Chiller Trane 1000 kW

4.5/5 - (37 votes)

Chiller Trane RTAA434 1000 kW | ChillerTechSprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej

Chillery przemysłowe o podwyższonej wydajności chłodniczej. Agregaty wody lodowej marki Trane już od wielu lat wyznaczają najwyższe standardy na rynku chłodnictwa i klimatyzacji. Innowacyjny system sterowania, jak również wysokiej jakości podzespoły pozwalają na najwyższą wydajność choćby w najgorszych warunkach. Wciąż poszerzająca się oferta i asortyment pozwala Nam zagwarantować dowolne urządzenia o ściśle określonych parametrach, wymiarach oraz mocy. W swej ofercie posiadamy m.in. agregaty wody lodowej zwane również chillerami wiodącej marki Trane RTAA434 o wydajności chłodniczej 1 MW. Ilość: 4 szt.

Agregat wody lodowej Trane RTAA434

Chiller Trane RTAA434 1000 kW
Chiller Trane RTAA434 1000 kW

Niezmiernie ważnym elementem każdego układu, jak również procesu przemysłowego, bądź chemicznego jest stabilna temperatura medium chłodzącego. Głównym zadaniem urządzeń chłodniczych jest stała temperatura medium chłodzącego pozwalając Nam na uzyskanie najwyższej jakości produktu, a także nieprzerwanej pracy maszyny. Wiemy jak ważnym elementem jest nieprzerwana i wydajna praca systemów chłodzenia. Stąd też wszelkiego rodzaju urządzenia oraz sprzęt przechodzi skrupulatne testy sprawności pozwalając Nam na zachowanie najwyższych standardów. Wydajność. Efektywność. Bezpieczeństwo. Agregaty wody lodowej dopasowane pod Twoje wymagania. Skontaktuj się z Nami już dziś!

Zobacz jak wiele możesz zyskać!

Chillery Trane RTAA434 to urządzenia charakteryzujące się innowacyjną budową oraz podwyższoną wydajnością pozwalając tym samym na pracę choćby w skrajnych warunkach. Jedną z głównych, a zarazem najważniejszych zalet jest elastyczna praca pozwalająca Nam za zachowania dowolnego parametru medium chłodzącego. Zastosowane sprężarki śrubowe o zmiennej prędkości pozwalają Nam na szybką stabilizację, będąc przy tym ekonomicznym sprzętem. Dowiedz się więcej na temat chillerów Trane RTAA434!

Urządzenie dostępne od ręki. 

Jeśli jesteś zainteresowany urządzeniem skontaktuj się z Nami już dziś!

Rozwiązania dopasowane pod Twoje wymagania:

 1. Innowacyjny sterownik Adaptive Control
  Wyjątkowy, a zarazem innowacyjny system sterowania oparty o sterownik Adaptive Control pozwalając Nam na pełne osiągnięcie potencjału urządzenia. Prosty w obsłudze interfejs pozwala Nam na szybką oraz bezproblemową zmianę parametrów pracy. Sterowniki z serii Adaptive Control wyróżnia system adaptacyjny pozwalając na zmienne obciążenie pracy całego układu chłodzenia.
 2. Solidne. Wydajne. Trwałe. Sprężarki śrubowe serii CHHN o obniżonym poziomie głośności
  Sprężarki śrubowe uważane do dziś za jedne z najlepszych rozwiązań zastosowanych w przemysłowych urządzeniach gdzie wydajność oraz bezawaryjność ma wielkie znaczenie. Przez blisko 50 lat udoskonalana budowa przyniosła inżynierom sprzęt najwyższej jakości. Jednym z głównych aspektów przemawiających za sprężarkami śrubowymi jest również długa żywotność na poziomie aż 15 lat. 
 3. Wymiennik ciepła płaszczowo-rurowy
  Szerokie zastosowanie wymienników ciepła o ulepszonej budowie powierzchni wymiany. Stosując, a zarazem wybierając płaszczowo-rurowe wymienniki ciepła nie musisz obawiać się o straty wydajności, czy co gorsza jego zabrudzenie. Dzięki najwyższej jakości materiałom, zaawansowanemu spawaniu oraz nowoczesnej technologii tego typu wymienniki ciepła sprostają praktycznie każdemu wyzwaniu.
 4. Skraplacz typu V.
  Zmniejszenie gabarytów urządzenia pozwalając Nam na zachowanie tej samej wydajności. Zastosowane podzespoły oraz komponenty najwyższej jakości o podwyższonej wydajności pozwalają tym urządzeniom na małe wymiary. Zastosowanie skraplaczy typu V pozwala na pracę w każdych warunkach. 
 5. System kontrolno-pomiarowy pozwalający na przedwczesne usunięcie awarii
  Każdy z Nas wie jak ważnym elementem jest bezpieczna praca systemów chłodzenia i stabilizacji. Teraz nie musisz się o to martwić! Choćby najmniejszy przestój maszyn, bądź urządzeń mógłby w negatywny sposób wpłynąć na rozwój Twojej firmy. Wszelkiego typu podzespoły zabezpieczające oraz kontrolno-pomiarowe. Nie pozwól Sobie na to!

Specyfikacje techniczna urządzeniaChiller Trane RTAA434 1000 kW

 • Producent: Trane
 • Model: RTAA434
 • Moc chłodnicza: 1050 kW / 1 MW
 • Zastosowany czynnik chłodniczy oraz jego ilość: R404A
 • Ilość obiegów chłodniczych: 2 obiegi
 • Rok produkcji: 2001 r.
 • Króćce połączeniowe:  kołnierzowe fi160
 • Zakres pracy:  2 oC – 35 oC
 • Liczba oraz rodzaj sprężarek: 4 szt. sprężarka śrubowa
 • Ilość wentylatorów skraplacza: 20 szt.
 • Waga: 11000 kg
 • Ilość: 4 szt.

Sprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej

Chillery renomowanych marek w konkurencyjnych cenach. Nowe, jak również używane agregaty wody lodowej renomowanych producentów w zakresie mocy od 1 kW, aż po 1,5 MW. Ciągła chęć rozwijania się, a także udoskonalania systemów chłodzenia opartych o wodę lodową czyni Nas liderem na runku HVAC. Dysponując najwyższej jakości sprzętem z zakresu chłodzenia jesteśmy spełnić choćby najbardziej wymagające oczekiwania Naszego Klienta. Kompleksowe usługi w zakresie doboru, sprzedaży, a także wynajmu chillerów. Ofertę ChillerTech poszerzają zarówno usługi w zakresie projektu, budowy i modernizacji systemów oraz instalacji wody lodowej.

Chiller Trane RTAA434 1000 kW | ChillerTech – Sprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej

Agregaty wody lodowej Trane 1000 kW