Chiller TechnoTrans Alpha.t 35

4.7/5 - (12 votes)

Chiller TechnoTrans Alpha.t 35 o wydajności chłodniczej 7 kW | ChillerTechSprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej

Intuicyjne i nowoczesne urządzenia z zakresu chłodzenia oraz stabilizacji, które pozwolą Ci na stabilną temperaturę niezależnie od warunków zewnętrznych. Kompaktowa budowa oraz wyselekcjonowane podzespoły pozwolą Ci cieszyć się bezpieczną pracą w każdym momencie. Kompleksowe usługi w zakresie wyboru technologii chłodzenia oraz optymalizacji systemów chłodzenia. Chęć w tworzeniu innowacyjnych, a co najważniejsze bezpiecznych systemów chłodzenia otwiera przed Nami nowe możliwości! 

Nowoczesne systemy chłodzenia, które pozwolą Ci na oszczędności na poziomie blisko 45% w skali roku. Technologia oparta o Free cooling, której funkcjonowanie znaczącą podwyższy rentowność Twojego przedsiębiorstwa, jak również zmniejszy ryzyko awarii. Chillery z funkcją free cooling w zakresie wydajności od 1 kW, aż po 1,2 MW. Urządzenia dostępne od ręki…

Sprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej dopasowanych pod indywidualne oczekiwania Naszego Klienta. Wciąż poszerzający się asortyment pozwala Nam zagwarantować urządzenia o ściśle określonych gabarytach, mocy czy też przeznaczeniu. Chillery dostępne od ręki w zakresie wydajności od 1 kW, aż po 1,5 MW. Sprawdź już dziś!

Chiller TechnoTrans Alpha.t 35

Chiller Alpha.t 35 o wydajności 7 kW

Agregaty wody lodowej marki TechnoTrans to urządzenia, których głównym przeznaczeniem jest rynek poligraficzny. Zmienne obciążenie oraz prosty w obsłudze interfejs pozwalający Nam na płynną i nienaganną pracę. Niejednokrotnie spotkaliśmy się natomiast z systemami wyposażonymi w urządzenia TechnoTrans, których głównym zadaniem było chłodzenie maszyn, bądź też urządzeń nie związanych z branżą poligraficzną.

Kompaktowa budowa, jak również mały gabaryty pozwalają Nam na pracę w dowolnych miejscu zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Wartym podkreślenia jest zarówno wysokiej jakości system automatyki kontrolno-pomiarowej odpowiadającej za nienaganną pracę całego układu. Jednocześnie wyselekcjonowane podzespoły, w tym sprężarka chłodnicza w odmianie tłokowej czy też zawór rozprężny z zewnętrznym wyrównaniem czyni ten sprzęt wyjątkowym pod każdym względem. Co ważne wybierając urządzenia TechnoTrans nie musisz obawiać się o wysokie odziaływanie na Środowisko. Ekologiczny czynnik chłodniczy R134a, którego współczynnik GWP* jest o blisko dwa razy mniejszy niż klasycznego czynnika chłodniczego R410A. 

*GWP – współczynnik ocieplenia globalnego 

Rozwiązania dopasowane pod Twoje indywidualne wymagania:

 1. Kompaktowa budowa, która pozwoli Ci cieszyć się wysoką sprawnością energetyczną
  Wszechstronna oraz prosta. Zmniejszone gabaryty, które pozwolą Ci cieszyć się powierzchnią, a tym samym zwolnią miejsce na potrzeby innych maszyn. Jednocześnie zastosowany moduł hydrauliczny, w którego skład wchodzi pompa wody oraz zbiornik buforowy znacząca ogranicza gabaryty całego urządzenia. Wartym podkreślenia jest zarówno fakt, iż funkcją zbiornika buforowego jest ograniczenie załączania się urządzenia prowadząc tym samym do dłuższej żywotności.
 2. Wysokiej jakości komponenty, których żywotność wynosi ponad 25 lat
  Wyselekcjonowane podzespoły o podwyższonym współczynniku EER pozwalając Nam na wysoką sprawność energetyczną urządzenia. Sprężarka chłodnicza w odmianie tłokowej pozwalająca Nam na cichą pracę oraz stałe ciśnienie w zależności od obciążenia układu. Termostatyczny zawór rozprężny z zewnętrznym wyrównaniem ciśnienia, który pozwoli Ci na stałą temperaturę.
 3. Ekologiczny czynnik chłodniczy R134 o niskim współczynniku GWP
  Każdy z Nas chciałby, aby jego urządzenie było przyjazne dla Środowiska. Wybierając chiller TechnoTrans Alpha.t 35 nie musisz się o to obawiać! Zminimalizowana ilość czynnika oraz jego rodzaj otwiera przed Nami nowe możliwości oraz znacząca zmniejsza koszty eksploatacji. Niski poziom GWP oraz zredukowana ilość czynnika pozwoli Ci na oszczędności bliskie 40% w skali roku. 
 4. Moduł hydrauliczny, który pozwoli Ci cieszyć się wysoką dokładnością chłodzenia
  Główną funkcją modułu hydraulicznego, jest ograniczenie roboczo-godzin urządzenia wpływając, tym samym korzystanie na jego żywotność. Ważnym podkreślenia jest zarówno zmniejszona ilość załączania się całego układu oraz stabilna temperatura niezależnie od warunków pogodowych czy też obciążenie cieplnego maszyny. Pompa wody o wysokim ciśnienia pozwala na chłodzenie dowolnego medium chłodzącego, w tym wody czy też glikolu w zależności od oczekiwań Naszego Klienta.
 5. Intuicyjny system sterowania oparty o sterownik TechnoTrans
  Wyjątkowy pod każdym względem. Intuicyjny i prosty w obsłudze system sterowania współpracujący z armaturą kontrolno-pomiarową. To właśnie główną funkcją armatury kontrolno-pomiarowej jest przedwczesne rozpoznawanie nieprawidłowości oraz błędów, pozwalając Nam tym samym na ich przedwczesne usunięcie. Bezpieczne pod każdym względem!

Urządzenie niedostępne!

Specyfikacja techniczna:

 • Producent: TechnoTrans
 • Model: Alpha.t 35
 • Moc chłodnicza: 7 kW
 • Zastosowany czynnik chłodniczy, jak również jego ilość: R134A   /   obieg A – 2,0 kg
 • Ilość obiegów chłodniczych: 1 obieg chłodniczy
 • Rok produkcji: BRAK INFORMACJI
 • Króćce połączeniowe: króćce na wąż fi32
 • Zakres pracy: od 5 oC do 28 oC
 • Liczba, a także rodzaj sprężarek: 1 szt. sprężarka hermetyczna w odmianie tłokowej
 • Wymiary: 
 • Waga: ok. 150 kg

Sprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej

Intuicyjne i proste w obsłudze systemy chłodzenia oparte o wodę lodową, które pozwolą Ci cieszyć się stabilną temperaturą niezależnie od warunków zewnętrznych, czy też obciążenia cieplnego danych elementów. Nowoczesne układy pozwalające Nam na utrzymanie stałej temperatury z dokładnością do +/- 0,1 K. Zoptymalizowane systemy chłodzenia wyposażone w funkcję Free cooling, których funkcjonowanie znaczącą wydłuży żywotność zarówno Twoich maszyn, jak i urządzeń. 

Agregaty wody lodowej dopasowane pod Twoje indywidualne wymagania! Najbogatsza linia urządzeń, jak również sprzętu z zakresu chłodzenia oraz stabilizacji procesów technologicznych. Chillery o podwyższonych współczynniku EER, których pobór jest o blisko 35% mniejszy niż standardowych urządzeń. Kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży, a także wynajmu krótkoterminowego oraz długoterminowego wytwornic wody lodowej. Chillery gotowe do natychmiastowej pracy! Chiller TechnoTrans 7 kW

Chiller TechnoTrans Alpha.t 35 o wydajności chłodniczej 7 kW | ChillerTech – Sprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej

Chiller TehnoTrans 5 kW | ChillerTech – Sprzedaż i wyanjem agregatów wody lodowej