Serwis chiller Hyfra SVK540-1-S

5/5 - (1 vote)

Serwis chiller Hyfra SVK540-1-S | ChillerTech – Skuteczna ochrona 24/7

Stworzone, właśnie dla Ciebie! Wsparcie serwisowe, które umożliwi Ci doskonałe działanie urządzenia oraz niższą ilość rbh., poprzez m.in. nowatorską ochronę PreVision®. To równocześnie możliwość działania z dokładnością, aż +/-0,1K, co pozwala na oszczędności w zakresie poboru energii. Ale to nie wszystko… ponieważ umożliwia to przenoszenie ciepła, nawet w temp. powietrza z zakresu od -35oC do +46oC. To absolutnie niesamowite rozwiązanie to gwarancja bezpieczeństwa i satysfakcji. Zadzwoń już dziś!

Rzetelna i uczciwa analiza urządzenia to klucz do sukcesu! Nowoczesna ochrona PreVision® od ChillerTech to 100% pewność w zakresie działania, a nawet szczelności układu. Ale to równocześnie niski bilans CO2, co finalnie pozwala na tańszą o 31% konserwację urządzenia oraz niższą o 40% ilość czynnika chłodniczego. Zatem jak to jest możliwe? Odpowiedź jest prosta. To za pomocą narzędzi PREMIUM oraz blisko +20 letniego doświadczenia w zakresie chłodzenia. A referencję od najlepszych potwierdzają nie tylko Naszą wiedzę, ale fachowość, otwartość i profesjonalizm, nawet w najmniejszych projektach. Wybierz ChillerTech i zyskaj przewagę nad konkurencją!

Z Nami przyszłość jest lepsza! Wsparcie serwisowe i/lub naprawcze od ChillerTech w zakresie urządzeń m.in. Hyfra to bezpieczeństwo, nawet w ekstremalnych warunkach, co korzystnie wpływa na Twoją rentowność, a nawet realizację nowych, bardziej wymagających wyzwań. Z Nami nie musisz obawiać się o nic! 

Serwis chiller Hyfra

Serwis agregatu wody lodowej Hyfra SVK540-1-S

Doskonała ochrona! To rozwiązanie, to realna możliwość oszczędności oraz niższa podatność na uszkodzenia! A to nie wszystko, ponieważ pozwala to na całkowitą zgodność z ustawą F-gazową ws. substancji fluorowanych. Teraz z ChillerTech jest to banalnie proste i na wyciągnięciu Twojej ręki. Ale czy to wykorzystasz?

Rzetelne wsparcie z ramienia ChillerTech to nie tylko oszczędności w zakresie zużycia prądu. To przede wszystkim oszczędności, aż 23 600 zł netto1 rocznie w zakresie nieprzewidzianych i nieuchronnych awarii, które mogą się pojawić. Wybierając rzetelny, uczciwy i pełen zapału Serwis ChillerTech inwestujesz w bezpieczeństwo, ale również lepszą przyszłość Twojego przedsiębiorstwa, która dla Nas jest priorytetowa! Zatem nasuwa się pytanie: Jakie korzyści zyskam wybierając ChillerTech?

Odpowiedź jest banalnie prosta! Korzyści wynikających z regularnej konserwacji urządzeń jest wiele, ale najważniejszymi dla Ciebie mogę być:

  1. Bezpieczeństwo. Rzetelna analiza urządzenia to klucz do sukcesu oraz bezpieczeństwo 24/7. Jest to równocześnie wynik narządzi premium, których dokładność jest oszałamiająca gwarantując przy tym minimalny błąd pomiarowy.
  2. Satysfakcja. Budowanie bliskiej relacji z Klientem oraz jego satysfakcja to Nasza misja. Ale to równocześnie rezultat skutecznego i zgodnego z podstawowymi wartościami ChillerTech działania.
  3. Oszczędności. To właśnie one umożliwiają Nam wyższą rentowność przedsiębiorstwa oraz szersze działania na konkretnym rynku lub w danej dziedzinie. Wybierając ChillerTech wybierasz oszczędności, które mogą wynosić +23 600 zł netto rocznie (tylko w zakresie konserwacji). A co gdybym Ci powiedział, że możesz zmniejszyć ilość rbh., co pozytywnie wpłynie na Twoje zużycie prądu? Sprawdź Sam i przekonaj się, że z ChillerTech wszystko jest możliwe!
  4. Stabilność. Nienaganne działanie urządzenia to stała temp. medium, co finalnie rzutuje na jakość produktu, jego wytrzymałość, a nawet niepożądaną deformację. To właśnie za pomocą stabilnej temp. utrzymywaną z dokładnością +/- 1K możemy działać zgodnie z wytycznymi Producenta maszyny oraz wykorzystać jego 100% potencjał.  

Serwis chiller Hyfra SVK540-1-S

Serwis chiller Hyfra SVK540-1-S

Zgodnie z prośbą Zamawiającego wykonaliśmy serwis urządzenia chiller Hyfra SVK540-1-S, a w szczególności:

  1. Wizualna kontrola urządzenia. Rzetelna analiza urządzenia to m.in. wizualna kontrola, która ma na celu określenie stanu układu, a nawet braków w zakresie śrub, podkładek, nakrętek itd… Samo urządzenie chiller Hyfra SVK540-1-S jest w słabym stanie, a powierzchnia skraplacza (Cu/Al) jest zabrudzona. W dodatku wentylatory osiowe odpowiedzialne za całkowite skraplanie czynnika chłodniczego są głośne, co świadczy o tym, że łożyska są do wymiany (pomiarów prądów wskazał za wysokie zużycie).
  2. Kontrola układu freonowego. Chiller Hyfra SVK540-1-S jest odpowiedzialny za chłodzenie maszyny, co powoduje to, że musi być zaopatrzony w czynnik chłodniczy. Po dokonaniu kontroli ciśnienia statycznego i dynamicznego stwierdzono braki na poziomie ponad 30%, co uniemożliwia Nam dopuszczenie czynnika R410A. Samo miejsce nieszczelności podczas wizualnej kontroli nie zostało odnalezione / konieczna próba z wykorzystaniem Azotu Technicznego!
  3. Analiza spektrochemiczna. Ta doskonała możliwość umożliwia Nam rzetelną ocenę stanu oleju, a nawet jakości smarowania. Ze względu na rodzaj sprężarki (scroll) pobraliśmy niewielką ilość oleju, która utwierdziła Nas w tym, że trafia on do układu freonowego. Dodatkowo jest mocno zabrudzony i zużyty, co niestety negatywnie wpływa na proces smarowania, a nawet żywotność części roboczych. 
  4. Kontrola aparatów zabezpieczających. To niezmiennie najważniejsza część kontroli, ponieważ zapewnia ochronę układu oraz Użytkownika w momencie powstania błędu lub co gorsza uszkodzenia. To właśnie zadaniem aparatów zabezpieczających jest m.in. zabezpieczenie termiczne/nadprądowe, presostat ciśnienia HP/LP itd… Na wskutek tego mamy możliwość realnego zabezpieczenia urządzenia, uniemożliwiając jego uszkodzenie, a tym samym ryzyko wysokich kosztów naprawy. / wymagana wymiana przetworników ciśnienia – za duża odchyłka!
  5. Badanie części mechanicznych. Rzetelna diagnostyka urządzenia tzn. chiller’a to przede wszystkim sprawdzenie części mechanicznych (tł. sprężarek chłodniczych oraz wentylatorów skraplacza). To właśnie te części w 80% odpowiadają za działanie urządzenia oraz temp. medium. Z tego też względu dokonaliśmy pomiarów natężenia prądu (A) oraz napięcia (V) na poszczególnych częściach układu, co pozwoliło Nam na finalnie niesamowicie dokładną diagnostykę!
  6. Kontrola układu sterowania. Urządzenia Hyfra są zaopatrzone w proste w obsłudze sterowania wraz z możliwością kontroli podstawowych wartości. W celu 100% pewności, co do urządzenia dokonaliśmy sprawdzenia układu sterowania wraz z poprawką styków w szafie elektrycznej. 

Rezultat: urządzenie wyłączono wraz z przesłaniem do Klienta zaleceń dot. czynności serwisowo-naprawczych.

Serwis chiller Hyfra SVK540-1-S | ChillerTech – Serwis i naprawa agregatów wody lodowej