Dry cooler CIAT 80 kW

4.7/5 - (4 votes)

Dry cooler chłodnica powietrza CIAT 80 kW | ChillerTechSprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej

Wielofunkcyjne i proste w obsłudze układy chłodzenia mające na celu elastyczność, a także wysoką efektywność w każdych warunkach. Ultranowoczesne rozwiązania o obniżonym współczynniku GWP przekładając się na spektakularne wyniki, jak również bezawaryjność. Blisko 86 chillerów dostępnych od ręki z zakresu wydajności od 1 kW, aż do 1,5 MW. Bezkonkurencyjne, a co najważniejsze zrewolucjonizowane rozwiązania mające na celu zwiększenie rentowności Twojego przedsiębiorstwa w dość krótkim czasie. Chłodzenie swobodne będące wyznacznikiem dzisiejszego rozwoju technologicznego. Zyskaj przewagę już dziś!

Dry cooler CIAT 80 kW

Zrównoważony rozwój będący wynikiem ciągłego dążenia do perfekcji, a tym samym chęci bezawaryjnego funkcjonowania układów HVAC/R. Wysokowydajne systemy, których to misją jest zminimalizowana ilość roboczo-godzin urządzeń o niskim współczynniku EER wpływając tym samych na ich koszty eksploatacyjne. Chillery z funkcją Free cooling przekładające się zdumiewająco wysoki współczynnik wydajnościowy EER, a w momencie korzystnych warunków redukcję rbh. o blisko 45% w skali roku. Chłodzenie swobodne wykorzystujące warunki atmosferyczne w celu optymalnej i ściśle określonej temperatury. Czytaj więcej…

Wartości mające znaczenie. Proekologiczne działania, które przekładają się na spektakularne wyniki i żywotność sięgającą blisko 35 lat. Nowoczesne układy chłodzenia w połączeniu z wysokiej klasy armaturą kontrolno-pomiarową znacząco zmniejszają możliwość awarii, a w momencie nieprawidłowości dążą do przedwczesnego informowania Użytkownika. Automatyka sterująca o prostym interfejsie w pozytywny sposób oddziałuje na sposób korzystania, jak również konfigurację danych parametrów. Systemy wizualizacji mające piorunujące znaczenie w dzisiejszym rozwoju, a co najważniejsze technologii. 

Chłodzenie swobodne

Nowoczesne rozwiązania z zakresu chłodzenia mające na celu utrzymanie optymalnych warunków. Prostota i estetyka, która w bezpośredni sposób oddziałuje na wykorzystanie i chęć z ich korzystania. Blisko 20 letnie doświadczenie oraz chęć w dążeniu do perfekcji otwiera przez Nami nowe możliwości. Wysokowydajne urządzenia, których współczynnik wydajnościowy EER wynoszący >2,8 wpłynie na Twoje funkcjonowanie oraz sposób funkcjonowania. Zmienne obciążenie i sterowanie 0-10 V w bezpośredni sposób oddziałuje na odbiór ciepła, a także dokładność pomiarową sięgającą +/- 0,1 K. Chillery procesowe z zakresu wydajności od 1 kW, aż do 1,2 MW dostępne od ręki. Blisko 86 chillerów w zasięgu Twojej ręki.🔝💣

Progresywne rozwiązania z zakresu chłodzenia, które przekładają się na wysoką efektywność, jak również bezawaryjność w każdym momencie. Funkcjonalność będąca wyznacznikiem dzisiejszych standardów wpływając tym samym na ich wykorzystanie. Automatyka sterująca w połączeniu z armaturą kontrolno-pomiarową wyróżnia się na tle dzisiejszych standardów, a w przypadku wersji premium znacząco zmniejsza możliwość awarii. Powiadomienia wysyłane w trybie rzeczywistym mają wpływ na wykorzystanie potencjału układu, a w momencie jakichkolwiek nieprawidłowości ich szybkie usunięcie. 

Dry cooler CIAT 80 kW

Dry cooler chłodnica powietrza CIAT 80 kW

Optymalne rozwiązania z zakresu chłodzenia mające na celu prostotę i elastyczność w każdych warunkach. Wentylatory osiowe o obniżonym poziomie głośności, których to misją jest optymalne funkcjonowanie. Oszałamiający poziom głośności wynoszący niecałe 47 dBA przy pełnym obciążeniu przekłada się na zdumiewającą efektywność. Solidne wykonanie i ponadczasowość będąca wynikiem technologii three rows. Trzy rzędy wymiennika ciepła poprzez które gabaryty urządzenia są znacząco zmniejszone. Wentylatory osiowe 8-biegunowe znacząco zmniejszają poziom głośności urządzenia, a w momencie płynnej regulacji umożliwiają obniżenie poziomu głośności o blisko 40%. Sprawdź możliwości ChillerTech!

Doradztwo i optymalizacja mająca znaczenie. Wsparcie w zakresie wyboru technologii chłodzenia, a także urządzeń co przekłada się na koszty inwestycyjne i ich późniejszą eksploatację. Zaawansowane układy oparte o wodę lodową poprzez, które jesteśmy w stanie stabilizować procesy termiczne z dokładnością sięgającą, aż +/- 0,1 K. Prostota wyróżniająca się na tle konkurencji w połączeniu z wysokiej klasy komponentami umożliwia zdumiewające wyniki i dużą popularnością ChillerTech na rynku HVAC/R

Skontaktuj się z Nami już dziś i zyskaj przewagę!

Urządzenie dostępne od ręki

Specyfikacja techniczna

 • Producent: CIAT
 • Model: AIRIAL C7033 HI 680
 • Ilość: 1 szt.
 • Wydajność chłodnicza: 80 kW
 • Medium chłodzące: czynnik chłodniczy R407C / glikol z wodą
 • Ilość rzędów: 3 rzędy
 • Rok produkcji: 2003 r.
 • Zakres pracy:
 • Ilość wentylatorów: 3 szt.
 • Rodzaj wentylatorów: wentylatory osiowe 8-biegunowe
 • Wymiary: szerokość – 1100 mm; długość – 3895 mm; wysokość – 1115 mm
 • Waga: ok. 300 kg

Sprzedaż i wynajem urządzeń z zakresu chłodzenia

Wydajność. Efektywność. Bezpieczeństwo. Blisko 86 chillerów dostępnych od ręki z zakresu wydajności od 1 kW, aż do 1,5 MW przekłada się na zdumiewające wyniki. Testy sprawnościowe, a także długotrwałe pomiary w Autoryzowanym Centrum Diagnostycznym ChillerTech umożliwiają Nam wykorzystanie pełnego potencjału urządzenia oraz jego bezawaryjność w każdych warunkach. Aparatura pomiarowa mająca na celu rzetelną diagnostykę, a w przypadku nieprawidłowości jej szybkie usunięcie.

Dry cooler chłodnica powietrza CIAT 80 kW | ChillerTech – Sprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej