Chiller używany

5/5 - (186 votes)

Chiller używany | ChillerTechSprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej

Doradztwo i optymalizacja układów chłodzenia mających na celu utrzymanie optymalnych warunków niezależnie od obciążenia, bądź co gorsza temperatury zewnętrznej. Nowoczesne i proste w obsłudze rozwiązania, których intuicyjność zdumiewa, a jednocześnie zachwyca. Ciągła chęć rozwijania się w bezpośredni sposób wpływa na Nasze referencje oraz działanie na rzecz Użytkownika. Eksploatacja przy wykorzystaniu nowoczesnych form pomiarowych oddziałujących na bezpieczeństwo Obsługi, a tym samym odbiór ciepła wynoszący blisko +/- 0,1 K. Skontaktuj się z Nami już dziś!

Chillery używane, których współczynnik efektywności energetycznej EER wynoszący >3,01 wpłynie na Twoje działanie oraz związane z nim wyniki. Ekologiczne i proste w obsłudze rozwiązania spełniające rozporządzenie Unii Europejskiej w spawie F-gazów. Nowoczesne technologie łączące kreatywność oraz pomysłowość otwierając przez Nami nowe możliwości w zakresie utrzymanie optymalnych warunków. Doskonałość, która wyróżnia się na tle innych, konkurencyjnych firm wpływa na Naszą działalność. Wydajność na stałym poziomie poprzez płynną regulację obrotową oddziałującą na temp. skraplania, a jednocześnie odbiór ciepła. Sprawdź już dziś!

Doradztwo i optymalizacja

Chillery używane o niskim GWP i ODP

Usługi w zakresie projektu, budowy, a także modernizacji systemów chłodzenia w oparciu o wodę lodową. Optymalizacja kosztów eksploatacyjnych wpływając na rentowność przedsiębiorstwa, a tym samym jego pozycję względem konkurencji. Wydajność na stałym poziomie niezależnie od obciążenia cieplnego, bądź warunków zewnętrznych. Działania predykcyjne, których wpływ jest niewiarygodny. Testy sprawnościowe oraz obliczenia, których misją jest rzetelna i wiarygodna pomoc w zakresie chłodzenia. 

Agregaty wody lodowej według niektórych z Nas to urządzenia, których funkcjonowanie jest niepojęte, co nie koniecznie jest prawdą. Zasadniczą różnicą, która wyróżnia te dwa jakże niezależne układy jest rodzaj wymienników oraz zastosowanego medium chłodzącego. W tradycyjnych układach mamy do czynienia tylko z obiegiem pierwotnym, w którym medium jest czynnik chłodniczy inaczej „freon”. Natomiast w systemach wody lodowej mamy do czynienia z dwoma, bądź też większą ilością obiegów. Poprzez to urządzenie posiada wyższy współczynnik EER, a sam układ jest znacznie bezpieczniejszy, niż w standardowych układach opartych o freon.

Wydajność. Bezpieczeństwo. Efektywność. Każdy z Nas chciałby, aby jego system spełniał najwyższe wymagania, a jego funkcjonowanie było bezpieczne, a zarazem wydajne. Coraz to nowsze technologię, które wynikają z Naszego rozwoju pozwalają na coraz to bezpieczniejsze rozwiązania w oparciu o urządzenia o wysokim współczynniku wydajnościowym zwanym „EER” lub „COP. Jednocześnie, w celu zagwarantowania ciągłości produkcyjnej jesteśmy w stanie sprostać choćby najtrudniejszym rozwiązaniom. Doraźne przeglądy techniczne i okresowe agregatów wody lodowej wiodących producentów na terenie całej Polski. Poznaj ofertę ChillerTech!

Chiller używany

Chęć w tworzeniu wysokowydajnych, a zarazem prostych w obsłudze układów chłodzenia otwiera przed Nami nowe możliwości. Ultranowoczesne rozwiązania, które spełnią Twoje oczekiwania na najwyższym poziomie, nawet w bardzo trudnych warunkach. Wiedza, której to nie sposób zastąpić w połączeniu z ciągłym samorozwojem przekłada się na coraz to szersze działanie w branży HVAC/R. Blisko 86 chillerów dostępnych od ręki wpływa na Nasze działanie, a co za tym idzie doradztwo w zakresie wyboru technologii chłodzenia. Chillery procesowe, których intuicyjność zdumiewa, a współczynnik efektywności energetycznej zachwyca. Dostęp do nowoczesnych technologii przekłada się na Nasze referencje, sposób działania, a nawet i rozpoznawalność, która to jest coraz szersza.

Chiller używany

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo. Agregaty wody lodowej mające na celu utrzymanie optymalnych warunków termicznych. Wielofunkcyjne układy sterowania z możliwością płynnej regulacji obrotowej oddziałując na wysoką dokładność pomiarową. Doradztwo i optymalizacja układów chłodzenia poprzez, które jesteśmy w stanie utrzymać ściśle określoną temperaturę, a nawet i ciśnienie oraz przepływ. Możliwość swobodnego chłodzenia w bezpośredni sposób wpływa na efektywność energetyczną EER, jak również bezpieczeństwo Użytkownika. Bilans CO2 oraz zużycie energetyczne, które to jest o blisko 60% mniejsze względem tradycyjnych układów. Zmniejszona ilość rbh. oddziałując na żywotność urządzenia, a także koszty eksploatacyjne.

Chillery dostępne od ręki

Usługi w zakresie wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego urządzeń HVAC/R. Miesięczne płatności na stałym poziomie wraz z działaniami serwisowymi w momencie awarii lub nieprawidłowości. Odpowiedzialność biorąca się z testów sprawnościowych poprzez które jesteśmy w stanie spełnić kryteria układu zgodnie z wytycznymi. Oszałamiające wyniki będące efektem ciągłego dążenia do perfekcji, jak również poszerzania Swoich referencji. Skrupulatne testy sprawnościowe mające przełożenie na funkcjonowanie układów, a co za tym idzie urządzeń. Działania prewencyjne przy pomocy nowoczesnej aparatury w wyniku czego jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania Użytkownika niezależnie od obciążenia cieplnego. 

Chillery używane o wysokim współczynniku wydajnościowym EER mającym przełożenie na funkcjonalność układu, a tym samym koszty inwestycyjne. Proste w obsłudze układy sterowania z możliwością płynnej regulacji obrotowej, bądź nawet i wizualizacji przy pomocy ekranu o przekątnej, aż 10″. Sprzedaż i montaż agregatów wody lodowej pod ściśle określone preferencje Użytkownika. Referencje, które to wciąż są poszerzane w połączeniu z blisko 20 letnim doświadczeniem w bezpośredni sposób wpływają na rozpoznawalność ChillerTech w branży HVAC/R. Magazyn o powierzchni 8 000 m2, w których skład wchodzi m.in. powierzchnia serwisowa 1 500 m2 przekłada się na Nasze działanie. Chillery dostępne od ręki gwarantując przy tym szybki czas dostawy. Optymalizacja układów chłodzenia z możliwością jego adaptacji pod ściśle określone urządzenie. Pozwól, aby zaopiekowali się Tobą specjaliści. 

Ekologiczne rozwiązania z zakresu chłodzenia

Chillery używane będące świetną alternatywą dla firm, bądź też przedsiębiorstw posiadających ograniczony i niezbyt wysoki budżet. Mając na uwadze fakt, iż są to urządzenia równie solidne jak w przypadku nowych rozwiązań. Proste w obsłudze układy, których misją jest stała efektywność. Wysokiej klasy materiały, jak również elementy robocze wpływające na ich wybór, a także żywotność. Wartym podkreślenia jest również samo wykorzystanie aparatury pomiarowej, a mianowicie analogowych pomiarów, których dokładność jest bardzo wysoka. Dostęp do elementów eksploatacyjnych, w tym części mechanicznych oddziałuje na popularność owych urządzeń, a tym samym czas reakcji w momencie uszkodzenia/awarii.

Chiller używany

Zrównoważony rozwój mający wpływ na codzienne funkcjonowanie, a także jakość Twoich usług. Agregaty wody lodowej z zakresu wydajności od 1 kW, aż do 1500 kW dostępne od ręki. Imponujące wyniki będące efektem ciągłego dążenia do perfekcji, a tym samym działań prewencyjnych. Ekologiczne układy o niskim współczynniku oddziaływania na Środowisko GWP przyczyniając się do stałych kosztów eksploatacyjnych. Chillery znanych i cenionych producentów, w tym m.in.: Trane, York, Carrier, Danfoss, Bitzer, Blue Box, Clivet, Airwell, ClimaVeneta, Clint, TechnoTrans, Green Box, Lennox, Vertiv, Hyfra, Ciat, Frigo, MTA, KTK, Hitema, Stulz, MAS, Uniflair, Piovan, ONI, Aermec, Aquatherm, Daikin, Deltatherm, Darpin, Emerson, Emicon, Frigel, GEA, Hiross, Industrial Frigo, KKT, KBA, McQuay, Parker, RC Group, Riedel, Swegon, Thermocold itd…

Agregaty wody lodowej

Chillery z funkcją swobodnego chłodzenia, których bilans CO2 jest o blisko 48% mniejszy, aniżeli tradycyjnych układów HVAC/R. Czynniki chłodnicze o niskim GWP poprzez które jesteśmy w stanie działać na rzecz Użytkownika. Zintegrowane układy chłodzenia z możliwością płynnej regulacji obrotowej wpływając na zużycie elementów roboczych oraz eksploatacyjnych. Chłodzenie swobodne wykorzystujące temp. zewnętrzną utrzymując stałe wartości w każdej chwili. Zużycie mniejsze o blisko 60% wynikające z konwekcji cieplnej. Skupiając się zarówno na zużyciu elementów roboczych, w tym m.in. sprężarek chłodniczych czy też wentylatorów skraplacza. Poznaj Nasze możliwości…

Wszechstronne i doskonałe pod kątem funkcjonowania. Chillery w wersji cichobieżnej, których poziom ciśnienia akustycznego wynosi niecałe 61 dB(A) w odległości 10 m. Działania mające na celu utrzymanie sezonowej sprawności układu (SEER) na stałym poziomie zmniejszając jego poziom głośności do niewiarygodnych wartości. Adaptacja układu, bądź jego optymalizacja w nowoczesną aparaturę pomiarową.

Doradztwo w zakresie wyboru technologii chłodzenia, a tym samym urządzeń HVAC/R oddziałuje na Nasze referencję, a także sposób działania. Innowacyjne i proste układy z możliwością odzysku ciepła, bądź swobodnego chłodzenia działając na zużycie, bilans, a nawet rentowność przedsiębiorstwa. Implementacja nowych rozwiązań, których gwarancja wynosi 12, a nawet 24 miesiące. Rozwiązanie będące kluczem do sukcesu wielu przedsiębiorstw, w tym również tych zagranicznych wywierających wpływ na funkcjonowanie gospodarki. Nieograniczone możliwości będące wynikiem blisko 20 letniego doświadczenia, a co najważniejsze pasji w dążeniu do perfekcji.

Chiller używany z gwarancją

Finansowanie wyznacznikiem nowych standardów. Działania prewencyjne i predykcyjne wywierające wpływ na zużycie, jak również bilans CO2. Usługi diagnostyczne przy pomocy nowoczesnej aparatury pomiarowej o oszałamiającej dokładności wyznacza nowe trendy w branży chłodnictwa i klimatyzacji. Rzetelne wyceny, które wpłyną na Twoje koszty oraz codzienne działanie niezależnie od warunków atmosferycznych, bądź obciążenia.

Proekologiczne działania mające wpływ na GWP i ODP. Działania mające wpływ na Środowisko, poprzez co jesteśmy w stanie spełnić kryteria zgodne z dyrektywą UE oraz kryteriami lokalnymi/regionalnymi. Testy sprawnościowe wykonywane na rzecz Użytkownika, których wiarygodność jest niezaprzeczalna. Możliwości wynikające z testów sprawnościowych bez obciążenia oraz z obciążeniem otwierają nowe możliwości. Zastosowanie ekologicznych czynników chłodniczych o niskim GWP wpływając na ekwiwalent CO2. Wiarygodne działania rzutujące na lepszą przyszłość i rozpoznawalność Inwestora/przedsiębiorstwa.  

Agregaty wody lodowej dostępne od ręki

Chiller używany

  1. Chillery chłodzone powietrzem o wydajności chłodniczej od 1 kW, aż do 1500 kW. Niestandardowe rozwiązania w oparciu o oszałamiającą aparaturę pomiarową, a także systemy sterowania.
  2. Chillery chłodzone wodą o wydajności chłodniczej od 20 kW, aż do 1200 kW. Zminimalizowana powierzchnia wymiany wynikająca z elektronicznych systemów sterowania.
  3. Agregaty wody lodowej niskotemperaturowe (minusowe) mające na celu utrzymanie stałych wartości w zakresie aż do -40 oC. Nowoczesne rozwiązania pod potrzeby procesów termicznym w których temp. medium musi być niższa niż 0 oC. 
  4. Chillery procesowe o wysokim współczynniku EER. Wielofunkcyjne i proste w obsłudze układy wyróżniające się stałą efektywnością energetyczną EER i SEER. Rozwiązania cieszące się dużą popularnością, choćby ze względu na szeroki dostęp do elementów zamiennych, w tym elementów mechanicznych. Przeznaczenie: przetwórstwo tworzyw sztucznych, inżynieria mechaniczna, branża spożywcza, chemiczna itd…
  5. Chłodzenie precyzyjne z dokładnością wynoszącą, aż +/- 0,5 K. Ultranowoczesne układy chłodzenia z możliwością płynnej regulacji przy pomocy m.in. zaworów termostatycznych zmniejszających sinusoidę (krzywą) temperaturową. Elektroniczne zawory rozprężne (EZR) przy pomocy specjalnych systemów sterowania są w stanie spełnić kryteria na stałym poziomie osiągając przy tym nieziemską dokładność. 
  6. Niestandardowe rozwiązania. Układy o ściśle określonych wymiarach wpisujące się m.in. w przedsiębiorstwach o małej powierzchni roboczej. Wybór technologii chłodzenia, w tym choćby i urządzeń, których misją będzie utrzymanie temperatury od 2 oC, aż do +160 oC. Doradztwo i zarządzenie mające wpływ na żywotność układu. Bezpieczeństwo wynikające z elementów kontrolno-pomiarowych o wysokiej dokładności wpływa na możliwość przedwczesnego działania. Elementy mechaniczne, w tym sprężarki chłodnicze, wentylatory skraplacza, czy też EZR dostępne od ręki (w magazynie).

Działania prewencyjne

Diagnostyka i kalibracja układów HVAC/R oddziałując na ich sposób funkcjonowania, jak również żywotność. Adaptacja urządzeń stawiając za cel bezpieczeństwo Użytkownika, w każdej chwili niezależnie od obciążenia cieplnego, bądź nawet warunków zewnętrznych. Działania w zakresie zarządzania i optymalizacji systemów chłodzenia w oparciu o wodę lodową. Doraźne przeglądy techniczne i okresowe agregatów wody lodowej na terenie całej Polski. Serwis, naprawa i modernizacji urządzeń HVAC/R niezależnie od ich gabarytów, wydajności, a nawet rodzaju.

Dokładność pomiarowa osiągająca spektakularnych wyników wpływając tym samym na Twoje działanie. Nowoczesne formy pomiarowe przy użyciu specjalistycznych narzędzi, a także aparatury poprzez którą mamy możliwość działania w każdych warunkach. Atesty wpływające na rzetelność usług, a co najważniejsze wiarygodność względem Obsługi, czy też Klienta docelowego. Wiedza z zakresu chłodzenia oddziałująca na Nasze referencję, rozpoznawalność oraz zaangażowanie. Wartości w połączeniu z stałym ukierunkowaniem przekłada się również na cel, którym to jest lider w branży HVAC/R.

Usługi w zakresie zarządzania, a nawet i symulacji kosztów inwestycyjnych oraz eksploatacyjnych otwiera nowe możliwości. Personel wykraczający poza możliwości przeciętności, stawiający za cel bezpieczeństwo, wydajność i efektywność. Dbałość o szczegóły wyróżniająca się na każdym kroku działalności, w tym m.in. jakości dostarczanych towarów, jak też usług. Renoma wywołana blisko 20 letnim doświadczeniem w branży chłodnictwa i klimatyzacji wyróżnia Nas względem innych, konkurencyjnych przedsiębiorstw. Skontaktuj się z Nami już dziś!

Chillery używane | ChillerTech – Sprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej

Chillery używane

Chillery używane

Leave a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.