Pompa wody Grundfos NBE65-160/165

5/5 - (15 votes)

Pompa wody Grundfos NBE65-160/165

ChillerTech Wiktor Aptacy pełniący usługi skupu, kompleksowej regeneracji, oraz sprzedaży agregatów wody lodowej oraz innych podzespołów chłodniczych. Pełnimy także usługę regeneracji, oraz sprzedaży pomp wody znanych marek. Posiadamy na sprzedaż 2x pompy wody znanej marki Grundfos z falownikami typu poziomego. Nasze pompy wody są w pełni sprawne i gotowe do natychmiastowej pracy u Nabywcy.

Serwis pomp wody Grundfos NBE65-160/165

Pompa wody Grundfos NBE65-160/165

Każdy podzespół, bądź maszyna posiada 2 letnią gwarancję. Każdy Nasz produkt jest wielokrotnie testowany, a także serwisowany.

W skład serwisu wchodzi:

 • Nasz Serwis w pierwszej kolejności rozbiera pompę na podzespoły. Celem tego jest sprawdzenie stanu łożysk, a także czy pompa nie ma w sobie wewnętrznych uszkodzeń. Pamiętajmy że łożyska są odpowiedzialne za dobrą pracę pompy. Cieknącą pompą wskazuje na prawdopodobne puszczenie jakiegoś uszczelnienia. Jeśli mamy do czynienia z usterką pompy którą mamy zregenerować Nasz Serwis przedstawia klientowi ofertę na naprawę.
 • Następnym krokiem jest wizualna kontrola silnika pompy. Sprawdzamy czy nie jest przepalony, bądź również uszkodzony.
 • Nasz Serwis każdy podzespół czyści, piaskuje, a ostatnim krokiem jest malowanie pompy wody. Niektóre pompy są wizualnie w złym stanie, w przypadku pomp w którym ciekła ciecz bardzo często widzimy rdzę. Nasze pompy malujemy proszkowo co zabezpiecza je przed korozją, oraz jest mocniejsza od standardowej farby.
 • Wymieniamy zużyte łożyska które były wewnątrz pompy. Naszym zadaniem jest bezawaryjna praca Naszych urządzeń, oraz systemów. Niestety nie wiemy w jakich warunkach pracowała pompa, a także jaki czas pracowała. W jednych pompach mamy do czynienia z bardziej zużytymi łożyskami, lecz zdarzają się pompy które wyglądają wewnątrz jak nowe. W przypadku gdy łożysko jest choćby trochę zużyte Nasz Serwis od razu wymienia je na nowe.
 • Wymieniamy uszczelnienia które są odpowiedzialne za szczelność pompy. W tym przypadku zawsze wymieniamy uszczelnienia. Wyciek na pompie wiąże się z  ponownym demontażem i montażem. Dodatkowym minusem jest także przestój maszyn na który nie może sobie pozwolić.
 • Sprawdzamy pompę wody pod kontem jej pracy. Czy nie mamy do czynienia z cieknącą pompą, bądź hałasem. Czy pompa wody na pewno pompuje wodę, oraz czy jest to prawidłowe ciśnienie.
 • Dodatkową czynnością jest próbą ciśnieniowa którą wykonujemy na końcu.
 • W przypadku gdy wszystkie prace konserwacyjne zo
  staną zakończone pompa jest montowana u klienta, bądź wystawiana na sprzedaż.

Dane Techniczne pompy wody Grundfos NBE65-160/165

 1. Typ: NBE65-160/165 A-F-A-BAQE
 2. Model: A96539012P210110001 4
 3. Przepływ: 56 m3/h 
 4. Wysokość podnoszenia: 7 m
 5. Ciśnienie max: 16 bar
 6. Max temp: 120 stopni Celsjusza
 7. Made in Hungary

Pompa wody Grundfos cena

SPRZEDANE

Nasze wieloletnie doświadczenie, zdobyta wiedza oraz certyfikaty czynią Nas liderem na rynku chłodnictwa i klimatyzacji. Naszą misją jest dostarczenie najlepszej jakości produktów, oraz ich niezawodna praca. W swej ofercie posiadamy pompy wody znanych producentów w tym: Wilo, Grunfos, KSB, itd..

ChillerTech Wiktor Aptacy- Sprzedaż agregatów wody lodowej, dry coolerów, pomp wody, wymienników ciepła i innych podzespołów

Pompa wody Grundfos NBE65-160/165