Chiller Trane 400 kW

Chiller Trane 400 kW chłodzony wodą | ChillerTechSprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej

Agregaty wody lodowej wiodących producentów objęte gwarancją. ChillerTech to firma z blisko 20 letnim doświadczeniem na rynku HVAC. Zdobyta wiedza, jak również doświadczenie czynią Nas liderem w dziedzinie chłodnictwa i klimatyzacji.

Chłodzenie procesów przemysłowych i chemicznych wykorzystując nowoczesne technologie pozwalające Nam na zminimalizowanie kosztów eksploatacji, najwyższą wydajność, a także bezawaryjną pracę. Agregaty wody lodowej marki Trane to urządzenia chłodnicze przystosowane do pracy w ciężkich warunkach. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości podzespołów urządzenia tej marki pozwalają Nam zapewnić żądany parametr przy dość niskich kosztach pracy. Postaw na ChillerTech!

Agregat wody lodowej Trane 400 kW

Chiller Trane 400 kW chłodzony wodą

Agregaty wody lodowej chłodzone wodą, jak również powietrzem w zakresie mocy od 4 kW, aż po chillery przemysłowe o mocy 1,2 MW.  W swej ofercie posiadamy chiller Trane o mocy chłodniczej 400 kW. Sprzęt jest w pełni sprawy i gotowy do natychmiastowej pracy u Klienta

Zobacz jak wiele możesz zyskać

Agregat wody lodowej inaczej wytwornica wody lodowej marki Trane znajdująca się w ofercie ChillerTech pracowała w budynku użyteczności publicznej. Zadaniem urządzenia było zapewnienie komfortu termicznego w okresie letnim. Dodatkową zaletą jest przede wszystkim regularna eksploatacja, która znaczącą wpłynęła na stan wizualny, jak również techniczny urządzenia Trane. 

Postaw na chiller Trane 400 kW:

 1. Zastosowanie sprężarek w odmianie śrubowej. Tego typu sprężarki charakteryzuje się przede wszystkim wysoką wydajnością przy dość małych gabarytach. Dodatkową zaletą stosowania tego typu sprężarek są niskie koszty eksploatacji oraz cicha praca. Agregat wody lodowej Trane 400 kW znajdujący się w ofercie ChillerTech dodatkowo jest w wersji cichej. Sprężarki śrubowe znajdujące się w urządzeniu są wyciszone, dzięki specjalnej piance. 
 2. Gwarancja. Wszelkiego rodzaju sprzęt/urządzenia znajdujące się w ofercie ChillerTech objęte są roczną, bądź 2 letnią gwarancją. Ofertę ChillerTech wzbogacają zarówno kompleksowe usługi serwisu, naprawy, jak również modernizacji agregatów wody lodowej w tym marki Trane.
 3. Wysoka jakość i długa żywotność. Agregaty wody lodowej chłodzone wodą cechują się wysoką wydajnością. Innowacyjna technologia zapewniająca odpowiedni parametr, nawet w bardzo trudnych warunkach. Chillery Trane to bardzo dobre rozwiązanie dla Klientów, którzy kładą ogromny nacisk na wydajną, a także bezawaryjną pracę

Urządzenie jest dostępne

Specyfikacja techniczna:Chiller Trane RTUD110 400 kW chłodzony wodą

 • Producent: Trane
 • Moc chłodnicza: 372 kW
 • Zastosowany czynnik chłodniczy oraz jego ilość: R134A
 • Ilość obiegów chłodniczych: 2 obiegi
 • Rok produkcji: 2011 r.
 • Króćce połączeniowe: rowkowane DN125 – 5″
 • Zakres pracy: od -15 C do 45 C
 • Liczba oraz rodzaj sprężarek: 2 szt. sprężarki śrubowe
 • Wymiary: szerokość – 3230 mm; długość – 1070 mm; wysokość – 1960 mm
 • Waga: 2600 kg

Sprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej

Nowoczesne systemy chłodzenia to jedna z głównych cech firmy ChillerTech. Technologia jaką jest woda lodowa pozwala Nam na bardzo wiele korzyści. Jedną z flagowych usług pełnionych przez Naszą Firmę jest sprzedaż, a także wynajem sprzętu chłodniczego. Szeroka oferta pozwalająca Nam na fachowy dobór urządzenia pod indywidualne oczekiwania Naszego Klienta.

Skontaktuj się z Nami już dziś, bądź wypełnij formularz!

Chiller Trane 400 kW chłodzony wodą | ChillerTech – Sprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej