Chiller używany

Chiller używany

Sprzedaż używanych agregatów wody lodowej na zamówienie pod indywidualne zamówienie klienta. Nasza wiedza, zdobyte doświadczenie oraz rozbudowany park maszynowy pozwala Nam zaoferować Państwu wytwornice wody lodowej pod określone potrzeby. Jesteśmy w stanie w stosunkowo krótkim czasie dostarczyć pod zamówienie konkretne urządzenie. Są to urządzenia używane po generalnym remoncie z gwarancją rozruchową oczywiście pod warunkiem instalacji urządzenia przez Nasz SERWIS /nie ponosimy odpowiedzialności za usterki powstałe w wyniku niewłaściwie zainstalowanego sprzętu oraz z błędów innego serwisu/. Chiller jak i chillery używany są bardzo dobrą alternatywą dla firm które posiadają ograniczony i niezbyt wysoki budżet na chiller także zwany agregatem wody lodowej. W swej ofercie posiadamy agregaty wody lodowej takich producentów jak: Trane, Carrier, Danfoss, Bitzer, Blue Box, York, Clivet, Airwell itd. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie zapewnić nowy chiller z gwarancją, lecz cena jest znacznie większa, niż koszt używanego urządzenia.

Chiller używanyChiller używany z gwarancją

Po zapoznaniu się z zapotrzebowaniem klienta po wnikliwym przeanalizowaniu tematu do czego ma służyć urządzenie, bądź kompletna instalacja chłodnicza, najlepiej po wizji lokalnej w zakładzie bądź na obiekcie. Dobierzemy urządzenia, doradzimy jak w najbardziej optymalny sposób zoptymalizować układ jakie czynności należy wykonać w celu zabezpieczenia urządzeń. Jeśli posiadacie Państwo już własny chiller + instalacje wody lodowej, lecz jest ona dla Państwa niewystarczająca odkupimy go w rozsądnej cenie. To także pozwala obniżyć koszty związane z kupnem urządzenia chłodniczego.

Dostarczamy używane agregaty wody lodowej

  1. Chiller używany o dowolnej mocy i wydajności chłodniczej.
  2. Chillery o parametrze pracy od temperatur minusowych na przykład na potrzeby lodowisk, wytwornic lodu, tuneli szokowych itp…, do temperatur dodatnich w zakresie + 2 stopnie Celsjusza po + 24 stopnie Celsjusza.
  3. Wytwornice wody lodowej do chłodzenia różnego rodzaju cieczy – woda, piwo, sok, mleko, a nawet olej czy też mleczko chłodnicze służące do chłodzenia maszyn.
  4. Możemy dostarczyć chillery chłodzone powietrzem, bądź chilery chłodzone wodą w przypadku, gdy klient nie posiada miejsca na zewnątrz budynku chiller chłodzony wodą
  5. Jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu urządzenia o różnych gabarytach – wpasujemy urządzenie w przestrzeń, którą Państwo dysponują.
  6. Budujemy instalacje doprowadzenia wody lodowej do poszczególnych maszyn. Wpinamy nasze agregaty czy też układ z dodatkową chłodnicą czy też zbiornikiem w zbiorczym do istniejącej instalacji.
  7. Modernizujemy istniejące układy chłodu technologicznego wraz z niezbędnymi przeróbkami automatyki sterująco kontrolnej.
  8. Sprzedajemy i montujemy kompletne układy chiler lub chillery + dry cooler + zbiornik w zbiorczy + instalacja wody lodowej.

 Naszym klientom zapewniamy pełen serwis stały jak i doraźne przeglądy techniczne, wpis co CRO, naszym zasięgiem obejmujemy cały kraj. Współpracujemy z Firmą która posiada wieloletnie doświadczenie na rynku chłodnictwa SKiC Robert Aptacy. Nasze wieloletnie doświadczenie czyni Nas liderem na rynku chłodnictwa i klimatyzacji.

Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług gwarantując solidność naszych usług od początku do końca.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.