerzone, bądź bezpośrednio rozszerzone+ dając możliwość ilustracji układu, jego działania, a także stopnia wykorzystania (0-100%). Czytelny interfejs, którego wykorzystanie jest oszałamiająco proste. 

Agregat wody lodowej Carrier 50 kW

Agregat wody lodowej chiller Carrier 30RA-050 o wydajności 50 kW

Zoptymalizowane pod kątem zużycia urządzenia, które spełnią Twoje oczekiwania w każdej chwili. Elastyczność w zakresie wyboru technologii chłodzenia oraz urządzeń z zakresu wydajności od 5 kW, aż do +1000 kW w standardowych warunkach. Sprawność układu na stałym poziomie będąca wynikiem ultranowoczesnych form pomiarowych, jak również działań predykcyjnych/prewencyjnych. Wszechstronne i proste w obsłudze urządzenia, których misją będzie utrzymanie stałych wartości temp., a nawet przepływu i ciśnienia. Bezkompromisowe pod kątem wydajnościowym układy z możliwością rozszerzenia lub adaptacji zgodnie z wytycznymi Użytkownika. Bezpośredni, bądź pośredni odzysk ciepła wykorzystując tzw. ciepło odpadowe, którego to temp. wynosi do +60 oC. 

Zintegrowany moduł hydrauliczny przekładający się od odbiór ciepła, a także finalną temp. medium chłodzącego. Zabezpieczenie po stronie układu wodnego, którym to jest zawór bezpieczeństwo, którego wartość graniczna wynosi 6 BAR umożliwia Obsłudze działanie w każdej chwili, a co za tym idzie ciągłe bezpieczeństwo. Zbiornik wyrównawczy inaczej naczynie przeponowe mającego na celu zapewnienie minimalnego wzrostu ciśnienia (P) w momencie rozszerzenia cieplnego substancji. Sprężarki chłodnicze w odmianie scroll o wysokim współczynniku sprężania zapewniając stałe ciśnienie, jak również temperaturę. Minimalistyczna budowa, w tym zmniejszona o blisko 40% ilość elementów mechanicznych oddziałuje na głośność układu freonowego, jak i samego urządzenia. Stała temp. skraplania będące wynikiem wzorowego przepływu powietrza przy pomocy wentylatora osiowego Flying Bird series 2 z regulacją prędkości Δ/Y. 

Niewiarygodne wyniki oraz solidność wykonania wpływa na żywotność, funkcjonowanie, a także działanie. Wymiennik ciepła w odmianie płytowej o podwyższonej sprawności, wykorzystując maksymalną powierzchnię wymiany. Lutowa przeciwprądowo powierzchnie wymiany przekładają się na zmniejszoną przestrzeń roboczą zachowując stałą deltę temp. System sterowania w oparciu o sterownik ProDialog Plus  wykorzystuje pomiary w celu uzyskania stałych wartości w szybkim czasie. Elastyczność temp. żądanej w zakresie od +10 oC, aż do +38 oC. Aparatura pomiarowa łącząca wysoką klasę dokładności pomiarowej wraz ze zwiększoną czułością pomiaru (>1000 pomiarów na sekundę).

Rozwiązania dopasowane pod Twoje wymagania!

 1. Mikrokanałowe wymienniki ciepła MCHE o podwyższonej sprawności
  Doskonałe pod względem struktury wymienniki ciepła, których sprawność i właściwości termodynamiczne zaskakują. Trwałe i odporne na czynniki zewnętrzne wymienniki, których celem są niskie opory wewnętrzne, w tym straty ciśnienia przekładające się na niższą sprawność energetyczną. Łatwe czyszczenie łączące znakomitą i minimalną stratę ciśnienia powietrza przepływającego. 
 2. Wielofunkcyjny i prosty w obsłudze system sterowania Pro-Dialog Plus
  System sterowania, którego obsługa jest zaskakująco prosta, a sam sposób korzystania piorunująco intuicyjny. Dokładność pomiarowa sięgająca blisko +/- 1 K pozwala Użytkownikowi na działanie w każdych warunkach środowiskowych, a w momencie jakichkolwiek nieprawidłowości przedwczesne działanie unikając dodatkowych kosztów. Pomiary wykonywane z tak dużą dokładnością umożliwiają rzetelną ocenę układu i zmienne obciążenie urządzenia utrzymując stałe wartości. 
 3. Wentylatory osiowe Flying Bird series 2 z możliwością sterowania prędkością obrotową
  Optymalne warunki w zakresie chłodzenia będące wynikiem stałej temp. skraplania, jak również ciśnienia. Niższe opory powietrza wywołane nowoczesną formą. Możliwość zmiany prędkości obrotowej przy pomocy podłączenia Δ/Y wpływając na działanie układu freonowego. System sterowania, w tym aparatura pomiarowa przekładająca się na aktywność załączania.
 4. Sprężarki chłodnicze w odmianie scroll, których poziom głośności jest oszałamiający
  Niewiarygodne wyniki, a także stałe ciśnienie sprężania umożliwiające Obsłudze działanie w każdych warunkach. Trwałe elementy mechaniczne, których żywotność jest zaskakująca. Zmniejszona powierzchnia robocza, w tym ilość elementów mechanicznych (roboczych), wpływając na zużycie i klasę energetyczną urządzenia. Smarowanie przy pomocy syntetycznych substancji (oleju sprężarkowego) ułatwia korzystanie z układu oraz cykl życia wynoszący blisko 25 lat. Wysoki współczynnik wydajnościowy EER/SEER zapewniając niższe zużycie energetyczne, jak również bilans CO2.
 5. Ekologiczny czynnik chłodniczy R407C o niskim współczynniku GWP
  Zwarte i gotowe do działania urządzenia HVAC/R o niskim współczynniku oddziaływania na Środowisko GWP. Niepalna mieszanina trójskładnikowa poprzez, którą koszty eksploatacyjne są niższe aniżeli tradycyjnych układów freonowych. Zerowy wpływ na warstwę ozonową ODP dbając o Nasze Środowisko i lepszą przyszłość. Z Nami przyszłość może być lepsza!

Specyfikacja techniczna

Agregat wody lodowej Carrier 50 kW

 • Producent: Carrier
 • Model: 30RA-050
 • Moc chłodnicza: 50 kW w standardowych warunkach*
 • Moduł hydrauliczny: Tak
 • Zastosowany czynnik chłodniczy, jak również jego ilość: R407C   /   sekcja A – 13,00 kg
 • Ilość obiegów chłodniczych: 1 obieg chłodniczy
 • Króćce połączeniowe: gwint 2″ – Fi50
 • Zakres pracy: od +10 oC do +36 oC
 • Liczba, a także rodzaj sprężarek: 2 szt. sprężarki scroll Danfoss
 • Wymiary: szerokość – 1081 mm; długość – 2071 mm; wysokość – 1329 mm
 • Waga całkowita: 584 kg

Doradztwo i optymalizacja

Wsparcie w zakresie zarządzania układem HVAC/R utrzymując stałe wartości z oszałamiającą dokładnością. Adaptacja urządzeń, w tym również nowoczesnych form chłodzenia przekładając się na utrzymanie optymalnych warunków w zakresie od -23 oC, aż do +38 oC. Wysoka elastyczność będąca wynikiem wielozadaniowych, a także prostych w obsłudze rozwiązań. Chillery procesowe, których misją, a jednocześnie celem jest stała wartość temp., a także przepływu i ciśnienia. Inteligentne układy sterowania z możliwością adaptacji, bądź wizualizacji przy pomocy sterowników programowalnych PLC. Wyświetlacz o przekątnej, aż 10″ przekłada się na prosty dostęp do informacji, a co najważniejsze płynne poruszanie się po układzie. 

Armatura kontrolno-pomiarowa o wysokiej czułości, którego częstotliwość pomiarowa wynosi, aż >1000 pomiarów na sekundę. Układy freonowe ograniczające emisję CO2 względem Naszego Środowisko Naturalnego, a tym samym działając korzystanie na warstwę ozonową. Ekologiczne czynniki chłodnicze zgodne z normami i obowiązkami związanymi z ustawą F-gazową. Działania prewencyjne i predykcyjne zapewniając wydajność, efektywność, a także bezpieczeństwo. Zyskaj przewagę już dziś!

Agregaty wody lodowej w zasięgu Twojej ręki. Zintegrowane układy chłodzenia, których skuteczność zaskakuje. Wielofunkcyjne rozwiązania mające na celu utrzymanie stałych warunków z dużą dokładnością oddziałując na rentowność przedsiębiorstwa oraz jego autorytet na rynku. Wysoka elastyczność w zakresie zarządzania, a nawet adaptacji układów HVAC/R. Testy sprawnościowe, jak również rzetelna ocena zużycia oddziałująca na Nasze referencję. Dołącz do zespołu ChillerTech.

Agregat wody lodowej chiller Carrier 30RA-050 o wydajności chłodniczej 50 kW | ChillerTech – Sprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej