Pompa wody Grundfos CRNE5-16

5/5 - (1 vote)

Pompa wody Grundfos CRNE5-16

ChillerTech wciąż poszerza Swój asortyment urządzeń, maszyn i podzespołów chłodniczych. W Naszej ofercie mogą Państwo znaleźć różnego rodzaju chillery, pompy wody, dry coolery itd. W swym asortymencie posiadamy również pompę wody marki Grundfos CRNE5-16. Oferowane przez Nas pompy są serwisowane i naprawiane co czyni je niezawodnymi. Pompy wody odgrywają znaczą rolę w m.in. instalacjach wody lodowej. Ich zadaniem jest odpowiedni przepływ, jak również ciśnienie w instalacji chłodniczej.

Dane techniczne pompy wody Grundfos CRNE5-16:

 • Marka: znany producent Grundfos 
 • Typ: CRNE5-16 AN-PGE-HUBE
 • Model: A96459830P10248
 • Moc silnika: 2,2 kW
 • Wysokość podnoszenia max Hmax: 108 m
 • Przepływ: 5,7 m3/h
 • Wysokość nominalne Hnom: przy 5,7 m3/h równe 80,8 m
 • Maksymalna temperatura medium: 120°C

Czynności serwisowe, a także naprawcze w pomie wody Grundfos CRNE5-16

Każda pompa wody od Firmy ChillerTech zostaje poddana testowi sprawności. Nasz Serwis dokonuje wszelkiego rodzaju pomiary ciśnień, prądów, jak również czy przepływ jest odpowiedni.

 1. Pierwszą czynnością zawsze jest sczytanie numerów pompy wody w celu uzyskania wszelkiego rodzaju informacji na temat temperatur krytycznych, ciśnienia podawanego, a także przepływu. W tej czynności również zabezpieczamy pompę przed ewentualnym zarysowaniem lub uszkodzeniem.
 2. Pomierzyliśmy wszelkiego rodzaju oporności silnika pompy wody Grundfos CRNE5-16.
 3. Następną czynnością jest rozebranie pompy na podzespoły w celu oceny zużycia łożysk oraz o-ringów czyli pewnego rodzaju uszczelki. Wymiana wszelkiego rodzaju łożysk oraz uszczelek odpowiedzialnych za szczelność pompy. Zawsze, nawet w przypadku gdy łożyska, jak również różnego rodzaju uszczelki są w stanie idealnym wymieniamy je na nowe. Celem tego jest bezawaryjna i najwyższej jakości praca Naszym pomp wody.
 4. Piaskowanie wszelkiego rodzaju podzespołów regenerowanej pompy wody. Usuwamy miejsca w których nastąpiła korozja lub po prostu są zabrudzone.
 5. Następną czynnością jest malowanie pompy wody i jej podzespołów. Podzespoły, jak również pompa wody są pokrywane w pierwszej kolejności farbą podkładową. Farba tego rodzaju pozwala Nam na łatwe nałożenie następnej warstwy farby. 
 6. Następnym krokiem było malowanie pompy farbą chlorokauczukową, która chroni pompę przed wodą, różnego rodzaju zasadami oraz kwasami.
 7. Złożenie pompy wody Grundfos CRNE5-16. Po złożeniu pompy jest ona podłączana do naszego zbiornika. Zadaniem tej czynności jest sprawdzenie poprawności działania. Wykonujemy pomiary takie jak pobór prądu silnika, ciśnienie podające, jak również przepływ medium. Pompa wody Grundfos CRNE5-16 działa bez żadnych zarzutów. Jej praca jest efektywna, a zarazem cicha.

Szeroki asortyment pomp wody od ChillerTech

ChillerTech posiada w swej ofercie szeroki wybór pomp wody. Dysponujemy nowymi, a także używanymi, lecz w pełni zregenerowanymi pompami wody. Zapewniamy żądany przepływ i ciśnienie. Posiadamy w swej ofercie tylko pompy renomowanych marek. Jesteśmy w stanie w jak najkrótszym czasie zapewnić pompę wody spełniającą wytyczne ustalone prze Klienta. ChillerTech to firma z długoletnim doświadczeniem, której zadaniem jest zapewnienie bezawaryjnej i wydajnej pracy urządzeń, maszyn i podzespołów chłodniczych, a także klimatyzacyjnych.

Pompa wody Grundfos CRNE5-16 | ChillerTech- Sprzedaż i montaż agregatów wody lodowej