Chiller Hyfra 80 kW

5/5 - (15 votes)

Chiller Hyfra SVK 720/1 – 80 kW | ChillerTechSprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej

CHILLER SPRZEDANY

Szeroka oferta urządzeń, jak również sprzętu pozwalającego na zachowanie parametru medium chłodzącego na najwyższym poziomie. Agregaty wody lodowej z funkcją stabilizacji temperatury medium przeznaczone i wykorzystywane do chłodzenia maszyn CNC, gdzie choćby najmniejszy skok temperatury może spowodować bardzo duże problemy. Pamiętajmy również, że tego typu maszyny, jak również urządzenia pracują najczęściej na wodzie. Stąd też chillery do chłodzenia tego typu maszyn powinny być wyposażone w pomiar PH wody. Pozwól, aby Twoimi urządzeniami zaopiekowali się Specjaliści!

Agregat wody lodowej Hyfra SVK 720/1Chiller Hyfra 80 kW

Urządzenia, jak również sprzęt marki Hyfra to bardzo dobre rozwiązania, które cechują się przede wszystkim wysoką wydajnością oraz długą żywotnością. Jedną z najważniejszych cech jest kompaktowa budowa, która pozwala im na elastyczną pracę z dowolnym układem, bądź procesem produkcyjnym. Decydującą rolę w wyborze danego urządzenia odgrywa jednak bezawaryjna praca oraz wysoka wydajność. Wiemy jak ważnym elementem jest praca systemów chłodzenia, stąd też Swym Klientom gwarantujemy najwyższą wydajność, efektywność na najwyższym poziomie oraz bezpieczeństwo w każdej chwili.

Zobacz jak wiele możesz zyskać!

Głównym obszarem zastosowań tego typu urządzeń jest rynek przemysłu. Inteligentny i prosty w obsłudze system sterowania pozwala Nam na utrzymanie temperatury medium chłodzącego na najwyższym poziomie. Nowość! Chillery z dokładnością chłodzenia do +/- 0,1 oC. 

Urządzenie dostępne. Skontaktuj się z Nami już dziś!

Rozwiązania dopasowane pod Twoje wymagania:

 1. Sprężarka typu SCROLL tzw. spiralna.
  Sprężarki które charakteryzacje się opatentowaną w 1905 r. budową, która przez wiele lat była wciąż udoskalana. To przede wszystkim maszyny proste w budowie, a przede wszystkim niezawodne. Ograniczona ilość elementów ruchomych znajdujący się wewnątrz sprężarki do minimum pozwala na długą żywotność. To jedne z najczęściej spotykanych sprężarek stosowanych w chłodnictwie oraz rynku HVAC.
 2. Skraplacz charakteryzujący się wysoką wydajnością.
  Jednym z kluczowych elementów znajdujących się w każdym urządzenia jest skraplacz. Jego głównym zadaniem jest skroplenie czynnika chłodniczego, tym samym pozwalając na oddanie ciepła do otoczenia. Niepoprawnie ustawiona temperatura skraplania, bądź zbyt mały skraplacz może przyczynić się w najgorszym wypadku do uszkodzenia urządzenia. Stąd też zastosowany skraplacz, który jest mocno przewymiarowany pozwala mu na pracę choćby w najgorszych warunkach.
 3. Moduł hydrauliczny – Stałe ciśnienie i przepływ
  Odpowiednio dobrany układ pomp pozwoli Nam na odbiór ciepła na najwyższym poziomie. Urządzenie znajdujące się w ofercie ChillerTech wyposażone jest w pompy wody/obiegowe pozwalając Nam na uzyskanie  żądanego ciśnienia oraz przepływu. To pozwoli Nam również na dodatkowe oszczędności i mniejsze ryzyko awarii urządzenia. 
 4. Agregat wody lodowej Hyfra 80 kW

  Niezależne układy chłodzenia. Nowość!
  Urządzenie jakim jest chiller Hyfra 80 kW wyposażony jest w 2 niezależne układy, które pozwalają odseparować medium chłodzące. W przypadku chłodzenia lasera przez urządzenia chłodniczego jest głównym zadaniem jest chłodzenie zarówno rezonatora (źródła lasera), jak również optyki (soczewki). Parametry te są dość zmienne stąd nie trzeba korzystać m.in. z dodatkowych urządzeń, bądź specjalnych zaworów termostatycznych.

 5. Poziom PH wody.
  Urządzenia tego typu są przeznaczone do chłodzenia laserów, stąd też wszelkiego rodzaju pomiary powinny być regularnie wykonywane w celu jak największej dokładności lasera. Teraz nie musisz się o to martwić! Wybierając chiller Hyfra SVK 720/1 nie musisz się obawiać zabrudzenia układu chłodzenia. Różnego rodzaju pomiary oraz system filtracji pozwoli Ci na wydajny, a przede wszystkim bezawaryjny system chłodzenia.

Sprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej

ChillerTech to firma z blisko 20 letnim doświadczeniem. Ciągła chęć rozwijania się i udoskonalenia systemów, jak również układów chłodzenia opartych o wodę lodową czyni Nas liderem. Dysponując najwyższej klasy urządzeniami, a także sprzętem z rynku HVAC jesteśmy w stanie spełnić choćby najbardziej wymagające oczekiwania Naszego Klienta. Wciąż poszerzająca się oferta ChillerTech pozwala Nam na m.in. dobór, sprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej. Swym Klientom oferujemy również kompleksowe usługi w zakresie projektu, budowy i modernizacji systemów oraz instalacji wody lodowej. Gwarancja satysfakcji!

ChillerTech – Sprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej

Producent

Hyfra

     
Model chillera

SVK 720/1

     
Wydajność chłodnicza w parametrze 12/7 oC 80 kW      
Rok produkcji 2012      
Minimalna temperatura chłodzenia medium +5 oC / +24oC      
Chiller przeznaczony do pracy w układzie ZAMKNIĘTYM  nie jest wskazane zastosowanie chillera w układzie otwartym  
Funkcja chillera chłodzenie / stabilizacja termiczna  chiller posiada dwa układy

+10 oC z funkcją chłodzenia

+5 oC stabilizacja termiczna grzanie / chłodzenie

 
Chiller wyposażony w dry cooler NIE      
Chiller wyposażony w odzysk ciepła NIE Na zamówienie i za dodatkową opłatą możemy doposażyć chiller w dodatkowy wymiennik;  
Chiller wyposażony w pompę obiegową wody TAK chiller wymaga określonego przepływu wody Q > 10 m3/h 

Q > 3,1 m3/h

P > 2,4 Bar

P > 2,7 Bar

Chiller wyposażony w wymiennik ciepła wężownica      
Chiller wyposażony w zbiornik buforowy TAK      
Chiller wyposażony w flowswich TAK      
Rodzaj połączenia instalacji wody lodowej z chillerem połączenie gwintowane 1 1/4″ i 3/4″      
Ilość sekcji chłodzenia w chillerze 2      
Ilość sprężarek w chillerze 1      
Typ i model sprężarek SCROL      
Zastosowany czynnik chłodniczy i ilość R410A 24 kg    
Napięcie zasilania chillera 400 VAC  3 FAZY + zero i ochrona    
Deklarowany z DTR pobór prądu chillera 71 A      
Chiller chłodzony powietrzem deklarowany do pracy w wewnątrz budynku
Ilość wentylatorów skraplacza 8 Wentylatory pracują ON / OFF
Wymiary chillera Długość = 2,00 m Szerokość = 1,60 m Wysokość = 2,05 m
Waga 1715 kg