Serwis Carrier

5/5 - (278 votes)

Serwis, naprawa, przeglądy techniczny agregatów wody lodowej chiller Carrier | ChillerTech

Stała konserwacja, a przede wszystkim odpowiednio dobrany Serwis pozwala Nam na uzyskanie najwyższej wydajności, jak również bezawaryjnej pracy, nawet w bardzo wymagających warunkach. Tego typu czynności pozwalają Nam na zminimalizowanie ryzyka awarii urządzenia, jak również przedwczesne zapobieganie jakimkolwiek uszkodzeniom. Wybierz ChillerTech i ciesz się pracą Swoich urządzeń!

Flagową usługą firmy ChillerTech jest serwis, naprawa, jak również doraźne przeglądy techniczne oraz zerowe urządzeń z rynku HVAC. Swym Klientom oferujemy pełen serwis pogwarancyjny agregatów wody lodowej Carrier i innych urządzeń bez względu na producenta. Usługi w zakresie oceny efektywności, a zarazem pracy systemów chłodzenia pozwolą Ci na efektywność, bezpieczeństwo i wydajność. Ofertę ChillerTech poszerzają zarówno usługi w zakresie projektu, budowy i modernizacji systemów oraz instalacji chłodzenia maszyn, a także urządzeń.

Wieloletnie doświadczenie, obszerna wiedza, certyfikaty, jak również uprawnienia, a przede wszystkim wyszkolona kadra pracownicza czyni Nas liderem na rynku chłodnictwa i klimatyzacji. Zobacz jak wiele możesz zyskać. Innowacyjne, efektywne i bezawaryjne systemy chłodzenia oparte o wodę lodową pozwoli Ci na pracę na najwyższych obrotach. Odpowiednio dobrane parametry, w tym przepływ, ciśnienie czy też zastosowane medium chłodzenia w znacznym stopniu wpłynie na jakość Twoich produktów.  Skontaktuj się z Nami już dziś.

Serwis Naprawa chiller Carrier

Agregaty wody lodowej to dość powszechnie stosowane urządzenia, których głównym zadaniem jest chłodzenie, bądź stabilizacja termiczna przeróżnych procesów. Pamiętajmy jednak iż systemy chłodzenia oparte o wodę lodową znajdują zastosowanie zarówno w obiektach wielogabarytowych, w tym obiektach użyteczności publicznej. Zminimalizowana ilość czynnika oraz zoptymalizowany system do potrzeb użytkowania pozwala Nam na wręcz natychmiastowe uzyskanie żądanej temperatury niezależnie od pory roku.

Agregaty wody lodowej inaczej chiller marki Carrier oprócz specjalnie dobranej elektroniki sterującej praktycznie nie różnią się niczym od chillerów innych producentów. Usługi w zakresie przeglądów okresowych i technicznych, serwisu, a także naprawy urządzeń, w tym wytwornic wody lodowej Carrier. Serwis agregatów wody lodowej Carrier dowolnego typu, mocy chłodniczej czy też gabarytów. 

Przeglądy okresowe chiller Carrier wraz z wpisem do CRO

carrier serwis ChillerTech Wiktor Aptacy

W zakresie tej usługi wykonujemy:

 1. Pełna kontrola wizualna i mechaniczna agregatu wody lodowej, szukamy luźno przytwierdzonych elementów, braków w śrubkach i nakrętkach, eliminujemy wszelkie luzy i braki w mocowaniach.
 2. Kontrola wizualna agregatu wody lodowej pod względem wystąpienia jakichkolwiek wycieków oleju, tam gdzie wycieka olej z całą pewnością ulatnia się gaz. W przypadku odnalezienia ewentualnych wycieków które znajdują się na instalacji freonowej od razu informujemy Klienta.
 3. Mycie lameli skraplacza lub skraplaczy w przypadku dużych chillerów, w tym celu posługujemy się myjką ciśnieniową. W momencie gdy chiller jest chłodzony wodą i skraplacz jest w postaci wymiennika ta usługa nie wchodzi w skład serwisu. Czynność ta jest usługą dodatkową. 
 4. Zawsze czyścimy filtry wody w układzie chłodzonego medium. Niedrożny filtr zaburza cykl chłodzenia. Może także przyczynić się do zamrożenia wymiennika ciepła, co przyczyni się do jego uszkodzenia. W tym przypadku także mamy do czynienia z zwiększonym czasem zbijania temperatury medium chłodzącego.
 5. Pomiary ciśnienia statycznego czynnika chłodniczego – freonu w instalacji. Kontrola wilgotności i zakwaszenia freonu po uruchomieniu chillera kontrola drożności filtra freonowego.
 6. Kontrola stanu oleju w komorze sprężarki – sprężarki nie mogą pracować bez oleju, kontrola grzałki karteru.
 7. Pomiary oporności i przebicia do masy sprężarek. Po uruchomieniu pomiar poboru prądu sprężarki, wentylatorów, pomp i innych elementów elektrycznych.
 8. Kontrola poprawnej pracy pompy obiegowej, jej wydajności, a także kontrola zabezpieczenia Flow Switch
 9. Jeśli tylko istnieje możliwość – rozruch i uruchomienie urządzenia – pomiary ciśnień freonu i gazu. Pomiar temperatur za i przed wymiennikami ciepła
 10. Sporządzenie protokołu – karty urządzenia, w której zawarta jest pełna wiedza o chillerze, wszelkie pomiary a także awarie i zagrożenia. Na podstawie tych informacji informujemy klienta o ewentualnym koszcie naprawy.

Serwis agregatów chłodniczych CarrierSerwis Naprawa Chiller Carrier

 1. Serwis agregatu wody lodowej zawiera przegląd techniczny.
 2. Oprócz mycia skraplacza i urządzenia myjemy również parownik o ile oczywiście zajdzie taka konieczność.
 3. Odzysk i przeważenie czynnika chłodniczego w przypadku stwierdzenia wycieku i braku freonu znajdującego się wewnątrz instalacji freonowej.
 4. Przy pomocy detektora gazu i pianki szukamy jakichkolwiek miejsc wycieku czynnika.
 5. Kontrola, pomiary i testy wszelkich elementów zabezpieczających takich jak presostaty, czujniki przepływu, termiki itd…
 6. Usuwanie drobnych uszkodzeń jednak z pominięciem uzupełnienia gazu. W przypadku, gdy jest stwierdzony brak czynnika należy wykonać test szczelności co jest dodatkowa usługa.
 7. Sporządzenie protokołu – uzupełnienie istniejącej karty urządzenia lub jej stworzenie, Karta urządzenia zawiera pełną wiedza o chillerze, wszelkie pomiary a także awarie i zagrożenia.

Sprzedaż agregatów wody lodowej Carrier

Usługi w zakresie sprzedaży, jak również wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego agregatów wody lodowej marki Carrier. W swej ofercie posiadamy zarówno nowe, jak i używane chillery renomowanych producentów, w tym marki Carrier. Szeroki asortyment urządzeń i maszyn z zakresu chłodzenia oraz stabilizacji pozwala Nam na odpowiedni dobór sprzętu w zależności od rodzaju procesu czy też zapotrzebowania w chłód. Chillery w zakresie mocy od 1 kW, aż po chillery przemysłowe o wydajności ponad 1,2 MW.

O Nas!

ChillerTech to firma działają na rynku chłodnictwa i klimatyzacji od blisko 20 lat. Zdobyte doświadczenie oraz wiedza, jak również certyfikaty i uprawnienia pozwoliły Nam uzyskanie miana lidera w branży HVAC. Ciągłą chęć doskonalenia się oraz poszerzania Swoich horyzontów w znacznym stopniu wpłynęła i wciąż wpływa na funkcjonowanie całej firmy prowadząc tym samym do pełnego profesjonalizmu i fachowego podejścia choćby do najmniejszej inwestycji. Poznaj ofertę ChillerTech!

Zminimalizowane koszty inwestycji, jak również szybki zwrot. Kompleksowe usługi w zakresie projektu, budowy, a także modernizacji systemów oraz instalacji wody lodowej. Wykorzystując najnowocześniejszą technologię, w tym urządzenia, jak również sprzęt najwyższej jakości jesteśmy w stanie zagwarantować i spełnić choćby najbardziej wymagające oczekiwania Naszego Klienta. Sprawdź już dziś i przekonaj się Sam.

Zapraszamy wszystkich Państwa do korzystania z naszych usług w zakresie przeglądu, serwisu, jak również naprawy chiller Carrier. Naszym serwisem obejmujemy całą Polskę

ChillerTech – Serwis i naprawa agregatów wody lodowej Carrier

Serwis, jak również naprawa agregatów wody lodowej Carrier 30RB0602 | ChillerTech