Chiller Carrier 30GX-122 417 kW

5/5 - (28 votes)

Chiller Carrier 30GX-122 417 kW | ChillerTech – Profesjonalny dobór i sprzedaż chillerów

ChillerTech wciąż poszerza swój asortyment urządzeń i maszyn chłodniczych zapewniających odpowiedni parametr pod ściśle określone wymagania Klienta. W ostatnim czasie Nasza Firma nabyła chiller – agregat wody lodowej znanej marki Carrier 30GX-122 o mocy chłodniczej 417 kW. Urządzenie jednak wymagało kompleksowej usługi serwisu i naprawy. Chillery od ChillerTech cechują się przede wszystkim innowacyjną budową, efektywną pracą i szybkim zwrotem całej inwestycji. Oferowane przez Nasz urządzenia przechodzą skrupulatne testy sprawności, jak również są serwisowane i naprawiane co czyni je niezawodnymi. Agregat wody lodowej Carrier 30GX-122 417 kW oferowany przez Naszą Firmę jest w pełni sprawny, jak również gotowy do natychmiastowej pracy. Zobacz jak wiele możesz zyskać!

Czynności konserwacyjne chiller Carrier 30GX-122 417 kW

 1. Pierwszą czynnością zawsze jest wizualna kontrola stanu technicznego maszyny. Chiller niestety nie był poddawany regularnej eksploatacji, lecz Nasz Serwis profesjonalnie wy-serwisował, jak również naprawił chiller Carrier.
 2. Mycie oraz czyszczenie konstrukcji urządzenia Carrier, jak również wymienników ciepła (parownika i skraplacza).
 3. Następną czynnością była kontrola ilości czynnika chłodniczego w instalacji freonowej. W agregacie wody lodowej Carrier znajdowała się nieszczelność, która została usunięta. 
 4. Wykonaliśmy szczegółowe pomiary elektryczne sprężarek chłodniczych, jak również wentylatorów skraplacza.
 5. Odzyskaliśmy, przeważyliśmy, jak również oczyściliśmy czynnik chłodniczy R-134a, który znajdował się wewnątrz instalacji freonowej. 
 6. Próba szczelności z wykorzystaniem Azotu Technicznego. Urządzenie zostało napełnione Azotem Technicznym w celu weryfikacji szczelności układu freonowego. Ciśnienie napełnienia: 10 BAR. Chiller jednak był nieszczelny. Sprężarka obiegu pierwszego była remontowana. Uszczelka / oring znajdujący się na silniku sprężarki źle się ułożył co przyczyniło się do powstania nieszczelności. 
 7. Długotrwałe wykonanie próżni układu freonowego w celu usunięcia zalegającej wilgoci, jak również innych zanieczyszczeń. 
 8. Napełnienie urządzenia nowym, a także czystym czynnikiem chłodniczym R-134a.

Dane techniczne chiller Carrier 30GX-122 Chiller Carrier 30GX-122 417 kW

 • Marka: Carrier – producent urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych znany na rynku HVAC
 • Moc chłodnicza: 417 kW w parametrze 12/7 stopni Celsjusza
 • Typ: 30GX-122
 • Czynnik chłodniczy: R-134a
 • Masa całkowita: 3535 kg
 • Ilość czynnika chłodniczego: 1 sekcja- 64 kg  ;  2 sekcja- 62 kg
 • Wymiary: Długość: 1700 mm, szerokość: 3425 mm, wysokość: 2297 mm
 • Rodzaj i ilość sprężarek: 2x sprężarka śrubowa Carlyle 

Cena chiller Carrier 30GX-122 417 kW

Urządzenie SPRZEDANE!

Szeroka oferta agregatów wody lodowej renomowanych marek dowolnej wydajności chłodniczej. W Naszej ofercie znajdą Państwo chillery znanych producentów takich jak: Trane, Carrier, York itd. w konkurencyjnych cenach. Wybierając urządzenia od ChillerTeh masz pewność wydajnej i bezawaryjnej pracy urządzeń chłodniczych. Naszym Klientom zapewniamy profesjonalny dobór, sprzedaż, jak również szybki montaż. Postaw na ChillerTech!

Znajdź coś dla Siebie w Naszym Sklepie.

Chiller – agregat wody lodowej Carrier 30GX-122 417 kW | ChillerTech – Sprzedaż agregatów wody lodowej