Chiller Trane 200 kW

4.9/5 - (7 votes)

Chiller agregat wody lodowej Trane 200 kW | ChillerTechSprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej

Niezawodne i w pełni wydajne systemy chłodzenia oparte o wodę lodową. Agregaty wody lodowej to urządzenia z zakresu chłodzenia, jak również stabilizacji przeróżnych parametrów dopasowanych pod indywidualne oczekiwania Klienta. Urządzenia tego typu charakteryzuje przede wszystkim szeroki zakres pracy, który wynosi od -25 oC, aż do ponad 120 oC. Ważnym podkreślenia jest również fakt, iż tego typu urządzenia oraz sprzęt pozwala Nam na stabilną pracę w każdej chwili. Pozwól, aby Twoimi urządzeniami zaopiekowali się Specjaliści!

Agregaty wody lodowej to coraz częściej spotykane urządzenia, których głównym zadaniem jest zachowanie ściśle określonych parametrów dopasowanych pod Klienta. To właśnie ich głównym zadaniem jest nienaganna i w pełni wydajna praca maszyn oraz urządzeń. Ważnym podkreślenia jest również fakt, iż tego typu systemy pozwalają Nam na najwyższą jakość produktu końcowego. Przekonaj się już dziś!

Agregat wody lodowej Trane 200 kW

Agregaty wody lodowej Trane to dość powszechnie stosowane urządzenia, które pozwalają Nam na w pełni wydajną pracę, nawet w bardzo wymagających warunkach. Istotnym jest również fakt, iż tego typu systemu cechują się bardzo długą żywotnością na poziomie, aż 25 lat. Wyselekcjonowane i w pełni wydajne podzespoły, jak również nowoczesne sprężarki śrubowe CHHN pozwalają Nam na najwyższą wydajność. Płaszczowo-rurowy wymiennik ciepła pozwala na dużą wytrzymałość oraz elastyczną pracą w każdej chwili. Niezawodne rozwiązania pozwalające cieszyć się najwyższą wydajnością oraz bezpieczeństwem w każdej chwili.

Rozwiązania dopasowane pod Twoje wymagania:

 1. Sprężarki chłodnicze w odmianie śrubowej
  Sprężarki śrubowe to sprzęt charakteryzujący się wysoką efektywnością, bezawaryjną pracą, jak również długą żywotnością. To właśnie te cechy przyczyniły się do tego że sprężarki śrubowe stosowane są w najnowocześniejszych i przemysłowych rozwiązaniach. Co więcej wciąż udoskonalana budowa od blisko 50 lat czyni tego typu sprzęt bardzo wydajnym.
 2. Inteligentny system automatyki i sterownia
  Urządzenia, jak również sprzęt wykorzystany w przemyśle musi spełniać wszystkie wymogi. Stąd też chillery znajdujące się w Naszej ofercie wyposażone są w inteligentne systemy automatyki, jak również sterowania pozwalając Nam na przedwczesne wykrycie jakichkolwiek skoków napięcia, bądź co gorsza nagrzewania się danych elementów.
 3. Wymiennik ciepła płaszczowo-rurowy
  Przez wiele firm uważany za najważniejszy sprzęt pozwalając Nam tym samym na stabilną pracę oraz prawidłowy odbiór ciepła. Wszechstronność, innowacyjna budowa oraz duża powierzchnia wymiany czyni tego typu wymienniki najlepszym wyjściem spośród innych typów. Wartym podkreślenia jest również fakt, iż wymienniki tego typu są przystosowane do pracy w brudnych, a nawet bardzo brudnych układach. Stąd nie musisz obawiać się zabrudzenia wymiennika i zmniejszenia wydajności. Wszelkiego rodzaju wymienniki są stale konserwowane przez Nasz Autoryzowany Serwis, stąd nie musisz się o nic martwić.
 4. Nowoczesny sterownik Adaptive Control
  Prosty w obsłudze sterownik Adaptive Control wykonuje pomiary z wysoką dokładnością, będąc tym samym jednym z najlepszych sterowników znajdujących się na rynku. Dodatkową zaletą tego typu sterowników jest prosta budowa, która w przypadku jakiejkolwiek awarii pozwala Nam na szybką naprawę. 
 5. Rewolucyjny system kontrolno-pomiarowy
  Wysokiej jakości systemy zabezpieczeń oraz układ kontrolno-pomiarowy, który pozwala uzyskać wysoką efektywność, będąc przy tym energooszczędnym urządzeniem. System kontrolno-pomiarowy oparty o podzespoły, które są wciąż udoskonalane od blisko 20 lat pozwalają Nam na bezpieczeństwo.
 6. Ekologiczny czynnik chłodniczy R134A
  Dbajmy o Nasze środowisko! Wiemy jak ważnym jest ciągła poprawa systemów HVAC zmniejszając tym samym oddziaływanie na Nasze Środowisko. Stąd też każde urządzenie jest poddawane próbie szczelności z wykorzystaniem Azotu Technicznego. 

Urządzenie niedostępne!

Specyfikacja chiller Trane 200 kW

 • Producent: Trane
 • Typ urządzenia: ERTAB212
 • Wydajność chłodnicza: 215 kW
 • Numer seryjny: EKL3104
 • Data produkcji: 2001 r.
 • Zastosowany czynnik chłodniczy: R134A
 • Max pobór mocy: 107 kW
 • Max prąd pracy: 196 A
 • Rodzaj króćców połączeniowych i ich średnica: kołnierzowe DN125
 • Wymiary: długość — 4200 mm ; szerokość — 2160 mm ; wysokość — 2300 mm

Sprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej

Szeroka oferta urządzeń, jak również sprzętu pozwala Nam dostarczyć wysokowydajne urządzenia, jak również sprzęt HVAC. Chillery znajdujące się w Naszej ofercie to wyselekcjonowane produkty, które przechodzą skrupulatne testy sprawności. Dbałość o szczegóły oraz ciągłe udoskonalanie systemów przez firmę ChillerTech pozwoliło w krótkim czasie stać się Nam liderem w branży chłodnictwa i klimatyzacji. Ofertę Naszej firmy poszerzają zarówno kompleksowe usługi w zakresie doboru oraz sprzedaży urządzeń z rynku HVAC

Chiller agregat wody lodowej Trane 200 kW | ChillerTech – Sprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej