Chiller MAS 150 kW

5/5 - (2 votes)

Chiller MAS 150 kW | ChillerTechSprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej

Szeroka oferta agregatów wody lodowej, pozwala Nam na profesjonalny dobór urządzeń chłodniczych pod ściśle określone wymagania Naszego Klienta. Chillery renomowanych marek cechujące się innowacyjną budową, a także efektywną i bezawaryjną pracą. Asortyment ChillerTech pozwala Nam dostarczyć urządzenie chłodnicze, bądź klimatyzacyjne o dowolnych parametrach, jak również dowolnego producenta. 

Kompleksowe usługi doboru, sprzedaży, jak również serwisu agregatów wody lodowej na terenie całej Polski. Firmę ChillerTech wzbogacają również usługi wynajmu krótkoterminowego oraz długoterminowego agregatów wody lodowej, dry coolerów, a także systemów chłodzenia. Elastyczna praca, innowacyjna budowa oraz bezawaryjne funkcjonowanie. Skontaktuj się z Nami już dziś i zobacz jak wiele możesz zyskać! (kontakt)

W swej ofercie posiadamy agregat wody lodowej inaczej chiller marki MAS o mocy 150 kW. Urządzenie oferowane przez Naszą Firmę służyło jako chiller, którego zadaniem było zapewnienie odpowiedniego komfortu cieplnego w budynku użyteczności publicznej. Agregat wody lodowej MAS pracował tylko w okresie letnim, a instalacja wody lodowej była uzupełniona glikolem, co znacząco wpłynęło na czystość parownika. Firma MAS jest to Polski producent urządzeń chłodniczych, jak również klimatyzacyjnych w tym chillerów.

Specyfikacja techniczna urządzeniaChiller MAS 150 kW

 • Producent: MAS
 • Typ urządzenia: ACP-160-30-P-S-AC-H
 • Numer seryjny: S09057-1
 • Data produkcji: 2009 r.
 • Zastosowany czynnik chłodniczy: R407C
 • Max pobór mocy: 77,2 kW
 • Max prąd pracy: 131,3 A
 • Wymiary: długość – 2740 mm ; szerokość – 2170 mm ; wysokość – 1995 mm 

Serwis agregatu wody lodowej MAS 150 kW

 1. Wizualna kontrola stanu urządzenia. Pierwszą czynnością wykonaną przez Nasz Serwis była wizualna ocena stanu technicznego, jak również wizualnego urządzenia chłodniczego. Agregat wody lodowej MAS 150 kW pracuje bez żadnych zarzutów, a na instalacji freonowej nie znajdują się żadnego typu tłuste plamy, które mogłyby sygnalizować wyciek czynnika chłodniczego.
 2. Mycie, a także czyszczenie. Czynność ta dość często zaniedbywana, lecz bardzo ważna. Mycie i czyszczenie konstrukcji oraz skraplacza urządzenia. Regularne czynności serwisowe pozwalają Nam na najwyższą wydajność, bezawaryjną pracą, oraz wysoką efektywność. Pozwól, aby Twoimi urządzeniami zaopiekowali się Specjaliści!
 3. Kontrola poziomu czynnika chłodniczego. Kontrola ciśnienia czynnika chłodniczego/freonu znajdującego się w układzie freonowym na sekcji nr. 1, a także nr. 2. Ilość czynnika chłodniczego prawidłowa na sekcji nr. 1 oraz nr. 2. Nasz Serwis dokonał obserwacji układu freonowego pod kątem ewentualnych tłustych plam, które mogłyby Nam sygnalizować wyciek czynnika, a co za tym idzie również oleju.
 4. Kontrola sterownika urządzenia. Nasz Serwis dokonał obserwacji, jak również kontroli poprawności działania sterownika zastosowanego w urządzeniu MAS 150 kW. Sprawdziliśmy również historię alarmów, jakie wskazał chiller w ciągu ostatnich 14 dni. Agregat wody lodowej MAS 150 kW nie ma żadnego typu alarmów, które należałoby skontrolować. 
 5. Weryfikacja pracy urządzenia. Sprawdzenie poprawności działania automatyki sterującej, pracy urządzenia, jak również podzespołów chłodniczych. Chiller MAS 150 kW szybko zbija temperaturę medium chłodzącego do temperatury żądanej. Sprężarki chłodnicze pracują cicho, jak również nadmiernie się nie nagrzewają. Automatyka sterująca działa na najwyższym poziomie. 

Sprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej

ChillerTech to firma wprowadzająca innowacyjne systemy chłodzenia oparte o wodę lodową. Dysponując wieloletnim doświadczeniem, jak również długoletnią wiedzą jesteśmy w stanie dostarczyć dowolne urządzenie chłodnicze, bądź klimatyzacyjne o dowolnych parametrach. Jedną z flagowych usług pełnionych przez Naszą Firmę jest sprzedaż, montaż i serwis chillerów renomowanych marek o mocy od 4 kW, aż po przemysłowe agregaty wody lodowej o mocy 1,5 MW. Współpracując z najwyższej jakości dostawcami urządzeń HVAC, posiadamy dostęp do nowych, jak również używanych agregatów wody lodowej. Chillery renomowanych producentów takich jak: Trane, Carrier, York, Clivet, Airwell itd…

Ofertę ChillerTech wzbogacają również kompleksowe usługi wynajmu agregatów wody lodowej marki MAS o dowolnej wydajności chłodniczej. Współpracując z wysokiej jakości dostawcami, jak również importerami urządzeń i maszyn chłodniczych posiadamy dostęp do nowych oraz używanych agregatów wody lodowej. Chillery o ściśle określonych parametrach w niskiej cenie. Najwyższa wydajność, bezawaryjna praca, oraz niskie koszty wynajmu.

Skontaktuj się z Nami już dziś i zobacz jak wiele możesz zyskać wybierając urządzenia chłodnicze od ChillerTech. (Kontakt) Wypełnił formularz zgłoszeniowy (Formularz)

Chiller MAS 150 kW | Postaw na wydajną pracę Swoich urządzeń

Wynajem chiller MAS ACP-160

Producent

MAS

   
Model urządzenia ACP16030PSAEH    
Typ urządzenia / sprzętu S09057-1    
Wydajność chłodnicza w parametrze 12/7 oC 160 kW    
Rok produkcji 2009 r.    
Min. i Max. temperatura chłodzenia medium +5 oC / +35oC    
Chiller przeznaczony do pracy w układzie ZAMKNIĘTYM Chiller przeznaczony jest do systemów zamkniętych  
Funkcja chillera Chłodzenie    
Chiller wyposażony w dry cooler NIE    
Chiller wyposażony w odzysk ciepła NIE Na zamówienie i za dodatkową opłatą możemy doposażyć chiller w dodatkowy wymiennik;  
Chiller wyposażony w pompę obiegową wody TAK Chiller wymaga ściśle określonego przepływu i ciśnienia  
Chiller wyposażony w wymiennik ciepła płytowy      
Chiller wyposażony w zbiornik buforowy TAK ok. 150 l.    
Chiller wyposażony w flow switch TAK      
Rodzaj połączeń po stronie wody lodowej połączenie gwintowane 2 1/2″    
Ilość sekcji chłodzenia 2      
Ilość sprężarek chłodniczych 6 szt.      
Typ i model sprężarek SCROLL ZR11M3E-TWO-561    
Zastosowany czynnik chłodniczy i jego ilość R407C Sekcja A – 23 kg Sekcja B – 23 kg  
Napięcie zasilania chillera 400 VAC  3 FAZY + zero i ochrona    
Deklarowany z DTR pobór prądu chillera      
Chiller chłodzony powietrzem Zalecane posadowienie urządzenia: na zewnątrz  
Ilość wentylatorów skraplacza 4 Wentylatory pracują ON / OFF  
Wymiary chillera Długość = 2800 mm Szerokość = 2200 mm Wysokość = 2100 mm
Waga ok. 1610 kg