Chłodnica powietrza AL-KO

5/5 - (1 vote)

Chłodnica nagrzewnica powietrza AL-KO | ChillerTech

Posiadamy w swej ofercie w pełni sprawną chłodnicę inaczej nagrzewnicę powietrza marki AL-KO. Oferowane przez Nas nagrzewnice ALKO są w idealnym stanie technicznym, jak również wizualnym z racji na regularne czynności konserwacyjne. W swym asortymencie posiadamy 5 sztuk tego typu nagrzewnic. Dodatkową zaletą jest również to że nagrzewnice pracowały na glikolu, co przyczyniło się do tego że są całkowicie czyste. Glikol chroni Nas przed powstawaniem wewnątrz instalacji wszelkiego rodzaju rdzy oraz innych zanieczyszczeń. 

Parametry techniczne chłodnicy nagrzewnicy powietrza AL-KOChłodnica nagrzewnica powietrza AL-KO

 1. Producent: AL-KO –  firma założona w 1931 r. przez Aloisa Kobera w Niemczech. Firma ALKO przede wszystkim zajmuje się sprzedażą urządzeń wentylacyjno-klimatyzacyjnych.
 2. Nagrzewnica: ALKO Design
 3. Typ: ED-K3-C3
 4. Maksymalna moc grzewcza: 28,1 kW
 5. Moc chłodzenia: 12,8 kW
 6. Maksymalny przepływ powietrza: 3900 m3/godz
 7. Napęd: dwustopniowy 3x 400V/50 Hz

Czynności konserwacyjne nagrzewnicy ALKO

 1. Pierwszą czynnością był wizualna, jak również techniczna ocena stanu nagrzewnicy. Wizualna kontrola czy konstrukcja nie jest w żaden sposób uszkodzona.
 2. Wykonaliśmy pomiary eklektyczne wentylatora nagrzewnicy ALKO, jak również elementów automatyki znajdującej się wewnątrz. 
 3. Następną czynnością było kompleksowe mycie, a także czyszczenie konstrukcji oraz chłodnicy (lameli) nagrzewnicy AL-KO.
 4. Wykonaliśmy próbę szczelności z wykorzystaniem Azotu technicznego w celu 100 procentowej pewności szczelności. Test szczelności obowiązywał przez 48h. Wynik próby: urządzenie szczelne
 5. Uruchomiliśmy, skontrolowaliśmy, jak również dokładnie pomierzyliśmy prądy wentylatorów. Wentylatory powietrza działają bez żadnego zarzutu. Wentylatory działają cicho, a także efektywnie.

Cena chłodnicy nagrzewnicy powietrza AL-KO

SPRZEDANE!

Kup 2 lub więcej sztuk, a otrzymasz rabat od ChillerTech!

W przypadku zakupu powyżej 2 sztuk nagrzewnic marki ALKO uzyskają Państwo rabat w wysokości 10%. Nagrzewnice marki AL-KO cechują się:

 • Innowacyjna obudowa z tworzywa sztucznego o klasie odporności ognionowej V-0
 • Niski poziom ciśnienia akustycznego nagrzewnicy ALKO
 • Możliwość dodania funkcji grzania w dowolnej chwili 
 • Wysoki przepływ powietrza wynoszący 3900 m3/godz
 • Nowoczesna budowa (design) dająca przewagę nagrzewnicy ALKO

Wybierz podzespoły od ChillerTech i ciesz się niezawodną pracą.

Rozwiązania od ChillerTech cechują się szybkim zwrotem kosztów inwestycyjnych, jak również niskimi kosztami eksploatacji. W Naszej ofercie znajdą Państwo chillery, dry coolery, wymienniki ciepła, pompy wody itd… Dysponujemy urządzeniami chłodniczymi i klimatyzacyjnymi wiodących marek w niskiej cenie. Każdego rodzaju urządzenie, maszyna, bądź podzespół jest przez Nasz Serwis kompleksowo regenerowany, serwisowany, jak również naprawiany. Gwarantujemy Naszym Klientom fachowe doradztwo, najwyższej jakości sprzedaż oraz wyspecjalizowany serwis.

Chłodnica nagrzewnica powietrza AL-KO | ChillerTech