Kontakt ChillerTech

Podobne artykuły

  • Brak podobnych artykułów.
Kontakt ChillerTech
4.8/5 - (44 votes)

Kontak ChillerTech– Sprzedaż agregatów wody lodowej

Firma ChillerTech to marka pełniąca usługi na rynku chłodnictwa i klimatyzacji. Jedną z Naszych flagowych usług jest serwis, naprawa, a także modernizacji agregatów wody lodowej dowolnej marki. Skup, regeneracja, sprzedaż i wynajem chillerów o mocy od 4 kW, aż po chillery przemysłowe o mocy 1,5 MW. Zapewniamy agregaty wody lodowej pod indywidualne oczekiwania i potrzeby Naszego Klienta.Kontakt ChillerTech

  1. Chłodzenie maszyn, jak również urządzeń dowolną cieczą olejem, wodą, mieszaniną woda – glikol, mleczko chłodzące itd.. Chłodzenie strumieniowe, a także chillery oil.
  2. Skup, kompleksowa regeneracja i sprzedaż agregatów wody lodowej pod indywidualne oczekiwania Klienta. Dostarczamy agregaty wody lodowej na określony parametr, wyposażone w pojemnik w zbiorczy lub bez niego. Wyposażone w odpowiednio dobraną pompę obiegową, różne pod względem wymienników ciepła. Posiadamy dostęp do nowych, a także używanych chiller o dowolnej wydajności chłodniczej i dowolnej marki dostępnej na rynku chłodnictwa i klimatyzacji. 
  3. Skup, regeneracja, sprzedaż i wynajem dry cooler (Free cooling) o różnych wydajnościach, normalne i cichobieżne. Posiadamy dry coolery tradycyjne, lub typu V.
  4. Wynajem krótko, średnio i długookresowy agregatów wody lodowej, systemów chłodzenia, pomp wody itd.
  5. Projekt, budowa i modernizacja systemów, jak również instalacji wody lodowej zapewniając przy tym odpowiedni parametr, ciśnienie, a także przepływ. Budowa systemów chłodzenia opartych o wodę lodową do chłodzenia różnego rodzaju procesów.
  6. Serwis i naprawa agregatów wody lodowej dowolnego producenta i o dowolnej mocy chłodniczej. Wykonujemy przeglądy techniczne i okresowe chillerów na terenie całej Polski.

Nasz wykwalifikowany serwis działa na terenie całej Polski. Na wszystkie nasze usługi, dostarczone przez Nas urządzenia, materiały, a także usługi dajemy gwarancje. Zapewniamy pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. 

Zaufaj Naszej Firmie i skontaktuj się z Nami już dziś: 

Kontakt ChillerTech- Sprzedaż agregatów wody lodowej

Tel: +48 530 805 705

E-mail: info@chillertech.pl

Dział serwisu:

Autoryzowany Serwis ChillerTech

Tel: +48 501 179 381

E-mail: serwis@chillertech.pl