Dry Cooler

Podobne artykuły

Dry Cooler

Dry Cooler – Chłodnice, Skraplacze

ChillerTech Wiktor Aptacy skupuje, remontuje, sprzedaje, a także wynajmuje w pełni sprawne i wy-serwisowane dry-cooler typu V, bądź tradycyjne. agregaty wody lodowej – chillery dowolnej wydajności chłodniczej,a także dowolnej marki dostępnej na rynku. Prowadzimy także usługę projektu, budowy i modernizacji systemów wody lodowej, inaczej woda lodowa.

W trosce o jak najlepsze dopasowanie Państwu Naszych urządzeń już na początku służymy pomocą w odpowiednim doborze chiller, dry cooler. Każde Nasze urządzenie jest szykowane pod indywidualne potrzeby klienta, na jego żądanie zainstalujemy automatykę współpracującą z chillerem, ewentualnie bezpośrednie chłodzenie maszyn, urządzeń czy chłodzenie procesów chemicznych.

Dry Cooler

Współpracujemy z większymi i mniejszymi importerami sprzętu chłodniczego, dzięki czemu możemy dobrać urządzenia w odpowiednim wymiarze pod Państwa indywidualne potrzeby. Wszystkie wybrane i zakupione przez Naszą Firmę urządzenia są wcześniej oglądane i skrupulatnie diagnozowane. Oczywiście każde  Nasze urządzenie jest gruntownie sprawdzane, naprawiane i dokładnie myte. Urządzenia ChillerTech Wiktor Aptacy są objęte roczną gwarancją.

Koszt dry cooler

Używane chłodnice wody są na pewno bardzo dobrą alternatywą. Firmy które dysponują określony budżet na część chłodzenia maszyn i urządzeń, lub do celów klimatyzacji na bazie wody lodowej. Koszty używanego dry cooler to 50%  kosztu nowego urządzenia, dlatego ChillerTech Wiktor Aptacy pełni usługę skupu, kompleksowej regeneracji, sprzedaży i wynajmu Dry cooler dowolnej mocy chłodniczej. Cena dry cooler, czy glikolu zależy od jego mocy, wydajności, a także zastosowanych wentylatorów, a nawet automatyki sterowniczej.

Zamierzasz doposażyć system w dodatkowy dry cooler ?

Zaufaj Naszej Firmie i skontaktuj się z Nami

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.