Chiller Stulz 160 kW

5/5 - (4 votes)

Agregat wody lodowej chiller Stulz CSO1572A o wydajności chłodniczej 160 kW | ChillerTechSprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej

Liczby, które mówią Same za Siebie! Zdumiewająco szeroki asortyment sięgający blisko 86 chillerów dostępnych od ręki przekłada się na coraz to szersze działanie. Doradztwo i optymalizacja, która w bezpośredni sposób wpływa na funkcjonowanie Twojego przedsiębiorstwa, a także ślad węglowy. Wysokowydajne rozwiązania mające na celu utrzymanie stałych warunków w zakresie od -24 oC, aż do +45 oC. Chillery o podwyższonym współczynniku wydajnościowym EER w zasięgu Twojej ręki.

Innowacyjne układy chłodzenia, których intuicyjność, jak i sam sposób funkcjonowania z pewnością Cię zaskoczy. Ultranowoczesne systemy automatyki w połączeniu z wysokiej klasy armaturą kontrolno-pomiarową przełożą się na fenomenalne wyniki, jak również stałą temperaturę w każdej chwili. Wybierz ChillerTech i zyskaj przewagę już dziś!

Agregaty wody lodowej to urządzenia, których głównym zadaniem jest utrzymanie stałej i niezmiennej temperatury niezależnie od warunków zewnętrznych, czy też obciążenia cieplnego. Postęp technologiczny, a także jego rozwój w bezpośredni sposób wpływają na funkcjonowanie owych urządzeń oraz ich zużycie. Ważnym podkreślenia jest zarówno sam ślad węglowy, który dla Wielu z Nas jest priorytetem. Dbamy o Środowisko. Ekologiczne czynniki chłodnicze, których GWP jest o blisko 60% mniejszy w porównaniu do tradycyjnych. Testy sprawnościowe, jak również długotrwałe pomiary mające znaczenie w zakresie wydajności, efektywności, a co za tym idzie bezpieczeństwa. Sprawdź Sam.

Chiller Stulz 160 kW

Chiller Stulz 160 kW

Agregaty wody lodowej CyberCool to urządzenia, których głównym zadaniem jest utrzymanie stałej efektywności w każdych warunków atmosferycznych. Swobodne chłodzenie mające na celu wysoką sprawność układu, a przypadku dość niskiej temperatury na zewnętrz obniżenie rachunków za prąd o blisko 45%. Sprężarki chłodnicze w odmianie scroll w bezpośredni sposób oddziałują na głośność urządzenia, a tym samym jego wykorzystanie. Łącząc intuicyjność, a także prostotę system sterowania oparty o sterownik mikroprocesowy C6000 umożliwia Nam częściowe obciążenie, a tym samym znaczące obniżenie poziomu głośności poprzez sterowanie 0-10 V inaczej falownik. Wentylatory cichobieżne Ziehl-Abegg przy pomocy armatury kontrolno-pomiarowej sprowadzają się do wysokiej dokładności pomiarowej, co przekłada się na stałą temperaturę w każdej chwili.

Rozwiązania dopasowane pod Twoje wymagania!

 1. Wysokowydajne sprężarki chłodnicze w odmianie scroll
  Progresywne rozwiązania z zakresu chłodzenia. Zmniejszona o blisko 60% ilość komponentów roboczych w znaczący sposób oddziałuje na żywotność, jak i sam sposób korzystania z układu. Elastyczność, która przekłada się na szerokie zastosowanie oraz zdumiewającą żywotność sięgającą blisko 35 lat. 
 2. Ultranowoczesny system sterowania oparty o sterownik mikroprocesowy C6000
  Wielofunkcyjny system sterowania, który przełoży się na prostą obsługę i chęć korzystania z urządzenia. Armatura kontrolno-pomiarowa mająca na celu stałą efektywność w każdej chwili. Pomiary z wysoką dokładnością umożliwiają Obsłudze na rzetelną diagnostykę urządzenia, a w przypadku jakichkolwiek błędów przedwczesne działanie. Dokładność pomiarowa co do 0,1 K przekłada się na fenomenalne wyniki.
 3. Armatura kontrolno-pomiarowa z wysoką dokładnością pomiarową
  Aparatura pomiarowa, która przełoży się na ciągłość produkcyjną i elastyczną pracę w każdych warunkach. Zintegrowane układy automatyki mające bezpośredni wpływ na wykorzystanie potencjału urządzenia, a tym samym wysoką sprawność. Nieziemsko wysoki współczynnik wydajnościowy wynoszący, aż 3,1 EER mający odniesienie w aspekcie działania na rzecz Środowiska. 
 4. Wersja o obniżonym poziomie głośności
  Wentylatory osiowe o obniżonym poziomie głośności, które przełożą się na fenomenalne wyniki, jak również cichą pracę w każdych warunkach. Poziom głośności na poziomie niecałych 64 dBA umożliwia Obsłudze działanie w każdych warunkach, a w przypadku niskich temp. funkcjonowanie na poziomie, aż 10% wydajności chłodniczej. Zmienna prędkość obrotowa wentylatorów w połączeniu z najwyższej klasy sprężarki z serii scroll przełożą się na wysokie wyniki. 
 5. Ekologiczne chłodzenie, które umożliwi Ci zmniejszenie rachunków za prąd o blisko 45% w skali roku
  Chłodzenie swobodne zwane również Free cooling mające znaczenie w dzisiejszym funkcjonowaniu wielkich przedsiębiorstw. Ultranowoczesny system sterowania, którego misją jest sterowanie w momencie, gdy temp. na zewnątrz jest niższa niż temp. żądana. Szokująca sprawność energetyczna wynosząca 3,1 EER w połączeniu z funkcją Free cooling znacząco obniża koszty utrzymania, a tym samym koszty eksploatacyjne.

Skontaktuj się z Nami już dziś

Urządzenie w pełni sprawne i gotowe do natychmiastowej pracy.

Specyfikacja techniczna

Używany chiller Stulz 160 kW

 • Producent: Stulz
 • Model:  CSO 1572A 
 • Moc chłodnicza: 160 kW
 • Swobodne chłodzenie:  Tak
 • Zastosowany czynnik chłodniczy, jak również jego ilość: R407C   /   sekcja A – 36,00 kg   /   sekcja B – 36,00 kg
 • Ilość obiegów chłodniczych: 2 obiegi chłodnicze
 • Rok produkcji: 2007 r.
 • Króćce połączeniowe: gwint 3″ – Fi90
 • Zakres pracy: od 5 oC do 29 oC
 • Liczba, a także rodzaj sprężarek: 4 szt. sprężarki typu scroll Copeland
 • Wymiary: szerokość – 1650 mm; długość – 3150 mm; wysokość – 2150 mm
 • Waga: ok. 1800 kg

Sprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej

Doradztwo i optymalizacja układów chłodzenia, które w bezpośredni sposób wpłyną na funkcjonowanie Twojego przedsiębiorstwa. Wsparcie techniczne w zakresie wyboru technologii chłodzenia, a tym samym urządzeń mających piorunujące znaczenie w aspekcie trwałości, a tym samym bezpieczeństwa. Agregaty wody lodowej z zakresu wydajności chłodniczej od 1 kW, aż do 1,2 MW w zasięgu Twojej ręki. Wielofunkcyjne, a zarazem proste w obsłudze rozwiązania mające szerokie zastosowanie. Dowiedź się więcej…

Ultranowoczesne układy HVAC/R w oparciu o wodę lodową, które przełożą się na wysoką precyzję i dokładność temperatury na poziomie +/- 0,1 K. Układy automatyki kontrolno-pomiarowej w połączeniu z wizualizacją w znaczący sposób wpłyną na Twoje działanie, a w momencie jakichkolwiek nieprawidłowości możliwość przedwczesnego działania. Zyskaj przewagę już dziś!

Chiller Stulz 160 kW z free cooling | ChillerTech – Sprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej