Chiller Trane 50 kW

5/5 - (3 votes)

Chiller Trane CVGAM240 o wydajności chłodniczej 50 kW | ChillerTechSprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej

Nowoczesne i proste w obsłudze urządzenia z zakresu chłodzenia. Agregaty wody lodowej to wielofunkcyjne rozwiązania, które umożliwiają Nam utrzymanie temperatury w zakresie od -23 oC, aż po +45 oC. Innowacyjna budowa oraz komponenty najwyższej jakości, które w znacznym stopniu wpływają na sposób korzystania samego urządzenia. Jednocześnie dowolność pod kątem wyboru technologii chłodzenia otwiera przed Nami nowe możliwości. Dowiedz się więcej…

Testy sprawnościowe, które umożliwiają Nam wykorzystanie pełnego potencjału urządzenia w każdych warunkach. Diagnostyka i wsparcie, których głównym zadaniem jest bezpieczeństwo Użytkownika, a tym samym zminimalizowane ryzyko awarii. Kompleksowe usługi w zakresie serwisu, naprawy i modernizacji agregatów wody lodowej na terenie całej Polski.  Zyskaj przewagę nad konkurencją.

Doradztwo i optymalizacja. Wysokowydajne urządzenia z zakresu chłodzenia, których nieziemsko wysoki współczynnik EER sięgający blisko 3,2 EER pozwala na pracę w każdych warunkach. Pomiary z dokładnością co do +/- 0,1 oC umożliwiają Nam płynną regulację układu prowadząc tym samym do oszałamiającej żywotności sięgającej blisko 25 lat. Armatura kontrolno-pomiarowa wykonująca blisko tysiące pomiarów na sekundę dba o Twoje bezpieczeństwo w każdej chwili co przekłada się natomiast na ciągłość produkcyjną. ✔❄

Chiller Trane 50 kW

Używany chiller Trane 60 kW

Progresywne systemy chłodzenia, które umożliwią Ci pracę w każdych warunkach. Blisko 86 chillerów dostępnych od ręki, których funkcjonowanie z pewnością Cię zaskoczy, a sam sposób z ich korzystania będzie prosty. Kompaktowe wymiary oraz oszałamiająco wysoki współczynnik wydajnościowy sięgający blisko 2,84 EER. Jednocześnie sprężarki chłodnicze typu scroll umożliwiają Nam stały poziom sprężania, jak również niewiarygodnie cichą pracą, która wynosi niecałe 68 dBA. Poznaj Nasze możliwości!

Rozwiązania dopasowane pod Twoje wymagania!

 1. Sprężarki chłodnicze typu scroll o obniżonym poziomie głośności 🔝✔
  Imponujące wyniki, które wynikają z spektakularnej, a jednocześnie prostej budowy. Sprężarki chłodnicze typu scroll to dość powszechnie stosowane rozwiązania, które cieszą się dość wysoką sprawnością energetyczną, a ich żywotność sięga blisko 25 lat. Ważnym podkreślenia jest zarówno fakt, iż wręcz doskonała budowa umożliwia Nam pracę w każdych warunkach niezależnie od temperatury na zewnątrz. Na domiar izolacja akustyczna odpowiedzialna za znaczne ograniczenie poziomu głośności, a także odpowiednią temperaturę korpusu.
 2. Intuicyjny system sterowania oparty o sterownik μC2
  Prosty w obsłudze sterownik z linii μC2 pozwalający na zarządzanie układem w każdej chwili. Mikroprocesory wykonane w technologii RISC w połączeniu z zegarem rzeczywistego czasu pozwalają na przyjazność Użytkownikowi dając mu satysfakcję z poruszania się po interfejsie sterownika. 
 3. Wentylatory osiowe pozwalające na spektakularny poziom głośności i nieziemski osiągi
  Cichobieżne wentylatory w połączeniu ze zmiennym poziomem prędkości pozwalają Nam na spektakularny poziom głośności wynoszący niecałe 68 dBA. Ważnym podkreślenia jest zarówno fakt, iż to działania umożliwia Nam jednocześnie stałą temperaturę skraplania co przekłada się tym samym na wyrównanie krzywej temperatur. Działając bezpośrednio na proces technologiczny jesteśmy w stanie utrzymać temperaturę z dokładnością do blisko 0,1 oC. 
 4. Komponenty, których jakość wciąż zaskakuje
  Armatura kontrolno-pomiarowa, której jakość jest oszałamiająca. Dbając o bezpieczeństwo Użytkownika urządzenia marki Trane wyposażone są w intuicyjną automatykę kontrolno-pomiarową co przekłada się tym samym na zmniejszone ryzyko przestoju. Pomiary z wysoką dokładnością, które umożliwiają Nam przedwczesne działanie.
 5. Ekologiczny czynnik chłodniczy R407C 🌎💚
  Czynniki chłodnicze R407C to łatwo dostępne i przyjazne środowisku substancje, której struktura umożliwia wysoką efektywność układu. Mieszanina trzyskładnikowa, której temperatura parowania może wynosić, aż -20 oC.
 6. Wymiennik ciepła o podwyższonym poziomie trwałości
  Wymienniki ciepła w odmianie płytowej, których poziom trwałości wynosi blisko 40 lat. Innowacyjna budowa w połączeniu z dość małymi gabarytami znacząco wpływa na gabaryty całego urządzenia. 

Urządzenie sprzedane!

Sprzedaż agregatów wody lodowej

Imponujące wyniki oraz liczby, które mówią same za Siebie. Progresywne, a jednocześnie proste w obsłudze rozwiązania z zakresu chłodzenia, które umożliwią Ci na pracę w każdych warunkach. Doradztwo w zakresie wyboru technologii chłodzenia, jak również urządzeń. Działania, które przekładają się na zminimalizowane rachunki za prąd, a także zmniejszone ryzyko awarii zwiększając tym samym rentowność Twojego przedsiębiorstwa. 

Niewiarygodnie szeroki asortyment sięgający blisko 86 chillerów dostępnych od ręki z zakresu wydajności od 1 kW, aż po 1,2 MW. Wybór pod kątem technologii chłodzenia, gabarytów urządzenia, czy też rodzaju komponentów pozwala Nam na zachowanie najwyższych standardów, jak również dalszą chęć współpracy z Naszą Firmą. 😃🏆

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo! Chillery o podwyższonym współczynniku wydajnościowym, których czas dostawy trwa niecałe 3 dni. Nie możesz Sobie pozwolić na przestój? Skontaktuj się z Nami już dziś i sprawdź jakie to proste. Fachowe wsparcie i chęć niesienia pomocy pozwala Nam na działanie w każdej chwili. Usługi w zakresie wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego agregatów wody lodowej. Możliwość zakupu!

Agregat wody lodowej Trane 60 kW | ChillerTech – Lider w branży HVAC/R

Specyfikacja techniczna urządzenia chłodniczego

Producent TRANE    
Model CVGAM240SDAABB0    
Wydajność chłodnicza (12/7 oC woda) 50 kW    
Rok produkcji 2011 r.    
Min. i Max. temperatura chłodzenia medium +2 oC / +45oC    
Chiller przeznaczony do pracy w układzie Chiller przeznaczony do systemów zamkniętych  
Funkcja urządzenia Chłodzenie    
Chiller wyposażony w dry cooler NIE    
Chiller wyposażony w odzysk ciepła NIE    
Chiller wyposażony w pompę obiegową wody TAK AIIMSON Qn = 450 L/min, Pn = 2,2 Bar  
Chiller wyposażony w wymiennik ciepła płytowy      
Chiller wyposażony w zbiornik buforowy TAK ~150 L    
Chiller wyposażony w flow switch TAK różnica ciśnień    
Rodzaj połączeń po stronie wody lodowej Gwint 1 1/2″      
Ilość sekcji chłodzenia 2      
Ilość sprężarek chłodniczych 2 szt.      
Typ i model sprężarek śrubowe scroll      
Zastosowany czynnik chłodniczy i jego ilość R407C 7,8 kg + 7,8 kg    
Napięcie zasilania 400/3/50  3 FAZY + zero i ochrona    
Deklarowane parametry z DTR urządzenia 63,1 A 24,9 kW    
Chiller chłodzony powietrzem Zalecane posadowienie urządzenia: na zewnątrz  
Ilość wentylatorów skraplacza 2 Wentylatory pracują ON/OFF  
Wymiary chillera Długość
2200 mm
Szerokość
1050 mm
Wysokość
2000 mm
 
Waga ok. 500 kg      

Używany chiller Trane 50 kW | ChillerTech – Sprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej