Chiller Carrier AquaSnap 160 kW

5/5 - (11 votes)

Chiller Carrier AquaSnap 30RBSY160 o mocy 160 kW | ChillerTechSprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej

ChillerTech posiada w swej ofercie używany chiller zwany także agregatem wody lodowej znanej marki Carrier AquaSnap 30RBSY160 o mocy chłodniczej 160 kW. Agregat wody lodowej Carrier AquaSnap o mocy 160 kW jest chłodzony powietrzem co czyni go wydajnym i ekonomicznym urządzeniem. ChillerTech oferuje najbogatszą linię urządzeń chłodniczych dostosowaną pod indywidualne potrzeby Klienta dowolnego producenta, jak również dowolnej mocy chłodniczej. Jesteśmy w stanie zapewnić urządzenie chłodnicze idealnie dopasowane do określonych systemów mechanicznych. Pełnimy również usługi krótkoterminowego oraz długoterminowego wynajmu agregatów wody lodowej i dry coolerów o mocy od 1 kW, a kończąc na urządzeniach przemysłowych o wielkich mocach 1,5 MW.

Chiller AquaSnap Carrier 30RBSY160

Parametry urządzenia:

 1. Marka: Carrier
 2. Chiller wyposażony w cichą wersję wentylatorów jak również cichą pracę sprężarek które są dodatkowo izolowane
 3. Chiller chłodzony: powietrzem
 4. Zastosowanie falowników: tak
 5. Typ: 30RBSY160
 6. Numer seryjny: M2012013643
 7. Rok produkcji: 2012
 8. Czynnik chłodniczy: R410a
 9. Ilość freonu: 2 sekcje po 16 kg

Czynności serwisowe

 1. Zawsze pierwszym krokiem jest wizualna ocena stanu technicznego maszyny. Zadaniem tej czynności jest wizualna analiza stanu podzespołów, jak również innych elementów. Nasz Serwis także kontroluje zaworki serwisowe pod kątem szczelności.
 2. Odzyskaliśmy, przeważyliśmy, zmagazynowaliśmy, jak również oczyściliśmy czynnik chłodniczy znajdujący się wewnątrz instalacji freonowej. Ilość freonu z instalacji chłodniczej prawidłowa, nie mamy do czynienia z ubytkiem czynnika z urządzenia.
 3. Długotrwała próżnia instalacji freonowej w celu usunięcia całkowitej wilgoci z instalacji freonowej maszyny. Czynność ta powinna być robiona średnio co 1-2 lata z racji na dużą higroskopijność mieszaniny czynnika chłodniczego.
 4. Uzupełnienie instalacji freonowej nowym i czystym czynnikiem chłodniczym R410a
 5. Dokonaliśmy wszelkiego rodzaju pomiary elektryczne sprężarek chłodniczych, wentylatorów skraplacza, jak również pompy wody znajdującej się wewnątrz chillera Carrier AquaSnap 160 kW.
 6. Demontaż i wymiana łożysk i uszczelniaczy w pompie wody urządzenia. Pompa była w dość dobrym stanie. Podzespoły, a także maszyny sprzedane przez Naszą Firmę cieszą się dużą popularnością między innymi dzięki długoletniej i bezawaryjnej pracy.
 7. Uruchomienie, a także test urządzenia. Sprawdzenie poprawności działania maszyny, okres zbijania temperatury medium chłodzącego, a także ocena efektywności. Chiller Carrier 30RBSY160 160 kW pracuje bez żadnego zarzutu. Sprężarki pracują płynnie, wentylatory cicho, a pompa wody jest wydajna. Okres zbijania temperatury medium chłodzącego to 5 sec na 0,1 stopnia Celsjusza przy nastawie 12 stopni. Sprawdziliśmy także prawidłową pracę podzespołów kontrolnych oraz sterujących.
 8. Ostatnim krokiem było wykonanie wszelkiego rodzaju pomiarów poboru podzespołów takich jak sprężarki, wentylatory oraz pompa wytwornicy wody lodowej Carrier 30RBSY160 160 kW.

Chiller gotowy do natychmiastowej pracy u Klienta. Chiller jest przystosowany do pracy na zewnątrz, jak również wewnątrz hali produkcyjnej, bądź hali magazynowej. Wszelkiego rodzaju informację na temat gwarancji (CZYTAJ WIĘCEJ NA TEMAT WARUNKÓW GWARANCJI)

Dodatkowe czynności serwisowe:

 1. Wymiana łożysk w wentylatorach skraplacza w celu uzyskania jak największej efektywności, jak również bezawaryjnej pracy. W przypadku agregatów wody lodowej chłodzonych powietrzem skraplacz jest w postaci chłodnicy przez którą przechodzi powietrze zaciągane przez wentylatory. Nie odpowiedni wentylator, bądź już zużyty nie zaciąga odpowiedniej ilości powietrza potrzebnej do schłodzenia freonu, co skutkuje dłuższym czasem dochodzenia do żądanej temperatury. Może to także przyczyniać się do częstych alarmów urządzenia które sygnalizują że coś się dzieje. 
 2. Mycie wymiennika ciepła (parownika) urządzenia specjalną myjką zaprojektowaną przez Naszą Firmę wraz z Firmą SKiC Robert Aptacy. Po okresie 1h mycia wymiennika parownik jest w 100% czysty.
 3. Lamele skraplacza były w idealnym stanie, dlatego Nasz Serwis ich nie prostował. A sam stan techniczny, jak i wizualny bardzo dobry. Chiller był poddawany regularnemu serwisowi, jak również Firmie która posiadała wieloletnie doświadczenie. Firmą serwisującą była marka ChillerSerwis który posiada wieloletnie doświadczenie na rynku chłodnictwa i klimatyzacji.

Cena chiller Carrier AquaSnap 30RBSY160 160 kW

Chiller SPRZEDANY !

Sprzedaż i montaż agregatów wody lodowej oraz dry coolerów dowolnej mocy chłodniczej, jak również producenta. Posiadamy w swej ofercie nowe i używane, lecz w pełni sprawne chillery, dry coolery, pompy wody, wymienniki ciepła, sprężarki oraz inne podzespoły chłodnicze. Działamy na terenie całej Polski. ChillerTech projektuje, buduje oraz modernizuje wszelkiego rodzaju instalacje i systemy wody lodowej. Zapewniamy odpowiedni przepływ, a także temperaturę medium chłodzącego. 

Chiller Carrier AquaSnap 30RBSY160 160 kW | ChillerTech- Sprzedaż agregatów wody lodowej

Chcesz wykorzystać chiller Carrier AquaSnap 30RBSY160 o mocy 160 kW do chłodzenia swojej powierzchni magazynowej, bądź hali produkcyjnej?

Chiller Carrier AquaSnap 30RBSY160 zapewni ci odpowiedni parametr na najwyższym poziomie. Urządzenie Carrier jest przeznaczone zarówno do pracy wewnątrz hali, jak również na zewnątrz. Cicha i wydajna praca Naszego urządzenia zapewni ci odpowiedni komfort na Twojej hali. Wykorzystując chiller Carrier AquaSnap o mocy 160 kW do zapewnienia odpowiedniego parametru dla komfortu osób znajdujących się wewnątrz potrzebne są również tzw. Fan-coil inaczej klimakonwektory. Są to odbiorniki których zadaniem jest wymiana ciepła. Wewnątrz znajduje się wentylator którego zadaniem jest oddanie ciepła. 

Przygotowaliśmy dla Państwa znakomitą ofertę! 

Kup chiller Carrier AquaSnap 30RBSY160 o mocy chłodniczej wynoszącej 160 kW, a klimakonwektor otrzymasz w okazyjnej cenie. Nasze klimakonwektory są w idealnym stanie zarówno technicznym, jak i wizualnym. Ciesz się bezawaryjną i długoletnią pracą swoich urządzeń. Nasza marka zapewni ci najwyższej jakości produkty odpowiednio dobrane do Twoich oczekiwań.