Chiller Trane 200 kW

5/5 - (7 votes)

Chiller Trane ECGAL800 o wydajności 200 kW | ChillerTechSprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej

Chłodzenie i stabilizacja procesów chemicznych, jak również przemysłowych. Innowacyjne oraz w pełni bezpieczne systemy chłodzenia oparte o wodę lodową, których żywotność wynosi ponad 25 lat. Nie wierzysz? Sprawdź już dziś!

Agregaty wody lodowej to urządzenia, których główną funkcją jak i zadaniem jest chłodzenie, bądź też stabilizacja przeróżnych procesów. Porównując, jednakże tego typu systemy do standardowych systemów freonowych musi zrozumieć sam proces chłodzenia oraz zastosowane medium chłodzące. W przypadku systemów freonowych czynnikiem roboczym jak sama nazwa wskazuje jest freon, który znajduje się zarówno w samym urządzeniu, jak również instalacji. Natomiast w przypadku systemów opartych o wodę lodową medium chłodzącym jest woda, bądź też stężenie glikolu. Należy jednakże pamiętać, iż zarówno w układach wody lodowej, jak również tradycyjnych systemach znajduje się freon. Natomiast w układach wody lodowej sam czynnik zlokalizowany jest w tylko i wyłączenie w urządzeniu, a jego ilość jest zminimalizowana co prowadzi do wielu zalet. Czytaj więcej…

Kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży i wynajmu agregatów wody lodowej dopasowanych pod indywidualne oczekiwania Klienta. Dysponując najwyższej klasy sprzętem z rynku HVAC, jesteśmy w stanie w stosunkowo krótkim czasie zapewnić dowolne urządzenia o wydajności od 1 kW, aż po 1,5 MW. Agregaty wody lodowej z funkcją Free cooling wiodących producentów, które pozwolą Ci na oszczędności na poziomie 45%. Sprawdź już dziś!

Agregat wody lodowej Trane 200 kWChiller Trane ECGAL800 200 kW

Agregaty wody lodowej marki Trane to dość popularne urządzenia, których głównym zadaniem jest chłodzenie procesów chemicznych, jak również przemysłowych. Wysokiej jakości podzespoły, a co najważniejsze od blisko 20 lat udoskonalana budowa przyczyniła się do dużej popularności tego tupu sprzętu. Ważnym podkreślenia jest zarówno szeroki zakres pracy, który pozwala Nam na zachowanie parametrów w zakresie od -8 oC do nawet 45 oC. Małe gabaryty oraz wysoka sprawność energetyczna, która pozwala Nam na osiągnięcie pełnego potencjału urządzenia.

Dysponując najwyższej klasy sprzętem z rynku HVACR pragniemy Państwu zaprezentować wysokowydajny chiller Trane ECGAL800 o wydajności chłodniczej 200 kW. Sprężarki typu scroll o obniżonym poziomie głośności, których budowa pozwala Nam na osiągnięcie pełnego potencjału urządzenia. Wymiennik ciepła w odmianie płytowej wiodącej marki Alfa-Laval o zwiększonym współczynniku przenikalności cieplnej w znacznym stopniu wpływa na efektywność urządzenia. Sprawdź więcej…

Rozwiązania dopasowane pod Twoje wymagania:

 1. Sprężarki typu scroll o obniżonym poziomie głośności.
  Małe gabaryty oraz dość niski prąd rozruchowy przyczynił się do dużej popularności tego typu sprężarek. Ważnym podkreślenia jest zarówno żywotność, która wynosi ponad 25 lat. Od blisko 100 lat udoskonalana budowa, a co najważniejsze zminimalizowana ilość elementów roboczych w znacznym stopniu wpłynęło na ich popularność. Zastosowana izolacja akustyczna tzw. wygłuszająca w pozytywny sposób wpływa na pracę sprężarek oraz samą głośność urządzenia, która wynosi 98 dBA.
 2. Wymiennik ciepła o podwyższonych współczynniku przenikalności cieplnej.
  Wysokowydajne i przystosowane do pracy w ciężkich warunkach wymienniki ciepła w odmianie płytowej renomowanej marki Alfa-Laval. Wymienniki ciepła w odmianie płytowej charakteryzują się przede wszystkim wysokim współczynnikiem przenikalności cieplnej, który czyni tego typu urządzenia bardzo efektywnym i w pełni wydajnym sprzętem. Jednocześnie kompaktowa budowa pozwala Nam na małe gabaryty oraz wysoką wydajność chłodnicza. Wartym podkreślenia jest zarówno obniżone koszty eksploatacji w porównaniu do wymienników płaszczowo-rurowych.
 3. Innowacyjny, a przede wszystkim prosty w obsłudze system sterowania
  Prosty w obsłudze system sterowania i przyjemny w użyciu interfejs w pozytywny sposób wpływa korzystanie z tego typu urządzenia. Szeroki zakres pracy, który pozwala Nam na osiągnięcie dowolnej temperatury w zakresie, aż od -8 oC, aż po 45 oC. Wysokiej jakości pomiary oraz system automatyki pozwala Nam na zmienne obciążenie urządzenia co wpływa na samą żywotność urządzenia, a co najważniejsze zmniejszoną ilość roboczo-godzin.
 4. Wyjątkowy pod każdym względem system kontrolno-pomiary oraz zabezpieczający.
  Każdy z Nas chciałby, aby jego urządzenia były w pełni wydajne, ale i bezpieczne i efektywne. Agregaty wody lodowej marki Trane to urządzenia nastawione na przemysł, gdzie sama głośność nie jest ważna. Liczy się natomiast sama efektywność, jak również wydajność, a co za tym idzie małe gabaryty. Przekonaj się Sam!

Urządzenie dostępne od ręki!

Skontaktuj się z Nami już dziś i zyskaj przewagę!

Specyfikacja techniczna:

Chiller Trane ECGAL800 200 kW - tabliczka znamionowa

 • Producent: Trane
 • Model: ECGAL800
 • Moc chłodnicza: 200 kW
 • Zastosowany czynnik chłodniczy, jak również jego ilość: R407C   /   obieg A – 21 kg   /   obieg B – 21 kg
 • Ilość obiegów chłodniczych: 2 obiegi chłodnicze
 • Rok produkcji: 2000 r.
 • Króćce połączeniowe: gwint 2 1/2″ – DN65
 • Zakres pracy: od -8 oC do 45 oC
 • Liczba, a także rodzaj sprężarek: 6 szt. sprężarki typu scroll Danfoss
 • Wymiary: szerokość – ….. mm; długość – ….. mm; wysokość – ….. mm
 • Waga: ok. 2000 kg

Sprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej

Usługi w zakresie sprzedaży i wynajmu agregatów wody lodowej wiodących producentów. Urządzenia oraz sprzęt z zakresu chłodzenia i stabilizacji procesów przemysłowych, jak również chemicznych. Profesjonalne doradztwo oraz innowacyjne systemy chłodzenia, które pozwolą Ci na obniżenie kosztów pracy, aż o 45%. Nie wierzysz? Przekonaj się już dziś!

Projekt, budowa i modernizacja systemów chłodzenia opartych o wodę lodową. Wieloletnie doświadczenie, zdobyta wiedza i certyfikaty, a co ważne ciągła chęć rozwijania się wpłynęło na dużą popularność firmy ChillerTech na rynku HVACR. Obsługa przedsprzedażowa oraz posprzedażowa, która spełni Twoje wymagania na najwyższym poziomie. Nasze usługi są zoptymalizowane, a jakiekolwiek usługi są realizowane z najwyższa precyzją.

Chiller Trane ECGAL800 o wydajności 200 kW | ChillerTech – Sprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej