Chiller Uniflair 50 kW

5/5 - (3 votes)

Chiller Uniflair ERAF0521A o wydajności chłodniczej 50 kW z funkcją Free cooling | ChillerTechSprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej

Intuicyjne i proste w obsłudze urządzenia z zakresu chłodzenia, jak również stabilizacji termicznej, które pozwolą Ci na stałą temperaturę niezależnie od warunków zewnętrznych. Agregaty wody lodowej o podwyższonych współczynniku wydajnościowym EER i COP umożliwią Ci funkcjonowanie na najwyższym poziomie. Ultranowoczesny system sterowania oparty o sterownik mP20, który znacząco ograniczy Twoje rachunki za prąd, a także zwiększy żywotność całego układu. 

Wyjątkowy pod każdym względem. Kompaktowa budowa w oparciu o wysokiej klasy materiały wyróżnia ten sprzęt na tle konkurencji. Jednocześnie zminimalizowana ilość podzespołów oraz ich wysoka jakość pozwala na bardzo małe gabaryty przy dużej wydajności. Sprężarki chłodnicze typu scroll umożliwią Ci cichą, a co najważniejsze bezpieczną pracę niezależnie od temperatury na zewnątrz. Technologia w oparciu o EZR umożliwiła Producentowi zmniejszenie ilości czynnika chłodniczego o blisko 45% poprzez co nie musisz obawiać się wysokie koszty w przypadku awarii.

Blisko 68 chillerów dostępnych od ręki w zakresie wydajności od 1 kW, aż po chillery przemysłowe o wydajności ponad 1,5 MW. Doradztwo w zakresie wyboru technologii chłodzenia, która umożliwi Ci wysoką efektywność, jak również bezpieczeństwo. Usługi w zakresie sprzedaży, a także wynajmu agregatów wody lodowej na terenie całej Polski zachowując przy tym najwyższą jakość. Dowiedź się więcej…

Chiller Uniflair 50 kW z funkcją Free coolingChiller Uniflair ERAF0521A o wydajności 50 kW z free cooling

Agregaty wody lodowej marki Uniflair to cieszące się dużą popularnością rozwiązania, których zakres wciąż się poszerza. Należąca do francuskiego koncernu Schneider Electric firma Uniflair, którego główną misją jest zrównoważony rozwój oraz energooszczędna praca. Jednocześnie będąc ekologicznym, a także wydajnym rozwiązaniem, który umożliwi Ci stałą temperaturę. Głównym obszarem zastosowań tych urządzeń jest przemysł, gdzie wymaga się od nich wysokiej sprawności energetycznej oraz dostępności podzespołów, która umożliwi Nam szybkie usunięcie usterki w momencie awarii. 

Przełomowa wydajność na poziomie 3,12 EER to efekt technologii Free cooling, której zadaniem, a jednocześnie misją jest zminimalizowanie rachunków za prąd. Technologia, która umożliwia Nam zmniejszenie rachunków za prąd o blisko 45% w skali roku, a tym samym wysoką efektowność całego układu. Zdumiewająco dobry wynik jakim jest żywotność na poziomie, aż 15 lat otwiera przed Nami nowe możliwości. 

Dysponując tak szerokim asortymentem pragniemy Państwu przedstawić innowacyjny chiller renomowanej marki Uniflair ERAF0521A o wydajności chłodniczej 50 kW. Kompaktowa budowa oraz wysokiej jakości armatura kontrolno-pomiarowa pozwala na wykorzystanie pełnego potencjału urządzenia. System sterowania oparty o technologię mP20 umożliwia zmienne obciążenie całego układu i elastyczną pracę. Moduł hydrauliczny oparty o pompy renomowanej marki jaką jest Lowara zapewnia stały przepływ i ciśnienie uzależnione od obciążenia. 

Rozwiązania dopasowane pod Twoje wymagania:

 1. Ultranowoczesny system sterowania oparty o sterownik mP20
  Intuicyjny i prosty w obsłudze system sterowania z serii mP20. Prosty w obsłudze interfejs, który pozwoli Ci na zmienne obciążenie urządzenia. Komunikacja z armaturą kontrolno-pomiarową umożliwia stałe monitorowanie temperatury, jak również pracy układu. Dokładność w zakresie regulacji, a także pomiarów czyni ten sprzęt niezawodnych rozwiązaniem.
 2. Wysokowydajne sprężarki typu scroll o obniżonym poziomie głośności
  Każdy z Nas chciałby, aby jego urządzenie charakteryzowało się wysoką sprawnością energetyczną, jak również niezawodną pracę. Nie jednokrotnie stawiamy również nacisk na samą dostępność podzespołów, która w przypadku awarii pozwoli Nam zminimalizować czas przestoju maszyny, jak również obsługi technicznej. Od blisko 50 lat udoskonalana budowa umożliwiła konstruktorom  osiągnięcie imponujących wyników. Zminimalizowana ilość elementów roboczych oraz małe gabaryty otwierają przed Nami nowe możliwości. Wysoki poziom sprężania oraz imponująco małe gabaryty coraz to częściej wpływają na wybór tych sprężarek.
 3. Kompaktowa budowa, która umożliwi Ci na wykorzystanie pełnego potencjału urządzenia
  Coraz to częściej mamy do czynienia z ograniczoną ilość miejsca poprzez którą dysponujemy małą powierzchnią pod potrzeby maszyn chłodniczych. Wybierając chiller Uniflair ERAF0521 nie musisz się o to martwić! 
  Zminimalizowane gabaryty urządzenia, jak również funkcja Free cooling pozwoli Ci na ogromne oszczędności, a co najważniejsze wysoką wydajność.
 4. Zmniejszone rachunki za prąd poprzez funkcję Free cooling
  Wyjątkowy pod każdym względem! Technologia oparta o Free cooling, której główną misją, a także zadaniem jest podwyższona sprawność energetyczna. Nowoczesny system sterowania, pod potrzeby Free cooling wykonuje dokładne pomiary oraz w przypadku, gdy widzi taką możliwość unieruchamia sprężarki chłodnicza. To działanie pozwala Nam na niewiarygodny efekt, a mianowicie zmniejszone rachunki za prąd o blisko 45% w skali roku. Ważnym podkreślenia jest zarówno podwyższona żywotność układu poprzez zmniejszoną częstotliwość załączania się sprężarek chłodniczych.
 5. Ekologiczny czynnik chłodniczy R410A, który nie sposób zastąpić
  Dbajmy o Nasze Środowisko! Wybierając urządzenia chłodnicze o podwyższonym współczynniku wydajnościowym nie musisz obawiać się o późniejsze problemy. Zredukowana o blisko 45% ilość czynnika poprzez ultranowoczesny system armatury kontrolno-pomiarowej znacząca zwiększy rentowność Twojego przedsiębiorstwa.

Specyfikacja techniczna:

Chiller Uniflair ERAF0521A o wydajności 50 kW z free cooling - tabliczka znamionowa

 • Producent: Uniflair
 • Model: ERAF0521A
 • Moc chłodnicza: ok. 50 kW
 • Zastosowany czynnik chłodniczy, jak również jego ilość: R410A   /   obieg A – 7,5 kg
 • Ilość obiegów chłodniczych: 1 obieg chłodniczy
 • Rok produkcji: 2010 r.
 • Króćce połączeniowe: GW 2″
 • Zakres pracy: od 5 oC do 28 oC
 • Liczba, a także rodzaj sprężarek: 2 szt. sprężarka hermetyczna typu scroll marki Danfoss
 • Wymiary: szerokość – 2010 mm ; długość – 1190 mm ; wysokość – 1560 mm
 • Waga: ok. 750 kg

Sprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej

Wysokowydajne urządzenia z zakresu chłodzenia oraz stabilizacji termicznej, które pozwolą Ci na stabilną temperaturę niezależnie od warunków zewnętrznych. Asortyment sięgający blisko 84 chillerów dostępnych od ręki umożliwia Nam fachowy dobór oraz najwyższą wydajność, która znacząco zmniejszy Twoje koszty eksploatacji. Agregaty wody lodowej o podwyższonym współczynniku wydajnościowym EER oraz technologią Free cooling otwierają przed Nami nowe możliwości. Urządzenia z zakresu wydajności od 1 kW, aż po chillery przemysłowe o wydajności ponad 1,5 MW. 

Kompleksowe usługi z zakresu wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego agregatów wody lodowej renomowanych producentów. Dogodne warunki najmu oraz stałe i niezmienne koszty pozwolą Ci cieszyć się pracą Twoich maszyn, bądź też urządzeń. Wydajność. Bezpieczeństwo. Efektywność.

Usługi w zakresie sprzedaży, jak również montażu urządzeń chłodniczych na terenie całej Polski. Inteligentne systemy chłodzenia wraz z wysokiej jakości armaturą kontrolno-pomiarową umożliwią Ci zmienne obciążenie oraz stabilną temperaturę. Projekt, budowa, a także modernizacja układów chłodzenia opartych o wodę lodową, których funkcjonowanie Cię zaskoczy.

Chiller Uniflair 50 kW z funkcją Free cooling | ChillerTech – Sprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej