Chiller Clivet WSAT-XSC200H

4.7/5 - (10 votes)

Chiller – agregat wody lodowej Clivet WSAT-XSC200H o mocy 509 kW | ChillerTech

Firma ChillerTech to ekspert w sprzedaży i montażu używanej techniki chłodniczej. Od wielu lat pełnimy profesjonalne usługi sprzedaży, wynajmu, montażu, jak również serwisu agregatów wody lodowej. Oferujemy Naszym Klientom urządzenia, a także maszyny chłodnicze o ściśle określonych parametrach spełniających wymagania Klienta. W Naszym asortymencie posiadamy agregat wody lodowej chłodzony powietrzem marki Clivet WSAT-XSC200H o mocy chłodniczej 509 kW. Marka Clivet inaczej Kliweko to firma powstała w 1989 r. której flagową usługą była produkcja systemów ogrzewania, wentylacji oraz klimatyzacji inaczej HVAC. Chiller Clivet WSAT-XSC200H jest gotowy do natychmiastowej pracy!

Czynności konserwacyjne agregatu wody lodowej Clivet

 1. Diagnostyka – sprężarek, automatyki sterującej, wentylatorów skraplacza, jak również sterownika agregatu wody lodowej Clivet WSAT-XSC200H.
 2. Czyszczenie i mycie – Mycie myjką wysokociśnieniową skraplacza, a także konstrukcji urządzenia, jak również profesjonalne mycie i czyszczenie wymiennika ciepła (parownika) specjalną myjką. Cel tego działania to usunięcie ewentualnych zanieczyszczeń, które mogą znajdować się wewnątrz parownika.
 3. Wymiana filtrów / osuszaczy – Bardzo ważną rolę w instalacji freonowej odgrywają różnego rodzaju filtry, których zadaniem jest m.in. oczyszczenie instalacji z zalegających zanieczyszczeń. 
 4. Szczelność – zmagazynowanie i oczyszczenie czynnika chłodniczego w tym przypadku R-407C. Następnym etapem jest napełnienie instalacji Azotem Technicznym w celu weryfikacji szczelności instalacji freonowej. Wynik próby: urządzenie szczelne.
 5. Napełnienie instalacji nowym i czystym czynnikiem – Napełniliśmy instalację freonową nowym, jak również czystym czynnikiem chłodniczym R-407C. 
 6. Wymiana modułu hydraulicznego – Chiller wyposażony jest w pompy wody flagowej marki Lowara. Demontaż pomp wody, a także  profesjonalna naprawa. Wymiana łożysk, jak również uszczelnień / oringów.
 7. Kontrola pracy urządzenia – Podłączenie, jak również kontrola pracy agregatu wody lodowej Clivet WSAT-XSC200H. Sprężarki działają równomiernie, wentylatory dzięki powolnemu rozruchowi są ciche, a samo urządzenie szybko zbija temperaturę do temperatury żądanej.

Dane techniczne urządzenia Clivet WSAT-XSC200H o mocy 509 kW

 • Marka: Clivet – Chillery tego producenta to bardzo dobre urządzenia chłodnicze o dość małych gabarytach.
 • Typ: WSAT-XSC200H
 • Moc chłodnicza: 509 kW w parametrze 12/7°C przy temperaturze na zewnątrz 35°C
 • Agregat wody lodowej chłodzony: powietrzem
 • Rodzaj sprężarek: Hermetyczne SCROLL firmy Danfoss
 • Czynnik chłodniczy: R-410a
 • Wentylatory: Cicho bieżne 
 • Waga: ok. 4050 kg
 • Wymiary: długość: 4750 mm, szerokość: 2233 mm, wysokość: 2250 mm
 • Chiller posiada moduł hydrauliczny: pompy wody co znacznie ogranicza miejsce jak również minimalizuje koszty inwestycji. Chiller jest również wyposażony w podzespoły zabezpieczające po stronie instalacji wody lodowej Flow switch.

Cena chiller Clivet WSAT-XSC200H

Chiller tymczasowo wynajęty!

Szukasz urządzenia chłodniczego które będzie zarazem efektywne i tanie?

Skontaktuj się z ChillerTech i ciesz się pracą Swoich urządzeń. Wybierając urządzenia chłodnicze od Naszej Firmy masz pełną gwarancję niezawodnej pracy. Bezpieczeństwo, wydajność i efektywność. Chillery renomowanych marek w niskich cenach. Profesjonalny dobór, jak również montaż agregatów wody lodowej na terenie całej Polski. Zaufało Nam już tysiące klientów, Zaufaj i Ty. Systemy z free cooling, odzyskiem ciepła, modułem hydraulicznym itd…

Chiller – agregat wody lodowej Clivet WSAT-XSC200H o mocy 509 kW | ChillerTech – Sprzedaż, montaż i serwis chillerów

Sprzedam chiller CLIVET WSAT-XSC200H 509 kW