Chiller używany

5/5 - (180 votes)

Chiller używany | ChillerTech Sprzedaż, montaż i serwis agregatów wody lodowej

Sprzedaż używanych agregatów wody lodowej pod indywidualne oczekiwania klienta. Nasza wiedza, zdobyte doświadczenie, a także rozbudowany park maszynowy pozwala Nam zaoferować Państwu agregaty wody lodowej pod określone potrzeby. Jesteśmy w stanie w stosunkowo krótkim czasie dostarczyć pod zamówienie konkretne urządzenie. Są to urządzenia używane po generalnym remoncie z gwarancją rozruchową oczywiście pod warunkiem instalacji urządzenia przez Nasz SERWIS /nie ponosimy odpowiedzialności za usterki powstałe w wyniku niewłaściwie zainstalowanego sprzętu oraz z błędów innego serwisu/. Chiller jak i chillery używany są bardzo dobrą alternatywą dla firm które posiadają ograniczony i niezbyt wysoki budżet na chiller także zwany agregatem wody lodowej. W swej ofercie posiadamy agregaty wody lodowej takich producentów jak: Trane, York, Carrier, Danfoss, Bitzer, Blue Box, Clivet, Airwell itd. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie zapewnić nowy chiller z gwarancją, lecz cena jest znacznie większa, niż koszt używanego urządzenia chłodniczego.

Chiller używanyChiller używany z gwarancją

Po zapoznaniu się z zapotrzebowaniem klienta po wnikliwym przeanalizowaniu tematu do czego ma służyć urządzenie, bądź kompletna instalacja chłodnicza, najlepiej po wizji lokalnej w zakładzie, bądź na obiekcie. Dobierzemy urządzenia, doradzimy jak w najbardziej optymalny sposób zoptymalizować układ, jakie czynności należy wykonać w celu zabezpieczenia urządzeń. Jeśli posiadacie Państwo już własny chiller + instalacje wody lodowej, lecz jest ona dla Państwa niewystarczająca odkupimy go w rozsądnej cenie. To także pozwala obniżyć koszty związane z kupnem urządzenia chłodniczego.

Dostarczamy używane agregaty wody lodowej

  1. Chiller używany o dowolnej mocy i wydajności chłodniczej pod indywidualne potrzeby Klienta.
  2. Chillery o parametrze pracy od temperatur minusowych na przykład na potrzeby lodowisk, wytwornic lodu, tuneli szokowych itp…, do temperatur dodatnich w zakresie + 2 stopnie Celsjusza po + 24 stopnie Celsjusza.
  3. Wytwornice wody lodowej do chłodzenia różnego rodzaju cieczy – woda, piwo, sok, mleko, a nawet olej czy też mleczko chłodnicze służące do chłodzenia maszyn.
  4. W zależności od tego w jakim miejscu usadowione będzie urządzenie chłodnicze dobieramy Naszym Klientom czy chiller ma być chłodzony powietrzem, bądź chiller chłodzony wodą. Dysponujemy chillerami różnego rodzaju. 
  5. Jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu urządzenia o różnych gabarytach – wpasujemy urządzenie w przestrzeń, którą Państwo dysponują.
  6. Profesjonalne usługi projektu, jak również budowy systemów chłodzenia. Flagową usługą firmy ChillerTech jest budowa systemów, a także instalacji wody lodowej. Gwarantujemy żądany parametr, ciśnienie, jak również przepływ medium chłodzącego. Nasze instalacje wyposażone są w najwyższej jakości armaturę zabezpieczającą i kontrolno-pomiarową, pojemniki w-zbiorcze itd..
  7. Modernizacja istniejących układów chłodu technologicznego wraz z niezbędnymi przeróbkami automatyki sterująco kontrolnej.
  8. Sprzedaż i montaż kompletnych systemów i instalacji chłodzenia. Zapewniamy Naszym Klientom chillery, dry coolery, pompy wody, zbiorniki w-zbiorcze, jak również najwyższej jakości instalację wody lodowej.

Naszym klientom zapewniamy pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, jak również doraźne przeglądy techniczne, wpis do CRO itd.. Nasze usługi pełnimy na terenie całej Polski. Współpracujemy z Firmą która posiada wieloletnie doświadczenie na rynku chłodnictwa SKiC Robert Aptacy. Nasze wieloletnie doświadczenie czyni Nas liderem na rynku chłodnictwa i klimatyzacji.

Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług gwarantując solidność naszych usług od początku do końca.

Chiller używany | ChillerTech – Postaw na najwyższej jakości urządzenia chłodnicze

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.