Chłodzenie wody technologicznej

4.8/5 - (69 votes)

Chłodzenie wody technologicznej | ChillerTechSerwis i naprawa agregatów wody lodowej

Chłodzenie wody technologicznej to nasz flagowy produkt, już od kilku lat. Nasz serwis buduje i modernizuje instalacje wody lodowej dedykowane pod chłodzenie maszyn i urządzeń, a także do chłodzenia procesów przemysłowych. Specjalizujemy się w  chłodzeniu wtryskarek, frezarek, zgrzewarek i wielu innych maszyn stosowanych w przemyśle które wymagają chłodzenia.

Budujemy i modernizujemy również systemy chłodzenia powierzchni klimatyzacja, zapewniamy chłodnie, a nawet mroźnie a wszystko to na wodzie technologicznej.

Dzięki zastosowaniu agregatów wody lodowej jesteśmy w stanie znacznie obniżyć temperaturę wody do bardzo niskich temperatur nawet w upalne dni. Natomiast wykorzystując nasz klimat i fakt że przez większą część roku mamy dość niskie temperatury stosujemy dry coolery. Dzięki nim przy wysokim parametrze zapewniamy do chłodzenie przez długi czas praktycznie za darmo.Chłodzenie wody technologicznej

Budujemy i modernizujemy instalacje zapewniające odpowiednie chłodzenie wody technologicznej inaczej wody lodowej. Nasze instalacje budujemy głównie na rurach plastikowych z PVC-u, lecz na życzenie klienta jesteśmy w stanie zastosować dowolny produkt stal, mosiądz itd. Nasza instalacja z PVC-u jest lekka, struktura wewnątrz rury zapewnia doskonały przepływ medium, jest bardzo wytrzymała, a co najważniejsze jest odporna na korozję.

W naszej ofercie oferujemy:

Agregaty wody lodowej nowe i używane

Wszystkie sprzedawane przez Nas chillery – agregaty wody lodowej przed sprzedażą, a także instalacją są wnikliwie przeglądane przez Nasz wykwalifikowany serwis. Eliminujemy wszelkie uszkodzenia, niedociągnięcia, a podejrzane podzespoły są wymieniane na nowe. Na Nasze produkty udzielamy gwarancji i zapewniamy pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. ChillerTech współpracuje z większymi i mniejszymi importerami agregatów wody lodowej przez co posiadamy dostęp do urządzeń chłodniczych dowolnego producenta, a także mocy chłodniczej. Chłodzimy dowolne procesy przemysłowe. W swej ofercie posiadamy nowe, jak również używane, lecz w pełni sprawne chillery.

Dry Coolery – Chłodzenie wody technologicznej

Oferujemy chłodnice wodne do chłodzenia wody technologicznej z drugiej ręki. Dry coolery o dowolnej wydajności je również przed sprzedażą serwisujemy i sprawdzamy ich szczelność. Zawsze wymieniamy łożyska w silnikach wentylatorów, a co najważniejsze myjemy wewnątrz o rurowania i lamele chłodzące. Naszym zadaniem jest zapewnienie bezawaryjnej i odpowiedniej pracy urządzeń chłodniczych. Free cooling jest bardzo dobrym wyjściem jeśli temperatura medium chłodzącego jest w przedziale między 15-40 stopni Celsjusza. 

Pompy, zawory, przepustnice itd… – Chłodzenie wody technologicznej

Każda instalacja wody lodowej w swej strukturze posiada pompy obiegowe zapewniające nieustanny ruch medium o określonym przepływie i odpowiednim ciśnieniu. Wszystko to zapewniamy stosując wcześniej wyremontowane i przygotowane do pracy pompy. Wszystkie łożyska, a także uszczelniania zostają wymieniane na nowe. Końcowym etapem regeneracji pomp jest malowanie farbą chlorokauczukową, bądź malowane proszkowo. Inne podzespoły takie jak zawory, przepustnice, jak również kształtki specjalistyczne takie jak na przykład „zwężka venturiego” stosujemy nowe z gwarancją producenta.

Zapraszamy wszystkich Państwa do korzystania z usług naszego serwisu w zakresie.

Budowa, projekt, modernizacji czy serwis instalacji i urządzeń do chłodzenia technologicznego.

agregat wody lodowej chiller, wytwornica wody lodowej cena, systemy wody lodowej, chiller, chłodzenie maszyn, instalacje wody lodowej, woda lodowa, agregat wody lodowej, chillery, chiller wody lodowej, instalacja wody lodowej, wytwornica wody lodowej, chillery przemysłowe, agregat wody lodowej cena, klimatyzacja woda lodowa, woda lodowa klimatyzacja, projektowanie instalacji wody lodowej, woda lodowa instalacja, chiller wody lodowej cena, chiller serwis