Chiller ClimaVeneta 450 kW

4.6/5 - (13 votes)

Chiller ClimaVeneta BE/SRAT/SL 1422 450 kW | ChillerTechSprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej

ChillerTech oferuje szeroką gamę urządzeń, jak również sprzętu z zakresu chłodzenia i stabilizacji przeróżnych procesów przemysłowych. Wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości pozwalające Nam na zachowanie najwyższych standardów. Ciesz się rozwiązaniami dla różnych wymagań w zakresie utrzymania parametrów pracy.

Dysponując najwyższej klasy sprzętem chłodniczym, a także klimatyzacyjnym pragniemy Państwa zaprezentować innowacyjny chiller marki ClimaVeneta. Wysokiej jakości podzespoły oraz zastosowane sprężarki śrubowe marki Bitzer pozwalają na bezpieczeństwo w każdym momencie. Budowa typu V pozwala Nam na dość małe gabaryty, będąc przy tym efektywnym i wydajnym sprzętem. Ważnym aspektem jest jednocześnie zastosowany wymiennik płaszczowo-rurowy, który pozwala Nam na pracę zarówno na wodzie i glikolu.

Agregat wody lodowej ClimaVeneta 450 kWChiller ClimaVeneta 450 kW

Urządzenia chłodnicze marki ClimaVeneta to dość często spotykany sprzęt, który wykorzystywany jest zazwyczaj do zachowania komfortu termicznego w budynkach użyteczności publicznej. Prosta budowa oraz zastosowane podzespoły pozwalają im na pracę choćby w skrajnych warunkach. Dodatkową zaletą tego sprzętu jest prosty w obsłudze system sterowania, pozwalając Nam na zmienne parametry pracy zależnie od wymagań. 

Rozwiązania dopasowane pod Twoje wymagania:

 1. Wysokowydajne sprężarki śrubowe marki Bitzer
  Wszechstronność oraz elastyczna praca. Sprężarki śrubowe powalają zarówno Nam, jak i również Klientowi na bezpieczną i w pełni wydajną pracę systemu chłodzenia. Zmniejszona ilość podzespołów / elementów o blisko 2 razy w porównaniu do sprężarek tłokowych pozwala na długą żywotność. A w przypadku awarii na niskie koszty jej naprawy.
 2. Wymiennik płaszczowo-rurowy
  Wymienniki ciepła w dużym stopniu odpowiadają za nienaganną pracę każdego układu chłodzenia. Zabrudzony, bądź co gorsza zatkany wymiennik ciepła może przyczynić się do zaburzenia całego cyklu chłodzenia. Wymienniki płaszczowo-rurowe to sprzęt, który charakteryzuje zarówno prosta budowa, jak również duża powierzchnia wymiany ciepła pozwalając Nam na stabilną pracę. Aż 95% urządzeń posiada w swej budowie wymiennik ciepła, który pozwala na wiele korzyści! Jednym z najważniejszych zalet jest również duża odporność, która nawet przy zastosowaniu wody jako medium chłodzącego wynosi od 10 do 12 lat.
 3. Wersja cichobieżna – Cicha praca w każdych warunkach
  Każdy z Nas chciałby, aby jego sprzęt był wydajny, bezpieczny i efektywny, a zarazem cichy. Wybierając innowacyjny chiller BE/SRAT/SL 1422 450 kW możesz to uzyskać! Izolowane sprężarki chłodnicze pozwalają Nam na cichą pracę nawet w bardzo wymagających warunkach. W dodatku wentylatory skraplacza o obniżonych poziomie głośności renomowanej marki pozwalają Nam na dodatkowe obniżenie głośności. Sprawdź Sam!
 4. Zastosowane wysokiej jakości podzespoły
  Podzespoły kontrolno-pomiarowe, a także zabezpieczające chronią Nasze urządzenia przed jakąkolwiek awarią, pozwalając tym samym na ich przedwczesne usunięcie. To właśnie ich zadaniem jest w pełni bezpieczna praca układu nawet w bardzo wymagających warunkach. Podzespoły wyselekcjonowanych producentów o prostej budowie czynią ten sprzęt bezpiecznym.
 5. Solidna konstrukcja
  Bezpieczeństwo i wytrzymałość! Wynikiem dużej popularności urządzeń, jak również sprzętu marki ClimaVeneta jest wytrzymałość, które je charakteryzuje. Wyselekcjonowane produkty, a mianowicie podzespoły pozwalają im na długą żywotność. Instalacja freonowa w przypadku chillerów serii BE/SRAT/SL jest o blisko 25% wytrzymalsza od standardowych układów freonowych.

Skontaktuj się z Nami już dziś!

Urządzenie gotowe do natychmiastowej pracy u Klienta.

Specyfikacja techniczna:Agregat wody lodowej ClimaVeneta 450 kW

 • Producent: ClimaVeneta
 • Model: BE/SRAT/SL 1422
 • Moc chłodnicza: 450 kW
 • Zastosowany czynnik chłodniczy oraz jego ilość: R407C
 • Ilość obiegów chłodniczych: 2 obiegi
 • Rok produkcji: 
 • Króćce połączeniowe: rowkowane fi150
 • Zakres pracy: od 0 C do 45 C
 • Liczba oraz rodzaj sprężarek: 2 szt. sprężarki śrubowe Bitzer
 • Wymiary: szerokość – 2260 mm; długość – 4900 mm; wysokość – 2350 mm
 • Waga: ok. 4640 kg

Sprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej

Agregaty wody lodowej to wciąż popularniejsze rozwiązania na rynku chłodnictwa i klimatyzacji. Korzyści jakie płyną z korzystania tego typu urządzeń jest wiele stąd ich popularność wciąż rośnie. To właśnie za ich pomocą możemy wręcz natychmiastowo uzyskać dowolny parametr na poziomie od -23 oC aż do 45 oC. Pamiętajmy jednak, że tego typu układy są znacznie bardziej rozbudowane niż zwykłe urządzenia freonowe. 

Wybierz Specjalistów i zyskaj przewagę! Blisko 2o letnie doświadczenie, zdobyta wiedza oraz ciągła chęć rozwijania się przyczyniła się do dużej popularności firmy ChillerTech. Innowacyjne, a zarazem bezpieczne układy chłodzenia pozwalające Nam na obniżenie kosztów o blisko 65%. Jedną z flagowych usług ChillerTech jest sprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej renomowanych producentów w zakresie mocy od 1 kW, aż po chillery przemysłowe o mocy 1,5 MW. Dysponując najwyższej jakości sprzętem z zakresu chłodzenia jesteśmy w stanie spełnić choćby najbardziej wymagające oczekiwania Naszego Klienta. Sprawdź już dziś!

Chiller ClimaVeneta BE/SRAT/SL 1422 450 kW | ChillerTech – Sprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej

Producent

ClimaVeneta

   
Model chillera BE/SRAT-1422/SL    
Wydajność chłodnicza w parametrze 12/7 oC 450 kW    
Rok produkcji 2001 r.    
Min. i Max. temperatura chłodzenia medium +0 oC / +45oC    
Chiller przeznaczony do pracy w układzie Chiller przeznaczony jest do systemów zamkniętych  
Funkcja chillera Chłodzenie    
Chiller wyposażony w dry cooler NIE    
Chiller wyposażony w odzysk ciepła NIE Na zamówienie i za dodatkową opłatą możemy doposażyć chiller w dodatkowy wymiennik;  
Chiller wyposażony w pompę obiegową wody NIE Chiller wymaga ściśle określonego przepływu i ciśnienia  
Chiller wyposażony w wymiennik ciepła płaszczowo-rurowy      
Chiller wyposażony w zbiornik buforowy NIE      
Chiller wyposażony w flow switch NIE      
Rodzaj połączeń po stronie wody lodowej połączenie rowkowane fi150      
Ilość sekcji chłodzenia 2      
Ilość sprężarek chłodniczych 2 szt.      
Typ i model sprężarek śrubowe Bitzer CSH4751-90Y    
Zastosowany czynnik chłodniczy i jego ilość R407C Sekcja A – 95 kg Sekcja B – 95 kg  
Napięcie zasilania chillera 400 VAC  3 FAZY + zero i ochrona    
Deklarowany z DTR pobór prądu chillera      
Chiller chłodzony powietrzem Zalecane posadowienie urządzenia: na zewnątrz  
Ilość wentylatorów skraplacza 10 Wentylatory pracują ON / OFF  
Wymiary chillera Długość = 4650 mm Szerokość = 2300 mm Wysokość = 2400 mm  
Waga ok. 5000 kg