Chiller Serwis Wiktor Aptacy

Chiller Serwis Wiktor Aptacy Chiller Tech to rodzinna firma chłodnicza specjalizujemy się w chłodnictwie przemysłowym, budowie i modernizacji układów chłodzenia maszyn i urządzeń oraz klimatyzacji. Agregat wody lodowej to nasz konik. Specjalizujemy się i wyróżniamy z pośród innych firm z branży HVAC dużą wiedzą a przede wszystkim ogromnym doświadczeniem. Nasi instalatorzy profesjonalnie i w stosunkowo krótkim czasie zainstalują i uruchomią dowolną linie chłodniczą – instalacja wody lodowej.Chiller Serwis Wiktor Aptacy

Naprawa chiller

Naprawiamy i modernizujemy agregaty wody lodowej o dowolnej wydajności chłodniczej, chillery chłodzące dowolne medium do różnych temperatur. Usuwamy nawet najbardziej skomplikowane awarie wytwornic wody lodowej dzięki stosowaniu oryginalnych i sprawdzonych podzespołów udzielamy gwawarancji na nasze usługi i zastosowane materiały. Na życzenie klienta dajemy możliwość zastosowania podzespołów z rynku wtórnego.

Chiller Serwis Wiktor Aptacy

Przegląd serwisowy, serwis techniczny wytwornic wody lodowej na terenie całego kraju. W skład serwisu wchodzi między innymi kontrola i mycie skraplaczy, kontrola i ewentualne mycie wymienników ciepła parownika, kontrola gazu jego stopień zawilgocenia czy zakwaszenie. Kontrola strzelanie zaworów bezpieczeństwa wraz ze wpisem do CRO. Kontrola i pomiary elektryczne silników, pomp i wentylatorów.

Sprzedaż chiller – Chiller Serwis Wiktor Aptacy

Sprzedajemy i instalujemy chillery a nawet pełne systemy chłodu technologicznego, oferujemy wytwornice wody lodowej nowe i używane po generalnym remoncie. Na wszystkie nasze urządzenia i instalacje udzielamy gwarancje oraz za dodatkową opłatą obejmujemy je serwisem gwarancyjnym przez okres jednego roku a nawet dłużej.

Instalacja wody lodowej

Instalacja wytwornic wody lodowej, dry coolerów, zbiorników na wodę chłodniczych oraz budowa i rozbudowa systemów wody lodowej. Budujemy układy z dedykowanych materiałów z tworzywa sztucznego odpornego na glikol, oleje itp..

Prowadzimy skup agregatów wody lodowej, osuszaczy sprężonego powietrza oraz maszyn i urządzeń specjalistycznych mroźniejszych, chłodniczych oraz klimatyzacyjnych.

Chiller Serwis Wiktor Aptacy