Chiller Clivet 60 kW

4.7/5 - (39 votes)

Chiller Clivet WSAT-EE242 60 kW | ChillerTechSprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej

Nowoczesne systemy chłodzenia oparte o wodę lodową, które pozwolą Ci na stałą temperaturę niezależnie warunków zewnętrznych. Innowacyjna budowa oraz armatura kontrolno-pomiarowa pozwala Nam na zmienne obciążenie urządzenia przyczyniając się tym samym do stabilnej pracy układu chłodzenia. Kompleksowe usługi w zakresie projektu, budowy i modernizacji systemów chłodzenia opartych o wodę lodową. Rewolucyjny system chłodzenia, który pozwoli Ci na zmniejszenie kosztów o blisko 45% w skali roku.

Wyjątkowe pod każdym względem! Systemy chłodzenia oparte o technologię Free cooling pozwalają Nam na ogromne oszczędności wpływając tym samym na rentowność Twojego przedsiębiorstwa. Ważnym podkreślenia jest zarówno fakt, iż tego typu systemy pozwalają Nam na zredukowanie roboczo-godzin urządzeń wpływając tym samym na ich żywotność. Dostęp do nowoczesnych technologii oraz chęć w tworzeniu niezawodnych i w pełni bezpiecznych systemów chłodzenia otwiera przed Nami nowy wymiar chłodzenia. Chillery z funkcją Free cooling o małych gabarytach zoptymalizowane pod Twoje wymagania. Czytaj więcej…

Agregat wody lodowej Clivet 60 kWChiller Clivet 80 kW

Agregaty wody lodowej marki Clivet do dość powszechnie stosowane urządzenia, których solidna budowa, a także małe gabaryty wpływają w pozytywny sposób na ich funkcjonowanie. Sprężarki hermetyczne typu scroll, których budowa wciąż jest udoskonalana, a historia sięga już blisko 50 lat. Ważnym podkreślenia jest zarówno automatyka zabezpieczająca, która pozwala Nam na wysokiej klasy pomiary. Solidna konstrukcja oraz najwyższej jakości komponenty czynią ten sprzęt niezawodnym rozwiązaniem w zakresie chłodzenia. 

Dysponując najwyższej jakości sprzętem z zakresu chłodzenia pragniemy Państwu zaprezentować wyjątkowy chiller renomowanej marki Clivet o wydajności chłodniczej 80 kW.  Kompaktowa budowa oraz małe gabaryty pozwalają Nam na uzyskanie najwyżej wydajności, a tym samym wykorzystanie pełnego potencjału urządzenia. System sterowania oparty o sterownik włoskiego producenta pozwala Nam na zmienne obciążenie urządzenia pozwalając Nam tym samym na elastyczną pracę. Ważnym podkreślenia jest zarówno fakt, iż chiller Clivet WSAT-EE242 wyposażony jest w moduł hydrauliczny, a mianowicie pompę wody renomowanej marki Lowara oraz czujnik przepływu tzw. flow-switch, który chroni urządzenia przed awarią. 

Rozwiązania dopasowane pod Twoje wymagania:

 1. Sprężarki hermetyczne typu scroll
  Zminimalizowana ilość elementów roboczych, jak również małe gabaryty pozwalają Nam na uzyskanie wysokiej efektywności oraz żywotności na poziomie, aż 25 lat. Bardzo niski poziom głośności oraz dość mały prąd rozruchowy pozwala Nam na pracę w dowolnych warunkach. Wartym podkreślenia jest zarówno sama dostępność tego typu sprężarek umożliwiając, tym samym szybką pomoc w przypadku jakiejkolwiek awarii.
 2. Moduł hydrauliczny
  Głównym zadaniem, a zarazem funkcją modułu hydraulicznego jest ograniczenie załączania się urządzenia wpływając tym samym korzystanie na jego żywotność. Osadzona wewnątrz pompa wody Lowara pozwala Nam na zachowanie stałego przepływu, jak również ciśnienia pozwalając Nam na prawidłowy odbiór ciepła. Mając na uwadze tak szeroki zakres pracy urządzenia system uszczelnień przystosowany jest do pracy na glikolu oraz w dość niskich temperaturach. 
 3. Kompaktowa i solidna budowa
  Małe gabaryty, a co najważniejsze solidna konstrukcja pozwala Nam na szeroki zakres pracy w dowolnych warunkach. Wysokiej jakości komponenty oraz prosta budowa przyczyniła się do dość małych gabarytów urządzenia uzyskując wydajność chłodniczą na poziomie 60 kW w parametrze 12/7 oC. 
 4. Nowoczesny i prosty w obsłudze system sterowania
  Wyjątkowy pod każdym względem! Prosty w obsłudze system sterowania, który pozwala Nam na zmienne obciążenie urządzenia w zależności od zapotrzebowania. Wysokiej jakości armatura kontrolno-pomiarowa oraz zabezpieczająca, która pozwala Nam na przedwczesne wykrywanie niesprawności, wpływając na bezpieczeństwo Twojego przedsiębiorstwa. Zmienne parametry, które czynią ten sprzęt wyjątkowym oraz w pełni wydajnym rozwiązaniem w zakresie chłodzenia. 

Specyfikacja techniczna:

 • Producent: Clivet
 • Model: WSAT-EE242
 • Moc chłodnicza: 60 kW
 • Zastosowany czynnik chłodniczy, jak również jego ilość: R407C   /   obieg A – 15 kg
 • Ilość obiegów chłodniczych: 1 obieg chłodniczy
 • Rok produkcji: 2005 r.
 • Króćce połączeniowe: gwint 2″ 
 • Zakres pracy: od 0 oC do 24 oC
 • Liczba, a także rodzaj sprężarek: 2 szt. sprężarki hermetyczne typu scroll Copeland
 • Wymiary: szerokość – 1250 mm; długość – 2130 mm; wysokość – 1550 mm
 • Waga: ok. 700 kg

Sprzedaż agregatów wody lodowej

Agregat wody lodowej Clivet WSAT-EE242 80 kW

Agregaty wody lodowej dopasowane pod Twoje indywidualne oczekiwania. Wysokiej klasy urządzenia, jak również sprzęt z zakresu chłodzenia oraz stabilizacji procesów technologicznych. Szeroki asortyment, a jednocześnie dostęp do w pełni nowych jak i używanych agregatów wody lodowej pozwala Nam zagwarantować urządzenie o ściśle określonych parametrach czy też mocy. Profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru technologii chłodzenia pozwoli Ci na ogromne oszczędności, jak również żywotność na poziomie, aż 25 lat. Nie wierzysz? Sprawdź już dziś!

Ofertę ChillerTech poszerzają zarówno usługi w zakresie wynajmu krótkoterminowego, jak również długoterminowego urządzeń z zakresu chłodzenia w zakresie wydajności od 1 kW, aż po 1,2 MW. Dogodne warunki najmu, a co najważniejsze stałe i niezmienne koszty, które pozwolą Ci na zwiększoną rentowność firmy. Jesteśmy tu dla Ciebie! Postaw na profesjonalizm oraz doświadczenie jakie gwarantuje ChillerTech. 

Chiller Clivet 60 kW | ChillerTech – Sprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej