Podstawowe wartości

Podstawowe wartości ChillerTech

Related Post

5/5 - (2 votes)

Podstawowe wartości | ChillerTechZ Nami przyszłość jest lepsza!

Rzetelność. Uczciwość. Pasja. Podstawowe wartości, które umożliwią Ci obróbkę cieplną z wysoką dokładnością. Doskonałe rozwiązania z zakresu chłodzenia/grzania to gwarancja satysfakcji oraz bezpieczeństwa. To równocześnie możliwość zaproponowania idealnego urządzenia i/lub sprzętu, które wpływa na transfer ciepła z skutecznością, aż >2,86 EER. Mając na uwadze fakt, iż dodatkowa konfiguracja m.in. chłodzenie swobodne umożliwia żywotność obiegu na poziomie, aż >25 lat oraz niższe nawet o 68% zużycie energetyczne. Sprawdź jakie to proste!

Lepsza przyszłość. Doskonałe rozwiązania serwisowe, które umożliwią Ci bezpieczeństwo 24/7. Powierzchnia magazynowa, aż  +3 500 m2 przekłada się na możliwość natychmiastowego działania w każdych warunkach. Biorąc pod uwagę fakt, iż oryginalne części zamienne, a także dostępność od ręki wpływa na szybkie wsparcie w zakresie urządzeń o wydajności chłodniczej (Qch) od 1 kW do nawet +1800 kW. Ochrona PreVision oddziałuje na niski bilans CO2, a nawet stałe (określone zgodnie z wytycznymi) czynności serwisowe i/lub naprawcze. Skontaktuj się z Nami już dziś!

Podstawowe wartości

Wartości, których to nie sposób zastąpić:

  • Rzetelność. To właśnie ona umożliwia Nam rzetelne działanie w zakresie chłodzenia/grzania. 
  • Uczciwość. Dbamy o Twoje zaufanie, a także postrzeganie przedsiębiorstwa ChillerTech. To właśnie ta wartość umożliwia Nam coraz to szersze działanie w zakresie obsługi urządzeń HVAC/R.
  • Pasja. Cel, którym to jest niski bilans CO2, a także niższe zużycie energetyczne oddziałuje na wewnętrzne funkcjonowanie ChillerTech. To za to przekłada się na coraz to wewnętrzne funkcjonowanie oraz dążenie do sukcesu.
  • Doskonałość. Gwarancja bezpieczeństwo i satysfakcji. Towar i/lub usługi dostarczone z ramienia ChillerTech umożliwi Ci utrzymanie wartości temp. z wysoką dokładnością. 

Cel i misja

Celem przedsiębiorstwa ChillerTech jest m.in.:

  1. Obróbka cieplna z dużą dokładnością. Natychmiastowa dostępność oraz szybkie działanie przekłada się na Nasze referencję, a także satysfakcję Użytkownika. Biorąc pod uwagę fakt, iż jako certyfikowany dostawca jesteśmy w stanie utrzymać stałe wartości temp. z dokładnością +/- 1K, a nawet +/- 0,1K.
  2. Transfer ciepła z wysoką skutecznością. Ekologiczne i biodegradowalne substancje niezamarzające (z kategorii: glikole), które umożliwią Ci przenoszenie ciepła z wysoką skutecznością. Wysoka przewodność cieplna oraz rezerwa alkaliczna wpływa na stałe wartości temp., a nawet natężenia (przepływ) i ciśnienia medium. Sprawdź więcej…
  3. Stała efektywność energetyczna. Dostępność +86 chillerów używanych z zakresu wydajności chłodniczej od 1 kW do nawet +1800 kW rzutuje na zachowanie zgodnych z wytycznymi wartości. To równocześnie możliwość zaopatrzenia urządzenia w m.in. chłodzenie swobodne umożliwia niższe nawet o 68% zużycie energetyczne. Znajdź coś dla Siebie…
  4. Niski bilans CO2. Nowoczesne Centrum Diagnostyczne to gwarancja satysfakcji! Chillery używane dostępne od ręki zaopatrzone są w ekologiczne czynniki chłodnicze HFC/HFO, których to współczynnik oddziaływania na Środowisko (GWP i ODP) jest niski, bądź bardzo niski. Dbamy o lepszą przyszłość!

Skontaktuj się z Nami już dziś i omów Naszą współpracę!