Chiller Blue Box 350 kW

5/5 - (5 votes)

Chiller Blue Box 350 kW | ChillerTechSprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej 

Agregaty wody lodowej to urządzenia, których głównym zadaniem jest utrzymanie stałej temperatury w zakresie od -12 oC, aż po +24 oC. Sam zakres pracy, jak również przeznaczenie urządzenia jest uzależnione natomiast od preferencji Użytkownika, a co najważniejszego jego wymagań względem systemu. Rodzaj zastosowanych komponentów czy też technologii w znaczącym stopniu odpowiadają funkcjonowanie całego układu i jego żywotność. Ważnym podkreślenia jest zarówno przeznaczenie układu, a mianowicie temperatura w której będzie on funkcjonował. 

Doradztwo w zakresie wyboru technologii chłodzenia, które znacząco obniży Twoje koszty inwestycji, a jednocześnie pozwoli cieszyć się możliwościami układu. Asortyment sięgający blisko 86 chillerów dostępnych od ręki otwiera przed Nami nowe możliwości w zakresie chłodzenia. Chillery o podwyższonym współczynniku wydajnościowym, które umożliwią Ci zmienne obciążenie układu. Nowoczesne technologie w oparciu o funkcję Free cooling umożliwią Ci zmniejszenie rachunków za prąd o blisko 35% w skali roku. Nie wierzysz? Przekonaj się Sam!

Chiller Blue Box 350 kWChiller Blue Box 350 kW

Agregaty wody lodowej marki Blue Box to cieszące się dużą popularnością rozwiązania, których zadaniem jest chłodzenie pod potrzeby przemysłu. Solidna konstrukcja, a co najważniejsze wysokiej jakości komponenty, w tym sprężarki chłodnicze w odmianie tłokowej pozwalają Nam na stałą temperaturę w dowolnym momencie. Jednocześnie kompaktowa budowa oraz progresywny system sterowania korzystnie wpływają na korzystanie z całego układu. 

Należąca do szwedzkiego koncernu Swegon marka Blue Box odpowiedzialna głównie za produkcję urządzeń z zakresu wentylacji i klimatyzacji. Działający już od blisko 1991 r. koncern unowocześnił swoje urządzenia oraz zapoczątkował nowy dział agregatów wody lodowej. Energooszczędne i przyjazne środowisku urządzenia gwarantujące najwyższą dziedzinę w zakresie chłodzenia. Ważnym podkreślenia jest zarówno szeroki zakres pracy, który przyczynia się do wyboru tych urządzeń zarówno pod potrzeby chłodzenia maszyn, obiektów wielogabarytowych, czy też procesów technologicznych. 

Dysponując tak szerokim asortymentem pragniemy Państwu przedstawić wysokowydajny chiller renomowanej marki Blue Box KAPPA/LN 1502 o wydajności chłodniczej 350 kW. Kompaktowa budowa, a także progresywny system sterowania oparty o sterownik dixell umożliwia wykorzystanie pełnego potencjału urządzenia. Jednocześnie zastosowane wentylatory osiowe sterowane poprzez falownik pozwalają Nam na płynną regulację, a co ważne cichą pracę. Ważnym podkreślenia jest zarówno wysokiej jakości armatura kontrolno-pomiarowa, której zadaniem jest przedwczesne informowanie Użytkownika o błędach, bądź co gorsza nieprawidłowościach. 

Rozwiązania dopasowane pod Twoje wymagania:Agregat wody lodowej Blue Box 350 kW - tabliczka znamionowa

 1. Wysokowydajne sprężarki chłodnicze w odmianie tłokowej
  Sprężarki tłokowe z serii SRC to co najważniejsze proste, a zarazem wyjątkowe pod kątem budowy rozwiązania, które umożliwiają Użytkownikowi wysoki poziom sprężania. Wysokiej jakości płyty zaworowe, poprzez odpowiedni dobór kształtu i rodzaju materiału pozwalają na minimalizację oporów zapewniając możliwie największą wydajność. Ważnym podkreślenia jest zarówno optymalne smarowanie, które umożliwia wysoką efektywność całego układu. W wyniku odpowiednich kanałów w wale korbowym proces sprężania odbywa się w pełni bezpiecznie gwarantując Użytkownikowi niezawodność układu chłodzenia.
 2. Progresywny system sterowania oparty o sterownik Dixell 
  Intuicyjny i prosty w obsłudze system sterownia, który pozwoli Ci na wykorzystanie pełnego potencjału urządzenia gwarantując przy tym wysoką efektywność, jak również bezpieczeństwo. Zmienne parametry których zadaniem, a jednocześnie misją jest stała temperatura niezależnie od warunków zewnętrznych. Dokładność pomiaru co do +/- 0,1 oC umożliwia Nam stałą kontrolę urządzenia, a zarazem całego układu. Interfejs oraz prosta obsługa umożliwia Użytkownikowi prostą zmianę parametrów w zakresie od – 8 oC, aż po +24 oC.
 3. Kompaktowa budowa, która umożliwi Ci wykorzystanie miejsca pod potrzeby innych maszyn
  Zdumiewające, a jednocześnie imponujące wyniki pod kątem wydajności to tylko jedna z wielu zalet urządzeń marki Blue Box. Kompaktowa budowa oraz zminimalizowana powierzchnia wymiany ciepła pozwala na dość małe gabaryty dając możliwość wykorzystania powierzchni pod potrzeby innych urządzeń czy też maszyn. 
 4. Ultranowoczesne wentylatory osiowe sterowane poprzez falownik
  Każdy z Nas chciałby, aby jego urządzenia spełniały najwyższe normy. Kluczowym aspektem jest również sam stopnień głośności, który znacząco wpływa na poczucie personelu czy też samą chęć korzystania z układu. Nowoczesne wentylatory osiowe powstały przede wszystkim z myślą o zarówno efektywnym, jak i komfortowym użytkowaniu. Aerodynamiczne łopatki o obniżonym parametrze oporu powietrza umożliwiają Nam wysokie odprowadzenie ciepła wynikające z poziomu sprężania czynnika chłodniczego. Ważynym podkreślenia jest zarówno, iż są one sterowane poprzez falownik odpowiedzialny za zmienne obciążenie oraz redukcję hałasu układu do minimum. 

Urządzenie dostępne od ręki!

Specyfikacja techniczna:

 • Producent: Blue Box
 • Model:  KAPPA/LN 1502
 • Moc chłodnicza: 350 kW w parametrze 5 oC / 0 oC przy temp. na zewnątrz 40 oC
 • Zastosowany czynnik chłodniczy, jak również jego ilość: R407C   /   obieg A – 36 kg   /  obieg B – 36 kg
 • Ilość obiegów chłodniczych: 2 obiegi chłodnicze
 • Rok produkcji: 2000 r.
 • Króćce połączeniowe: połączenie kołnierzowe 4″ – fi110
 • Zakres pracy: od -8 oC do 24 oC
 • Liczba, a także rodzaj sprężarek: 2 szt. sprężarka półhermetyczna tłokowa
 • Wymiary: szerokość – … mm ; długość – … mm ; wysokość – … mm
 • Waga: ok. 3000 kg

Sprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej

Nowoczesne rozwiązania z zakresu chłodzenia oraz stabilizacji, które umożliwią Ci funkcjonowanie na najwyższym poziomie. Intuicyjne i proste w obsłudze urządzenia, których zadaniem jest stabilna temperatura niezależnie od warunków zewnętrznych. Chillery o podwyższonym współczynniku wydajnościowym EER znacząco zmniejszą Twoje rachunki za prąd zwiększając tym samym rentowność Twojego przedsiębiorstwa. Ważnym podkreślenia jest zarówno technologia Free cooling, która pozwala Nam na oszczędności na poziomie blisko 45% w skali roku. Czytaj więcej…

Kompleksowe usługi w zakresie wyboru technologii chłodzenia, która znacząco zmniejszy koszty inwestycji, a także późniejsze eksploatacji, a jednocześnie pozwoli na długą żywotność układu. Fachowe doradztwo oraz dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań pozwala Nam na zachowanie najwyższych standardów dopasowanych pod indywidualne oczekiwania Użytkownika. 

Usługi w zakresie sprzedaży, a także wynajmu agregatów wody lodowej z zakresu wydajności od 1 kW, aż po 1,5 MW. Nieziemski i zdumiewająca szeroki asortyment sięgający blisko 86 chillerów dostępnych od ręki pozwala Nam na dobór urządzenia pod kątem wydajności, gabarytów czy też typu. Jednocześnie wysokiej jakości testy sprawnościowe umożliwiają Nam wykorzystanie pełnego potencjału układu. Stała temperatura w zakresie od -23 oC, aż po +45 oC jest możliwa. Wybierz ChillerTech i zobacz jakie to proste!

Chiller Blue Box 350 kW | ChillerTech – Sprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej

Agregat wody lodowej Blue Box 350 kW | ChillerTech – Blisko 86 chillerów dostępnych od ręki