Dry Cooler

Podobne artykuły

Dry Cooler

Dry Cooler – Chłodnice, Skraplacze

ChillerTech Wiktor Aptacy skupuje, remontuje, a następnie sprzedaje w pełni sprawne dry-cooler typu V, bądź tradycyjne, agregaty wody lodowej – chillery dowolnej wydajności chłodniczej,a także dowolnej marki dostępnej na rynku. Prowadzimy także usługę projektu, budowy i modernizacji systemów wody lodowej, inaczej woda lodowa.

Nasza Firma w trosce o jak najlepsze dopasowanie Państwu Naszych urządzeń już na początku służy pomocą i jest w stanie pomóc w odpowiednim doborze chillera- agregatu wody lodowej. Każde Nasze urządzenie jest szykowane pod indywidualne potrzeby klienta , na jego żądanie zainstalujemy automatykę współpracującą z chillerem, ewentualnie bezpośrednie chłodzenie maszyn, urządzeń czy chłodzenie procesów chemicznych.

Współpracujemy z większymi i mniejszymi importerami sprzętu chłodniczego, dzięki czemu możemy dobrać urządzenia w odpowiednim wymiarze. Wszystkie wybrane i zakupione przez NAS urządzenia są wcześniej oglądane i diagnozowane. Oczywiście każde  Nasze urządzenie jest gruntownie sprawdzane, naprawiane i myte.

Dry CoolerKoszt dry cooler

Koszt używanych chłodnic wody czy glikolu zależy od jego mocy, wydajności, a także zastosowanych wentylatorów, a nawet automatyki sterowniczej.

Zapraszamy do kontaktu

Służymy pomocą 

Tel: 501 179 381

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.