Chiller używany

5/5 - (181 votes)

Chiller używany | ChillerTechSprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej

Doradztwo w zakresie wyboru technologii chłodzenia oraz stabilizacji pozwalając Nam na zachowanie najwyższych standardów. Nowoczesne rozwiązania oparte o blisko 20 letnie doświadczenie czynią te układy prostym w obsłudze rozwiązaniem, którego żywotność wynosi blisko 25 lat. Kompleksowe usługi w zakresie projektu, budowy, jak również modernizacji systemów chłodzenia opartych o wodę lodową. Optymalizacja kosztów zużycia oraz szerokiej gamy parametry, które pozwolą Ci cieszyć się bezpieczną, a co najważniejsze wydajną pracą Swojego układu chłodzenia

Agregaty wody lodowej według niektórych z Nas to urządzenia, których funkcjonowanie jest niepojęte, co nie koniecznie jest prawdą. Zasadniczą różnicą, która wyróżnia te dwa jakże niezależne układy jest rodzaj wymienników oraz zastosowanego medium chłodzącego. W tradycyjnych układach mamy do czynienia tylko z obiegiem pierwotnym, w którym medium jest czynnik chłodniczy inaczej „freon”. Natomiast w układach wody lodowej mamy do czynienia z dwoma, bądź też większą ilością obiegów. Poprzez to urządzenie posiada wyższy współczynnik EER, a sam układ jest znacznie bezpieczniejszy, niż w standardowych układach opartych o freon.

Chiller używany

Wydajność. Bezpieczeństwo. Efektywność. Każdy z Nas chciałby, aby jego system spełniał najwyższe wymagania, a jego funkcjonowanie było bezpieczne, a zarazem wydajne. Coraz to nowsze technologię, które wynikają z Naszego rozwoju pozwalają Nam na coraz to bezpieczniejsze rozwiązania w oparciu o urządzenia o wysokim współczynniku wydajnościowym zwanym „EER” lub „COP. Jednocześnie, w celu zagwarantowania ciągłości produkcyjnej jesteśmy w stanie sprostać choćby najtrudniejszym rozwiązaniom. Doraźne przeglądy techniczne i okresowe agregatów wody lodowej wiodących producentów na terenie całej Polski. Poznaj ofertę ChillerTech!

Chiller używany

Chęć w tworzeniu bezpiecznych oraz wydajnych systemów chłodzenia otwiera przed Nami nowe możliwości. Nowoczesne urządzenia, które spełnią Twoje oczekiwania na najwyższym poziomie. Wciąż poszerzający się asortyment sięgający blisko 68 chillerów dostępnych od ręki pozwala Nam na dobór urządzenia zarówno pod kątem wydajności chłodniczej, jego rodzaju czy też gabarytów. Dostęp do w pełni nowych, jak i używanych urządzeń z zakresu chłodzenia w zakresie wydajności od 1 kW, aż po chillery przemysłowe o wydajności ponad 1,2 MW. 

Agregaty wody lodowej pod indywidualne potrzeby. Blisko 20 letnie doświadczenie na rynku HVAC/R oraz dotychczas zdobyta widza, a także certyfikaty pozwalają Nam na fachowy dobór. Pamiętajmy, iż sam wybór urządzenia jest jedną z najważniejszych czynności, stąd też jego zakup powinien być przemyślany, a funkcjonowanie nie zaprzeczalnie wyjątkowe. Chillery z funkcją free cooling pozwalające Ci na zmniejszenie rachunków za prąd o blisko 45% w skali roku. Co najważniejsze ogranicza to jednocześnie ilość przepracowanych roboczo-godzin poprzez co żywotność jest znacznie dłuższa. Nie wierzysz? Przekonaj się już dziś, że jest to możliwe poprzez wybór ChillerTech. 

Kompleksowe usługi w zakresie wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego urządzeń z zakresu chłodzenia oraz stabilizacji procesów technologicznych. Szeroki asortyment, który wciąż się poszerza pozwala Nam spełnić najwyższe wymagania gwarantując przy tym wydajność, efektywność i bezpieczeństwo. Najnowocześniejsze rozwiązania w oparciu o skrupulatne testy sprawnościowe pozwolą Ci cieszyć się stałą temperaturę niezależnie od warunków zewnętrznych. 

Chillery dostępne od ręki

Chiller używany

Sprzedaż i montaż nowych, a zarazem używanych agregatów wody lodowej pod indywidualne oczekiwania Klienta. Zdobyta wiedza i doświadczenie, a także rozbudowany park maszynowy pozwala Nam zagwarantować urządzenia pod ściśle określone potrzeby. Jednocześnie gwarantując przy tym krótki czas dostawy oraz ewentualny montaż konkretnego rozwiązania czy też urządzenia. Optymalizacja systemów chłodzenia pod potrzeby nowego urządzenia jest kluczowa. Pozwól, aby zaopiekowali się Tobą specjaliści. 

Chillery używany są bardzo dobrą alternatywą dla firm, czy też przedsiębiorstw, które posiadają ograniczony i niezbyt wysoki budżet. Nie znaczy to jednak, że te urządzenia są gorsze od nowych rozwiązań. Solidna budowa oraz wyselekcjonowane podzespoły pozwalają na bardzo długą żywotność. Jednocześnie prostota wykonania oraz szeroki dostęp do ewentualnych podzespołów czynią ten sprzęt znacznie bezpieczniejszym rozwiązaniem w przypadku awarii.

Agregaty wody lodowej renomowanych producentów, takich jak: Trane, York, Carrier, Danfoss, Bitzer, Blue Box, Clivet, Airwell, ClimaVeneta, Clint, TechnoTrans, Green Box, Lennox, Vertiv, Hyfra, Ciat, Frigo, MTA, KTK, Hitema, Stulz, MAS, Uniflair, Piovan itd… Na potrzeby Naszych Klientów jesteśmy w stanie dostarczyć zarówno nowy chiller z gwarancją powyższych producentów. Jednakże termin dostawy jest znacznie dłuższy niż w przypadku używanych agregatów wody lodowej. 

Chiller używany z gwarancją

Po zapoznaniu się z zapotrzebowaniem Klienta po wnikliwym przeanalizowaniu tematu do czego ma służyć urządzenie, bądź kompletna instalacja chłodnicza, najlepiej po wizji lokalnej w zakładzie, bądź na obiekcie. Dobierzemy urządzenia, doradzimy jak w najbardziej optymalny sposób zoptymalizować układ, jakie czynności należy wykonać w celu zabezpieczenia urządzeń. Jeśli posiadacie Państwo już własny chiller + instalacje wody lodowej, lecz jest ona dla Państwa niewystarczająca odkupimy go w rozsądnej cenie. To także pozwala obniżyć koszty związane z kupnem urządzenia chłodniczego.

Dostarczamy używane agregaty wody lodowej

Chiller używany

  1. Chiller używany o dowolnej mocy i wydajności chłodniczej pod indywidualne potrzeby Klienta.
  2. Chillery o parametrze pracy od temperatur minusowych na przykład na potrzeby lodowisk, wytwornic lodu, tuneli szokowych itp…, do temperatur dodatnich w zakresie + 2 stopnie Celsjusza po + 24 stopnie Celsjusza.
  3. Wytwornice wody lodowej do chłodzenia różnego rodzaju cieczy – woda, piwo, sok, mleko, a nawet olej czy też mleczko chłodnicze służące do chłodzenia maszyn.
  4. W zależności od tego w jakim miejscu usadowione będzie urządzenie chłodnicze dobieramy Naszym Klientom czy chiller ma być chłodzony powietrzem, bądź chiller chłodzony wodą. Dysponujemy chillerami różnego rodzaju. 
  5. Jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu urządzenia o różnych gabarytach – wpasujemy urządzenie w przestrzeń, którą Państwo dysponują.
  6. Profesjonalne usługi projektu, jak również budowy systemów chłodzenia. Flagową usługą firmy ChillerTech jest budowa systemów, a także instalacji wody lodowej. Gwarantujemy żądany parametr, ciśnienie, jak również przepływ medium chłodzącego. Nasze instalacje wyposażone są w najwyższej jakości armaturę zabezpieczającą i kontrolno-pomiarową, pojemniki w-zbiorcze itd..
  7. Modernizacja istniejących układów chłodu technologicznego wraz z niezbędnymi przeróbkami automatyki sterująco kontrolnej.
  8. Sprzedaż i montaż kompletnych systemów i instalacji chłodzenia. Zapewniamy Naszym Klientom chillery, dry coolery, pompy wody, zbiorniki w-zbiorcze, jak również najwyższej jakości instalację wody lodowej.

Naszym Klientom zapewniamy pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, jak również doraźne przeglądy techniczne i okresowe itd.. Nasze usługi pełnimy na terenie całej Polski. Współpracujemy z Firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie na rynku chłodnictwa SKiC Robert Aptacy. Nasze wieloletnie doświadczenie czyni Nas liderem na rynku chłodnictwa i klimatyzacji.

Chillery używane | ChillerTech – Sprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej

Chiller używany | ChillerTech – Postaw na najwyższej jakości urządzenia chłodnicze

Chillery używane

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.