Naprawa Serwis Chiller Oil HBO 750 PSBM

5/5 - (1 vote)

Naprawa Serwis Chiller Oil HBO 750 PSBM | ChillerTech

Agregaty chłodnicze Chiller Oil HBO 750 PSBM znajdują szerokie zastosowanie, zwłaszcza w branży CNC, gdzie dzięki swojej wydajności zapewniają optymalne chłodzenie dla skrawarek, obrabiarek czy tokarek CNC. Nasz serwis podejmuje się zarówno serwisowania, jak i napraw tych urządzeń. W ostatnim czasie wraz z Firmą SKiC Robert Aptacy z którą współpracujemy zostaliśmy poproszenie o naprawę i serwis chiller Oil.

Serwis Chiller oil HBO 750 PSBM – uszkodzona elektronika sterująca

Serwis Chiller oil HBO 750Do częstych usterek w przypadku urządzeń tego producenta zalicza się błędy i zakłócenia w sterowaniu. Nasi serwisanci bardzo dobrze diagnozują wszelkie usterki z zakresu elektroniki. W przypadku uszkodzonej elektroniki sterującej wykonujemy:

  • Naprawę płyty elektronicznej,
  • Skontrolowanie funkcjonalności wszystkich sterowników i modułów sterowania,
  • Przetestowanie działania czujników.
  •  

Naszym atutem jest odpowiednia wiedza i doświadczenie. Dzięki temu jesteśmy jednym z niewielu serwisów, które podołają naprawie awarii Chiller Oil HBO 750 PSBM.

Naprawa i serwis chiller Oil – nieszczelność układu freonowego

Nasz serwis wykonuje również naprawy, związane z wyciekiem freonu i awariami, związanymi z nieszczelnym układem freonowym. W profesjonalny sposób wykonujemy czynności, ułatwiające zlokalizowanie nieszczelności układu freonowego. Używamy do tego:

  • Azotu technicznego,
  • Piany,
  • Detektora nieszczelności.
  •  

Wykonując próbę szczelności przez dwie godziny, przy ciśnieniu 25 Bar, zyskujemy pewność, że urządzenie jest ponownie w pełni sprawne i gotowe do dalszej pracy. Wyciek na instalacji freonowej jest dość kosztownym uszkodzeniem z racji na podwyższenie ceny freonów w ostatnich latach.

Takie metody zapewniają dodatkowe korzyści, między innymi optymalne osuszenie układu freonowego.

Dbając o właściwe działanie urządzenia, podczas serwisu wymieniamy także filtr, który dodatkowo zabezpiecza urządzenie przed szkodliwym działaniem kwasów, a także wykonujemy długotrwałą próżnię. Próżnia w układzie freonowym ma za zadanie wyciągnąć osadzony wewnątrz instalacji brud, a także osuszenie instalacji freonowej z wilgoci. Wilgoć jest dość szkodliwa dla  układów freonowych. Łącząc się z czynnikiem freonowym i olejem  przyczynia się do niszczenia poszczególnych elementów od środka. Wewnątrz osadzoną wilgoć może oczyścić filtr, lecz może się przytkać, a to przyczyni się do następnej naprawy i szukania przyczyny.

Dlaczego warto Chiller oil HBO 750 PSBM serwisować u Nas? Podczas serwisu wykonujemy również dodatkowe czynności, dzięki którym wydłużymy żywotność Państwa urządzenia.

Zaufaj Naszej Firmie i miej pewność że urządzenie serwisują i naprawiają Specjaliści!

W Naszym serwisie nie tylko usuniemy powstałe awarie, ale również przetestujemy Twój chiller oil HBO pod względem sprawności i wydajności, dokonując szczegółowej analizy na przyszłość. W ten sposób zyskasz szybko informacje o ewentualnym zużyciu poszczególnych podzespołów. Ponadto wybierając Nasz Serwis, zapewniasz sobie gwarancję, że Twoje urządzenie zostało poprawnie przetestowane i funkcjonuje bez zarzutu. Skontaktuj się z Nami już dziś! (kontakt)

Serwis i naprawa agregatów wody lodowej – ChillerTech

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.