Chiller Clivet 240 kW

4.5/5 - (59 votes)

Chiller Clivet 240 kW | ChillerTechSprzedaż agregatów wody lodowej

Chłodzone powietrzem agregaty wody lodowej to bardzo dobre urządzenia które są ekonomiczne i tanie w eksploatacji. Chillery zapewniają maksymalną efektywność energetyczną zarówno w cyklu sezonowym, jak i przy dużym obciążeniu. Zapoznaj się z Naszą ofertą chillerów i skontaktuj się Nami, aby omówić wszelkiego rodzaju dane na temat urządzenia. W swej ofercie posiadamy  między innymi agregat wody lodowej Clivet o mocy 240 kW. Urządzenie jest w pełni sprawne, jak również gotowe do natychmiastowej pracy. Oferujemy także możliwość projektu, a także budowy systemu, bądź instalacji wody lodowej którego zadaniem będzie chłodzenie wszelkiego rodzaju maszyn. Aby w pełni cieszyć się zaletami systemów wody lodowej konieczny jest profesjonalny projekt i wykonanie. Wybierz ChillerTech!

Czynności serwisowe:Agregat wody lodowej Clivet 240 kW

 1. Kontrola instalacji freonowej pod względem ewentualnych wycieków czynnika chłodniczego. Nie odnaleźliśmy żadnego typu tłustych plam, bądź miejsc gdzie mogło dojść do rozszczelnienia. 
 2. Sprawdzenie ilości freonu znajdującego się wewnątrz instalacji freonowej agregatu wody lodowej Clivet 240 kW. Ciśnienie freonu jest prawidłowe.
 3. Pełne mycie oraz czyszczenie konstrukcji, a także skraplacza urządzenia Clivet 240 kW. Skraplacz urządzenia był w bardzo dobrym stanie co świadczy o tym że chiller był regularnie konserwowany.
 4. Odzysk, przeważenie oraz oczyszczenie freonu znajdującego się wewnątrz instalacji freonowej agregatu wody lodowej Clivet. 
 5. Wymiana wkładów filtrów znajdujących się na instalacji wody lodowej. Filtry znajdujące się na instalacji należy regularnie wymieniać z racji na to że ich zadaniem jest oczyszczenie instalacji z zalegających wewnątrz zanieczyszczeń.
 6. Wykonaliśmy próbę szczelności przy wykorzystaniu Azotu Technicznego w celu 100% pewności co do szczelności. Test próby- 72h (wynik próby-urządzenie szczelne)
 7. Dokonaliśmy długiej próżni instalacji freonowej w celu usunięcia zalegającej wilgoci oraz innych zanieczyszczeń.
 8. Uzupełnienie instalacji nowym, jak również czystym czynnikiem chłodniczym R407C.
 9. Kontrola pracy urządzenia wraz z wykonaniem wszelkiego rodzaju odczytów. Pobór prądów sprężarek chłodniczych, wentylatorów skraplacza, a także innych podzespołów elektrycznych.

Dodatkowe czynności:

 1. Sprawdzenie zużycia łożysk w wentylatorach skraplacza. Wszystkie wentylatory działają cicho oraz efektywnie. 
 2. Mycie wymiennika ciepła (parownika) agregatu wody lodowej Clivet 240 kW. Maszyna pracowała na glikolu co przyczynia się do tego że wewnątrz parownika nie odkłada się żadnego typu osad, rdza oraz inne zanieczyszczenia. 
 3. Sprawdzenie poprawności oraz efektywności działania pomp wody znajdujących się wewnątrz urządzenia. Pompy pracują dobrze co znaczy że uszczelniacze oraz łożyska są w idealnym stanie.

Urządzenie sprzedane!

Parametry urządzenia:

 • Producent: Clivet
 • Model: WSAT-SC90C
 • Wydajność chłodnicza: 240 kW w parametrze 7/12 stopni Celsjusza
 • Czynnik chłodniczy: R407C
 • Rodzaj oraz ilość sprężarek: 3 sprężarki SCROLL
 • Wentylatory: wersja cicha
 • Rok produkcji: 2006 r.
 • Waga: 2117 kg

Wszelkiego rodzaju informację, oraz warunki na temat gwarancji znajdziesz na dole (WARUNKI GWARANCJI!). Sprzedaż, a także montaż agregatów wody lodowej oraz dry coolerów począwszy od 4 kW, a kończąc po chillery przemysłowe o mocach 1,5 MW. Projekt, budowa, a także modernizacja instalacji oraz systemów wody lodowej.

WARUNKI GWARANCJI !

Chiller Clivet 240 kW z gwarancją | ChillerTech- Sprzedaż i montaż agregatów wody lodowej