Chiller ClimaVeneta 150 kW

5/5 - (2 votes)

Agregat wody lodowej chiller ClimaVeneta 150 kW z funkcją Free cooling | ChillerTechSprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej

Ultranowoczesne rozwiązania z zakresu chłodzenia mające przełożenie na zużycie, a także bilans CO2. Zrównoważony rozwój będący wynikiem ciągłego dążenia do perfekcji, jak również skrupulatnych testów sprawnościowych mających wpływ na rentowność Przedsiębiorstwa. Prosty w obsłudze interfejs i czytelność aplikacji w znaczący sposób wpływa na odczucia z korzystania z urządzenia. Efektywność na stałym poziomie określana poprzez EER oraz SEER wynoszącą, aż >2,8 zapewnia działanie jednostki nawet w krytycznych warunkach, a w momencie częściowego obciążenia możliwość płynnej regulacji 0-10 V. 

Dbamy o lepszą przyszłość! Proekologiczne działania mające na celu znaczącą redukcję rbh. urządzeń z zakresu chłodzenia, a tym samym ich wpływu na Środowisko. Ekologiczne czynniki chłodnicze o niskim współczynniku GWP przekładającym się na ich zużycie. Doradztwo i optymalizacja układów chłodzenia mających bezpośredni wpływ na koszty eksploatacyjne, a tym samym żywotność układu. Działania mające znaczenie! Armatura kontrolno-pomiarowa o zdumiewającej dokładności pomiarowej wpłynie na Twoje bezpieczeństwo i funkcjonalność.

Blisko 86 chillerów dostępnych od ręki. Wielofunkcyjne urządzenia z zakresu chłodzenia, których misją jest utrzymanie optymalnych warunków niezależnie od obciążenia cieplnego. Chillery z zakresu wydajności od 1 kW, aż do 1500 kW w zasięgu Twojej ręki. Agregaty wody lodowej z funkcją Free cooling wykorzystujące niską temp. powietrza zewnętrznego w celu utrzymania optymalnych warunków. Chłodzenie swobodne dające możliwość poprawy efektywności w momencie, gdy jest to możliwe, jak również redukcji zużycia energii o blisko 60% względem tradycyjnych układów. Fachowe wsparcie będące wynikiem dążenia do perfekcji oraz ciągłego rozwoju. Dołącz do zespołu ChillerTech!

Chiller ClimaVeneta 150 kW

Chiller ClimaVeneta 150 kW z Free cooling

Chillery procesowe o podwyższonym współczynniku wydajnościowym EER przekładającym się tym samym na ich funkcjonalność i niezawodność. Inteligentny system sterowania oparty o sterownik CVM 300 FC mający na celu wysoką elastyczność i stałą efektywność nawet w bardzo wymagających warunkach. Prostota wyróżniająca się, a tym samym dająca poczucie bezpieczeństwa niezależnie od obciążenia cieplnego, bądź warunków atmosferycznych. Oprogramowanie dające możliwość podziału obciążenia, jak również zarządzania alarmami za pomocą trybu LAN. Sprężarki chłodnicze w odmianie tłokowej, w których ilość komponentów roboczych została zmniejszona o blisko 25% względem tradycyjnych układów. Możliwość chłodzenia swobodnego przekładająca się na zużycie energii i znaczącą redukcję roboczo-godzin układu. W momencie, gdy temp. na zewnątrz spełnia kryteria układu następuję załączanie trybu „Free cooling” co w następstwie umożliwią redukcję zużycia o blisko 60% w skali roku. 

Wydajność. Efektywność. Bezpieczeństwo. Armatura pomocnicza wykonująca blisko 1000 pomiarów na sekundę z dokładnością sięgającą, aż 0,5%. Minimalne straty ciepła poprzedzone solidną konstrukcją i innowatorskim podejściem. Odbiór ciepła wynoszący, aż +/- 0,1 będący wynikiem złożonej powierzchni wymiany. Wentylatory osiowe z możliwością płynnej regulacji w zakresie 0-10 V oddziałują na stały poziom skraplania, a tym samym temp. parowania czynnika chłodniczego, w wyniku czego proces chłodzenia jest bezpieczniejszy. 

Specyfikacja techniczna

Używany chiller Clima Veneta 150 kW z Free cooling

 • Producent: ClimaVeneta
 • Model: WRAT/FC SL 0602
 • Moc chłodnicza: 150 kW
 • Swobodne chłodzenie / Free cooling:  Tak
 • Zastosowany czynnik chłodniczy, jak również jego ilość: R407C   /   sekcja A – 13,00 kg   /   sekcja B – 13,00 kg
 • Ilość obiegów chłodniczych: 2 obiegi chłodnicze
 • Rok produkcji: 2000 r.
 • Króćce połączeniowe: gwint 3″ – Fi90
 • Zakres pracy: od 2 oC do 28 oC
 • Liczba, a także rodzaj sprężarek: 2 szt. sprężarki tłokowe DWM Copeland D4SJ1-300X-AWM/D
 • Wymiary: szerokość – 2200 mm; długość – 4100 mm; wysokość – 1600 mm
 • Waga: 1980 kg

Sprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej

Nowoczesne rozwiązania z zakresu chłodzenia oraz stabilizacji, które umożliwią Ci funkcjonowanie na najwyższym poziomie. Intuicyjne i proste w obsłudze urządzenia, których zadaniem jest stabilna temperatura niezależnie od warunków zewnętrznych. Chillery o podwyższonym współczynniku wydajnościowym EER znacząco zmniejszą Twoje rachunki za prąd zwiększając tym samym rentowność Twojego przedsiębiorstwa. Ważnym podkreślenia jest zarówno technologia Free cooling, która pozwala Nam na oszczędności na poziomie blisko 45% w skali roku. Czytaj więcej…

Kompleksowe usługi w zakresie wyboru technologii chłodzenia, która znacząco zmniejszy koszty inwestycji, a także późniejsze koszty eksploatacji. Fachowe doradztwo oraz dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań pozwala Nam na zachowanie najwyższych standardów dopasowanych pod indywidualne oczekiwania Użytkownika. 

Usługi w zakresie sprzedaży, a także wynajmu agregatów wody lodowej z zakresu wydajności od 1 kW, aż po 1,5 MW. Nieziemski i zdumiewająca szeroki asortyment sięgający blisko 86 chillerów dostępnych od ręki pozwala Nam na dobór urządzenia pod kątem wydajności, gabarytów czy też typu. Jednocześnie wysokiej jakości testy sprawnościowe umożliwiają Nam wykorzystanie pełnego potencjału układu. Stała temperatura w zakresie od -23 oC, aż po +45 oC jest możliwa. Wybierz ChillerTech i zobacz jakie to proste!

Chiller ClimaVeneta 150 kW z Free cooling | ChillerTech – Sprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej