Serwis chiller Ciat LDC540V

5/5 - (8 votes)

Serwis chiller Ciat LDC540V R410A | ChillerTechSerwis i naprawa agregatów wody lodowej

Wszelkiego rodzaju układy chłodzenie oparte o wodę lodową pełnią niezmiernie ważną rolę w każdym przedsiębiorstwie. Wydajny i efektywny, a przede wszystkim bezawaryjny system chłodzenia pozwoli Nam na bezpieczeństwo i wysoką jakość produktów. Nienaganna praca, najwyższa wydajność oraz wysoka efektywność to rezultat odpowiednio dobranego Serwisu. Oferując Swym Klientom najwyższej klasy usługi w zakresie serwisu, naprawy i modernizacji agregatów wody lodowej renomowanych producentów jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą pracę w najbardziej wymagających warunkach.

Zyskaj przewagę nad konkurencją, dzięki ChillerTech

Działając od blisko 20 lat na rynku chłodnictwa i klimatyzacji. Dysponując wieloletnim doświadczeniem, zdobytą wiedzą oraz gronem certyfikatów czyniącymi Nas liderem na rynku HVAC. To co wyróżnia Nas na tle konkurencji jest dbałość o szczegóły, a choćby najmniejsza usługa jest wykonywana z najwyższą staranności wykorzystując wyselekcjonowanych produktów. Serwis i wsparcie od ekspertów ChillerTech! Skontaktuj się z Nami już dziś…

Serwis chiller Ciat LDC540V

Serwis agregatu wody lodowej Ciat LDC540V R410A

Chillery zwane również agregatami wody lodowej marki CIAT to bardzo dobre urządzenia charakteryzujące się innowacyjnym systemem automatyki. Urządzenia dość dobre, jednak posiadające również wady. Duża ilość pomiarów z użyciem czujników elektronicznych czyni te urządzenia dość awaryjnymi. 

Zakres czynności serwisowych:

  1. Wizualna kontrola stanu urządzenia. Weryfikacja poprawności działania urządzenia przed przystąpieniem do przeglądu technicznego urządzenia. W zakresie tej czynności bacznie obserwujemy również różnego rodzaju braki w mocowaniach, śrubach i wspornikach.
  2. Weryfikacja układu sterowania. Nasz Serwis skontrolował instalację elektryczną celem zminimalizowania ryzyka awarii spowodowanej przepięciem, bądź zanikiem prądu. Sprawdzenie styczników, wyłącznik termiczny oraz innych elementów zabezpieczających. Skontrolowaliśmy również sterownik urządzenia pod kątem ostatnich awarii jakie wskazał dotychczasowo.
  3. Kontrola układu zabezpieczającego i kontrolno-pomiarowego. W skład tych czynności wchodzi sprawdzenie elementów takich jak presostaty, czujniki przepływu, czujniki ciśnienia, a także czujników kontroli i kolejności faz.
  4. Kontrola obecności czynnika chłodniczego. Sprawdzenie ilości freonu znajdującego się w układzie, jak również oleju znajdującego się w urządzeniu.
  5. Mycie i czyszczenie urządzenia. Z użyciem specjalnie przeznaczonej myjki ciśnieniowej oraz wody o temp. 70oC. To pozwoliło Nam na umycie urządzenia z najwyższą precyzją. 
  6.  Kontrola wydajności podzespołów. Sprawdziliśmy wydajność sprężarek chłodniczych, wentylatorów skraplacza, a także wymiennika ciepła, a mianowicie parownika.

Dodatkowe czynności wykraczające poza zakres czynności serwisowych:

  1. Mycie i czyszczenie wymiennika ciepła/parownika. Urządzenie pracowało na wodzie, co przyczyniło się do zanieczyszczenia parownika pokładami rdzy, jak również innych zanieczyszczeń.
  2. Wymiana filtra/osuszacza. Odzyskaliśmy oraz zmagazynowaliśmy czynnik chłodniczy znajdujący się w układzie freonowym. Po całkowitym odzyskaniu czynnika przeszliśmy do wymiany filtrów/osuszaczy. Znajdujące się wewnątrz układu filtry były w dość słabym stanie.

Serwis i naprawa urządzeń z zakresu chłodzenia i stabilizacji temperatury

Regularny i odpowiednio dobrany Serwis pozwoli Ci na uzyskanie najwyższej wydajności sprzętu. Najmniejsze skoki temperatury mogą negatywnie wpłynąć na jakość Twojego produktu, przyczyniając się tym samym do znacznego obniżenia ceny. Bezpieczeństwo na poziomie 5 gwiazdek! 

Serwis, naprawa, jak również modernizacja agregatów wody lodowej dowolnych gabarytów, mocy czy też producenta. Kompleksowe usługi w zakresie oceny efektywności układu chłodzenia jakim jest EER i COP. Agregaty wody lodowej pozwalające Nam na wydajność, bezpieczeństwo i najwyższą efektywność. Usługę ChillerTech poszerzają również usługi doboru, sprzedaży, wynajmu, a także montażu chillerów oraz dry coolerów.

Serwis chiller Ciat LDC540V R410A | ChillerTech – Serwis i naprawa agregatów wody lodowej