Parownik Guntner 50 kW

4.6/5 - (9 votes)

Parownik chłodnica powietrza Guntner 50 kW

ChillerTech wciąż poszerza asortyment urządzeń chłodniczych w naszym sklepie. W tej ofercie oferujemy Państwu chłodnice powietrza „parownik chłodniczy o mocy 50 kW w parametrze 8 stopni Celsjusza„.

Oferowany przez Nas parownik jest w bardzo dobrym stanie stanie technicznym, a zarazem wizualnym co potwierdzają załączone zdjęcia. 

Dane Techniczne:

Parownik chłodnica powietrza Guntner 50 kW

 1. Producent: Guntner
 2. Typ: S-GHN 080.2F/212-HHS50.E
 3. Numer seryjny: 400/3247343.0001
 4. Wydajność chłodnicza: 50 kW w parametrze 8 stopni Celsjusza
 5. Rok produkcji: 2008 r.
 6. Pojemność: 86.5 L
 7. Typ wentylatorów: VT01258

Czynności serwisowe, a także naprawcze parownik Guntner 50 kW:

 1. Ocena stanu technicznego parownika Guntner 50 kW. Chłodnica wody jest w idealnym stanie technicznym, jak również wizualnym. Lamele nie są pogięte, wentylatory pracują cicho, a instalacja rur szczelna.
 2. Mycie, a także czyszczenie lameli oraz konstrukcji parownika.
 3. Wykonaliśmy próbę szczelności instalacji freonowej. Poddaliśmy parownik 7 dniowej próbie szczelności z wykorzystaniem Azotu Technicznego przy ciśnieniu 25 Bar. Wynik próby- parownik szczelny
 4. Skontrolowaliśmy, jak również pomierzyliśmy prądy wentylatorów. Wentylatory działają bez żadnego zarzutu.
 5. Wymiana cewki elektromagnetycznej na nową. Stara była sprawa, lecz miała popękaną obudowę więc dla pewności ją wymieniliśmy.

Parownik Guntner 50 kW jest w pełni sprawny i gotowy do natychmiastowej pracy u Klienta. Wszystkie podzespoły, maszyny, a także urządzenia są objęte roczną gwarancją ( WARUNKI GWARANCJI).

Flagową usługą ChillerTech jest skup, kompleksowa regeneracja, sprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej, dry coolerów, pomp wody, wymienników ciepła oraz innych podzespołów chłodniczych. Wszelkiego rodzaju maszyny, a także urządzenia dostarczone przez Naszą Firmę są najwyższej jakości oraz sprawne. Nasz Serwis wykonuje kompleksowy serwis każdego podzespołu co przyczynia się do tego że Nasze urządzenia cieszą się wysoką popularnością. Posiadamy w swej ofercie chillery o od 1 kW, aż po chillery przemysłowe o mocach przekraczające nawet 1,5 MW. 

Zaufało Nam już tysiące Firm, Zaufaj i Ty | ChillerTech- Sprzedaż i wynajem chiller