Dry Cooler

4.7/5 - (33 votes)

Dry cooler | ChillerTech Sprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej

Wielofunkcyjne układy chłodzenia których sprawność energetyczna zaskakuje, a jednocześnie zdumiewa. Nowoczesne rozwiązania, których celem jest utrzymanie stałych wartości, nawet w bardzo trudnych warunkach. Doradztwo i optymalizacja w zakresie wyboru technologii chłodzenia przekładając się na rentowność przedsiębiorstwa, a także koszty eksploatacyjne, w tym nawet i inwestycyjne. Zróżnicowanie w zakresie elementów roboczych, w tym powierzchni wymiany ciepła otwiera przed Nami nowe możliwości.

Dry coolery mające za cel utrzymanie stałych wartości z dokładnością +/- 1 K, a w przypadku zaawansowanych układów nawet i 0,1 K oddziałując na zużycie elementów mechanicznych (roboczych). Nowoczesne rozwiązania, których wpływ jest oszałamiający oddziałując następująco na ich wykorzystanie oraz popularność. Indywidualne rozwiązania, a także elastyczność w zakresie poziomu głośności, powierzchni roboczej oraz sterowania przekłada się na zużycie energetyczne (kWh). 

Chłodnica sucha

Usługi w zakresie doradztwa, jak również optymalizacji układów HVAC/R umożliwiając wysoki poziom sprawności energetycznej. Chłodzenie swobodne przekładające się na zużycie energetyczne, a także . Chillery z możliwością swobodnego chłodzenia, a nawet i niezależnie jednostki, które w bezpośredni sposób wpłyną na temp. medium. Dostępne od ręki układy z zakresu wydajności od 1 kW, aż do 1500 kW. 

Agregaty wody lodowej w zasięgu Twojej ręki. Nowoczesne rozwiązania z zakresu chłodzenia z wysoką dokładnością pomiarową działając na ich funkcjonalność, a także stabilność w każdej chwili. Elementy mechaniczne, w tym m.in. sprężarki chłodnicze w odmianie scroll łączące prostotę, a tym samym wysoką efektywność. A w momencie nieco większych wymagań względem układu sprężarki w odmianie śrubowej, których zmienny poziom sprężania poprzez systemy sterowania umożliwia osiągnięcie spektakularnych wyników. Dłuższa żywotność, jak również niższy poziom głośności (dBA) oddziałuje na funkcjonowanie urządzenia oraz jego wykorzystanie w okresie eksploatacji. 

Dry cooler

Chłodnice wentylatorowe, których sprawność energetyczna w bezpośredni sposób wpływa na działanie przedsiębiorstwa. Prostota oraz zmniejszona ilość elementów mechanicznych wpływając na wykorzystanie urządzenia, a także związane z nimi korzyści. Wentylatory osiowe, bądź też promieniowe wywierające wpływ na głośność, koszty eksploatacji, a co najważniejsze bezpieczeństwo. Regulacja obrotowa przy pomocy przemienników częstotliwości (falowników) oddziałując na stałą temperaturą. Rozwiązania standardowe (poziomie lub pionowe), bądź też w wariancie V ograniczając powierzchnię roboczą. 

Dry coolery o wydajności chłodniczej od 1 kW, aż do 2000 kW dostępne od ręki. Wentylatory w konfiguracjach AC lub EC oddziałując na wymianę ciepła, w tym również przestrzeń roboczą. Adaptacyjne układy sterowania przekładające się na możliwość regulacji 0-10 V w zależności od temp. i warunków zewnętrznych. Poziomy akustyczne, bądź nawet i opcjonalne wygłuszenie wywierające wpływ na obsługę urządzenia. Elastyczność pod względem wyboru kolorystyki z palety RAL idealnie wpisuje się w oczekiwania Klienta oraz jego preferencje.

Sprzedaż dry cooler

Tanie w obsłudze układy HVAC/R. Zużycie energetyczne mniejsze o 45% względem tradycyjnych układów freonowych wywierając wpływ na ich wykorzystanie. Proste w obsłudze rozwiązania wyróżniające się prostotą, jak również wysoką trwałością. Oryginalne części dostępne w od ręki, a w momencie ich utrudnionego dostępu części zamienne zachowując stałe i niezmienne wartości (parametry). Miedziane rurki skraplacza, których ciśnienie maksymalne wynosi, aż 10 – 12 BAR gwarantując bezpieczeństwo, nawet w nieoczekiwanych warunkach. Możliwość zabezpieczenia powierzchni wymiany, choćby i przy pomocy specjalnych detergentów lub środków. A w momencie nieco większych wymagań zabezpieczenie w postaci zwiększenia odstępu pomiędzy lamelami (w przypadku przemysłowych układów).

Chłodzenie swobodne

Zoptymalizowane układy sterowania, których misją jest stała temperatura. W momencie spełnienia kryteriów i osiągnięcia wartości dodatnich (pozytywnych) system kontrolno-pomiarowy wysyła komunikat, a następująco daje sygnał mówiący „Start/Stop”. Przy pomocy aparatury kontrolno-pomiarowej element mechaniczny, a mianowicie zawór trójdrożny umożliwia przepływ medium chłodzącego (woda/glikol). W wyniku czego substancja zostaje dostarczona do powierzchni wymiany ciepła osiągając stałe wartości przepływu (Q – … m3/h), jak również ciśnienia nominalnego (P – … BAR). Na wskutek dostarczenia medium chłodzącego (energii) zostaje ona przekształcona poprzez konwekcję cieplną. W wyniku tego, iż temp. zewnętrzna jest niższa o ΔT 5 K niż temp. żądana następuje wymiana ciepła, a tym samym samoistne dążenie do jej wyrównania. Ruch swobodny, bądź też w celu lepszego, a co najważniejszego szybszego efektu wymuszony ruch powietrza przy pomocy wentylatorów. 

Elastyczność w zakresie temp. medium chłodzącego wywiera wpływ na Nasze działanie, w tym również i technologię chłodzenia. W momencie, gdy temp. medium jest wyższa aniżeli ok. 24 oC zalecanym jest tzw. wstępne chłodzenie mające na celu wyższą sprawność układu określaną m.in. za pomocą EER lub COP. Poprzez specjalną aparaturę pomiarową substancja zostaje poddana wstępnemu chłodzeniu z wykorzystaniem m.in. dry coolerów. Nowoczesne formy pomiarowe łączące pomysłowość, a także intuicyjność w każdej chwili. Ultranowoczesne rozwiązania z zakresu chłodzenia, których efektywność energetyczna zaskakuje wpływając na działanie przedsiębiorstwa, związane z nim korzyści, a także uznanie.

Chłodnica sucha

Bezpośrednie, jak również pośrednie formy chłodzenia, których działanie zachwyca. Doradztwo i optymalizacji układów HVAC/R dążąc do uzyskania stałych wartości przy wysokim współczynniku efektywności energetycznej. Dry coolery z możliwością chłodzenia adiabatycznego zmniejszając temp. powietrza w wyniku nagłego wtrysku wody pod wysokim ciśnieniem. Solidność, w tym również możliwość regulacji PH, bądź i usunięcia drobnoustrojów poprzez inhibitory wpływając na żywotność urządzenia/sprzętu, a nawet i systemu chłodzenia. 

Odzysk ciepła

Darmowe ogrzewanie, bądź też bezpośredni odzysk ciepła przekładający się na koszty operacyjne, a co najważniejsze stabilność w aspekcie funkcjonowania przedsiębiorstwa, w tym również Obsługi. Nowoczesne rozwiązania, których wpływ na Środowisko jest o blisko 45% mniejszy, aniżeli tradycyjnych układów HVAC/R. Ekologiczne czynniki chłodnicze HFC wywierające wpływ na bilans energetyczny, a nawet i bilans CO2. Agregaty wody lodowej z możliwością odzysku ciepła, nawet w bardzo trudnych warunkach zewnętrznych. Niestandardowe rozwiązania, w tym również wiedza w zakresie chłodzenia oraz ogrzewania umożliwia Nam działanie z najwyższą precyzją zachowując stałe wartości.

Zdalne zarządzanie, jak również dostęp do pomiarów w trybie rzeczywistym otwiera przed Nami nowe możliwości. Nieograniczone możliwości, które przełożą się na Twoje wyniki i korzyści związane z działaniem. Poznaj wartości ChillerTech!

Niestandardowe rozwiązania o wysokim współczynniku efektywności energetycznej (EER) i/lub (COP):

  • Chillery standardowe, które umożliwią Ci działanie z dużą precyzją w każdych warunkach środowiskowych. Wysoka elastyczność w aspekcie działania, technologii chłodzenia, a nawet i elementach roboczych naciskając na koszty inwestycyjne, w tym i operacyjne. Standardowe rozwiązania zgodnie z wymogami krajowymi, bądź lokalnymi. Wysoki współczynnik EER wyróżniając się trwałą, a na domiar odporną na czynniki zewnętrzne strukturą. 
  • Chillery niestandardowe. Urządzenia z możliwością rozszerzenia, w tym nawet i opcjonalnych układów pomiarowych przyczyniając się do wysokiej sprawności, a także zmniejszonego zużycia elementów mechanicznych. Wielozadaniowe urządzenia, w tym również aparatura, która przełoży się na dokładność wynoszącą, aż +/- 1 K, a w momencie nieco większej dokładności nawet +/- 0,5 K. Odzysk ciepła przy pomocy nowoczesnych, jak również wysoce efektywnych wymienników ciepła. Zmienne wartości temp. skraplania przy wykorzystaniu choćby i przemienników częstotliwości przechodząc to następująco na wymianę ciepła. Mieszane tryby chłodzenie/grzanie przekładające się na rentowność, w tym choćby bilans CO2 względem Środowiska Naturalnego. 

Chillery z funkcją swobodnego chłodzenia

Indywidualne rozwiązania oraz dostęp do najnowocześniejszych form chłodzenia w bezpośredni sposób wpływ na funkcjonowanie przedsiębiorstwa ChillerTech. Stałe wartości, których to nie sposób zastąpić łączące działanie na rzecz Klienta. Kadra pracownicza mająca za cel utrzymanie stałych wartości w zakresie temperatury. Automatyka kontrolno-pomiarowa w konfiguracjach: podstawowa, rozszerzona, rozszerzona+. Płynna regulacja przy pomocy przemienników częstotliwości osiągając nieziemsko niski poziom głośności, nawet w momencie dużego obciążenia. Odzysk ciepła oraz wykorzystanie ciepła odpadowego oddziałując na koszty operacyjne oraz inwestycyjne. 

Chillery procesowe dostępne od ręki łączące integralność, a tym samym funkcjonalność na każdym etapie. Ekologiczne rozwiązania w oparciu o czynniki chłodnicze o niskim współczynniku GWP wpływając na koszty eksploatacyjne. Działania prewencyjne i predykcyjne wywierające wpływ na rentowność przedsiębiorstwa, w tym również bezpieczeństwo Obsługi. Wsparcie 24/7 w zakresie zarządzania układami HVAC/R. Aparatura o wysokiej dokładności działająca na rzetelność, dokładność oraz wszechstronność. Elementy mechaniczne (robocze) dostępne od ręki, bądź też dostępne w ekspresowym czasie są wynikiem ciągłego dążenia do perfekcji, blisko 20 letniego doświadczenia oraz dostawców z różnych środowisk. Oryginalne części, a w momencie braku ich dostępności części zamienne o zbliżonych czy też dokładnie takich samych wartościach/dokładnościach pomiarowych. Z Nami możesz być bezpieczny!

Diagnostyka mająca na celu usunięcie jakichkolwiek nieprawidłowości oraz awarii, które mogłyby wpłynąć negatywnie na Twoje funkcjonowanie. Rzetelna ocena zużycia, a także pomiary z oszałamiającą dokładnością przekładająca się na wysoką sprawność urządzenia i/lub sprzętu. Skontaktuj się z Nami już dziś.

Dry cooler | ChillerTech – Sprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej

no images were found

Leave a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.