Serwis chiller Trane CGAF 150

4.5/5 - (2 votes)

Serwis chiller Trane CGAF 150 SE LN | ChillerTechSerwis i naprawa agregatów wody lodowej

Wsparcie serwisowe, które wpłynie na Twoje codzienne funkcjonowanie, a także obróbkę cieplną z wysoką dokładnością. Oryginalne części zamienne dostępne od ręki przekładają się na możliwość natychmiastowego działania w każdych warunkach atmosferycznych. To równocześnie idealne rozwiązanie mające przełożenie na stabilność temperaturową (+/- 1K lub +/- 0,1K), a także produkt/towar. Biorąc pod uwagę, iż obsługa serwisowa 24/7 to gwarancja bezpieczeństwa i satysfakcji. Zadzwoń już teraz!

Z Nami przyszłość jest lepsza! Agregaty wody lodowej to trwałe i proste w obsłudze rozwiązania z zakresu chłodzenia i/lub grzania, których celem jest utrzymanie temp. medium (substancji niezamarzającej). Nowoczesne i bezpieczne dla Użytkownika części mechaniczne oraz elektroniczne oddziałują na proces obróbki cieplnej, a nawet transfer ciepła. Wysoki wskaźnik bezpieczeństwa (w zakresie palności) A2L przekłada się natomiast na możliwość funkcjonowania w każdych warunkach, nawet krytycznych. Mimo to, iż są to urządzenia o wysokim EER/SEER zalecanym jest ich stała obsługa, chociażby ze względu na ilość czynnika wynoszącą >3kg. Dowiedź się więcej…

Rzetelna obsługa urządzeń Trane to idealne rozwiązanie dla Ciebie, mające przełożenie na zużycie energetyczne (kWh), a także bilans CO2. Elastyczność działania z zakresu od -35oC do nawet +55oC wpływa na funkcjonowanie, a nawet temp. części mechanicznych, co równocześnie przekłada się na żywotność obiegu freonowego zaopatrzonego w czynniki chłodnicze HFO, HFC, HCFC lub CFC. Sprawdź dziś jakie to proste z ChillerTech!

Serwis chiller Trane

Serwis agregatu wody lodowej Trane CGAF 150

Doradztwo i wsparcie, które umożliwi Ci wykorzystanie pełnego potencjału urządzenia w każdych warunkach. Nowoczesna formuła ochronna PreVision®, która ma na celu ochronę Użytkownika 24/7 wpływając na funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa. To doskonałe rozwiązanie, które przekłada się na stabilność obróbki cieplnej, a także niższe o 48% zużycie energetyczne (wykorzystanie chłodzenia swobodnego). 

Usługi, które wpłyną na Twoje codzienne funkcjonowanie:

  • Diagnostyka urządzeń Trane. Rzetelna analiza części mechanicznych, jak również elektronicznych umożliwia Nam żywotność urządzenia wynoszącą, aż >25 lat. Działania prewencyjne i predykcyjne rzutujące na niższe koszty utrzymania, a także stałą efektywność energetyczną.
  • Serwis chiller Trane. Natychmiastowe działanie, które wpływa na referencję, a nawet postrzeganie przedsiębiorstwa ChillerTech. Rzetelna analiza urządzenia w zakresie m.in. nieszczelności po stronie freonowej to gwarancja satysfakcji i bezpieczeństwa. Nowoczesna armatura kontrolno-pomiarowa umożliwia Nam weryfikację wartości po stronie pierwotnej (układ freonowy) oraz wtórnej (instalacja wody lodowej). Sprawdź więcej…
  • Naprawa chiller Trane. Oryginalne części zamienne dostępne od ręki umożliwią Ci zgodne z wytycznymi działanie urządzenia w temp. medium od -18oC do +55oC. Ekipa serwisowa zaopatrzona w części do urządzeń Trane m.in. CGAF 150 SE LN to gwarancja bezpieczeństwa. Dodatkowo warto wspomnieć, iż umożliwia to działanie, nawet w fazie działania urządzenia. 
  • Adaptacja urządzeń Trane. Pasja w tworzeniu prostych i trwałych układów chłodzenia/grzania przekłada się na liczne referencję ChillerTech, a tym samym coraz to szersze działanie w zakresie HVAC/R. Równocześnie podkreślając to, iż pozytywne nastawienie oddziałuje na satysfakcję Klienta/Użytkownika. 

Skontaktuj się z Nami i otrzymaj spersonalizowaną wycenę z rabatem do nawet -18%.

Chiller Trane CGAF 150

Agregat wody lodowej Trane Sintesis CGAF 150 SE LN o wydajności chłodniczej (Qch) 468,0 kW to zaawansowane rozwiązanie z zakresu chłodzenia mające na celu utrzymanie temp. medium (glikol etylenowy) na poziomie +5oC . Zaopatrzone w sprężarki chłodnicze w odmianie spiralnej (scroll) przekładają się na wysoką sprawność energetyczną wynoszącą 2,78 EER. Izolacja akustyczna części mechanicznych wpływa na finalną głośność urządzenia, natomiast znacznie wyższą temp. korpusu wpływającą na zużycie energetyczne. Skraplacz freonowy w konfiguracji mikrokanałowej MCHE umożliwia Nam niższą o 38% ilość czynnika chłodniczego R410A. Doskonała wymiana ciepła oraz niska waga urządzenia wpływa na działanie obiegu, a także transfer ciepła w określonych ramach czasowych.

Proste zarządzanie obiegiem, a także krzywa temperaturowa to coś doskonałego. Interfejs Tracer TD7 z modułem rozszerzeń UC 800 umożliwia Obsłudze dostęp do aktualnych wartości po stronie obiegu freonowego z dużą dokładnością. Możliwość weryfikacja temp. na częściach mechanicznych, wymiany ciepła (skraplacz/parownik) przekłada się na wykorzystywanie całego urządzenia. Stałoprzepływowa podwójna pompa obiegowa Grundfos umożliwia stałe wartości przepływu (Q) i ciśnienia (P) medium. Szukasz urządzenia, które spełni Twoje wymagania? Sprawdź dzisiaj dostępność chillerów używanych!

Serwis chiller Trane CGAF 150

Serwis i naprawa chiller CGAF 150

Chillery to urządzenia HVAC/R, których obsługa zgodnie z normami UE i ustawą F-gazową jest obowiązkowa*. To określone usługi m.in. serwis i naprawa chiller umożliwia Użytkownikowi stałą efektywność energetyczną, a także bezpieczeństwo 24/7. Biorąc pod uwagę to, iż większa ilość rbh, jest równoznaczna z zużyciem m.in. łożysk, substancji smarujących (oleje chłodnicze), a nawet o’ringów. Otrzymaj wycenę na diagnostykę Twoje urządzenia Trane w niecałe 15 minut!

Usługi serwisowe wykonane na rzecz Zamawiającego:

  • Wizualna kontrola układu freonowego. Na wskutek smarowania części mechanicznych substancja smarująca (oleje chłodnicze) w ilości ok. 7-9% trafia do układu freonowego następująco: skraplacz -> filtr/osuszacz -> zawór rozprężny EZR/TZR -> parownik. Z tego też względu nieszczelność jest równoznaczna z powstaniem tłustych plam sugerując wyciek czynnika chłodniczego. Obieg freonowy „czysty”.
  • Ocena części mechanicznych. Powierzchnia wymiany ciepła na wskutek temp. powietrza +11oC ma możliwość regulacji obrotów przekładając się na niższe obciążenie. Temp. korpusu sprężarek chłodniczych zgodna, a ilość oleju statycznie/dynamiczne w normie. Napięcie zasilające zgodnie wynosi ok. ~400V. Równocześnie w celu bezpieczeństwa Obsługi wszystkie połączenie elektryczne (styczniki/zabezpieczenia termiczne itd..) sprawdzone. Wentylatory osiowe funkcjonują w oparciu o przemienniki częstotliwości. 
  • Czyszczenie powierzchni wymiany ciepła. Mając dostęp do Cleanmax® Condenser powierzchnia wymiany ciepła jest bezpieczna, a temp. skraplania utrzymana z wysoką dokładnością. Unikatowa formuła Cleanmax umożliwia skuteczną ochronę przed m.in. osadami, olejami, smarami, tłuszczami itd… 
  • Weryfikacja obiegu freonowego. Pomiary ciśnień statycznych i dynamiczny po stronie freonowej w normie. Wartości dochłodzenia, a także przegrzania zgodnie z wytycznymi wynoszą 10K oraz 4,2 K. 
  • Kontrola pomp obiegowych Grundfos. Na wskutek wysokiego zużycia temp. korpusu wysoka. Zalecana wymiana łożysk i uszczelnień.
  • Sprawdź inne usługi serwisowe…

Z Nami przyszłość jest lepsza!

Wybierając ChillerTech jako partnera do spraw obsługi i wsparcia Twoich urządzeń Trane inwestujesz w bezpieczeństwo, efektywność i trwałość układu chłodzenia. Skontaktuj się z Nami już dziś i otrzymaj wycenę w niecałe 15 minut!

Serwis chiller Trane CGAF 150 | ChillerTech – Serwis i naprawa agregatów wody lodowej