Serwis chiller Trane CGAN210

5/5 - (1 vote)

Serwis chiller Trane CGAN210 | ChillerTech

Odpowiednio dobrany serwis to podstawa prawidłowego funkcjonowania urządzeń chłodniczych, a także klimatyzacyjnych. Nie odpowiednio dobrany serwis, bądź jego brak może wiązać się z powstaniem różnego rodzaju uszkodzeń, a co za tym idzie awarii. Nie pozwól Sobie na to! Firma ChillerTech pełni usługi serwisu, naprawy, jak również modernizacji agregatów wody lodowej dowolnej marki. ChillerTech świadczy również usługi przeglądów technicznych, a także okresowych chillerów znanych marek w tym producenta Trane. Najwyższej jakości usługi konserwacji urządzeń HVAC na terenie całej Polski. Skontaktuj się z Nami już dziś!

Serwis agregatów wody lodowej Trane CGAN210Serwis chiller Trane CGAN210

Firma ChillerTech w ostatnim czasie została wezwana do wykonania kompleksowego serwisu, a także ewentualnej naprawy urządzeń Trane. Zadaniem agregatów wody lodowej Trane CGAN210 było zapewnienie komfortu termicznego w zakładzie znajdującym się na Śląsku. Chillery Trane były regularnie konserwowane przez Nasz Serwis.

Czynności serwisowe:

  1. Pierwszą czynnością wykonywaną przez Nasz Serwis jest wizualna kontrola stanu technicznego, jak również wizualnego. Obserwacja pracy urządzenia, jego efektywności oraz głośności pracy, a także poprawności działania automatyki sterującej. Weryfikacja instalacji freonowej pod kątem różnego rodzaju tłustych plam, które mogą Nam sugerować wyciek.
  2. Mycie i czyszczenie. Czynność ta dość często zaniedbywana, lecz ważna. Mycie, a także czyszczenie konstrukcji oraz skraplacza agregatu wody lodowej Trane CGAN210. W przypadku gdy chiller pracuje w skrajnych warunkach np: na hali gdzie zabrudzenie powietrza jest duże, czynności konserwacyjne powinny być regularne, jak również odbywać się średnio co 3-4 miesiące.
  3. Odzysk czynnika chłodniczego. Czynność, która powinna być regularnie wykonywana co okres 2 lat w urządzeniach chłodniczych, a także klimatyzacyjnych. Odzyskaliśmy, oczyściliśmy oraz wyczyściliśmy czynnik chłodniczy w tym przypadku R407C znajdujący się w układzie freonowym. Ta czynność pozwala Nam na bezawaryjność, a także najwyższą wydajność. Z racji na dużą higroskopijność czynników chłodniczych powinny one być regularnie czyszczone i weryfikowane. 
  4. Próba szczelności. Z wykorzystaniem Azotu Technicznego dokonaliśmy weryfikacji szczelności układu freonowego. Instalacja freonowa w agregatach wody lodowej Trane CGAN210 szczelna.
  5. Wymiana filtrów/osuszaczy. Ich zadaniem jest wychwycenie, jak również zatrzymanie ewentualnych zanieczyszczeń znajdujących się w instalacji freonowej. Wykonaliśmy również próżnię układu freonowego  w celu usunięcia wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń zgromadzonych wewnątrz instalacji. 
  6. Napełnienie instalacji nowym czynnikiem. Napełniliśmy instalację freonową nowym, a także czystym czynnikiem chłodniczym R407C. 
  7. Weryfikacja pracy urządzeń. Ostatnim etapem zawsze jest kontrola pracy urządzenia chłodniczego. Sprawdzenie automatyki sterującej, wentylatorów skraplacza, jak również sprężarek chłodniczych. Nasz Serwis również dogląda czasu zbijania temperatury medium chłodzącego. Chillery Trane CGAN210 działają bez żadnych zarzutów. Sprężarki pracują równomiernie, wentylatory cicho, a samo urządzenie szybko zbija temperaturę. 

Zobacz jak wiele możesz zyskać!

Regularne czynności serwisowe pozwalają na zminimalizowanie ryzyka awarii, a co za tym idzie możliwości przestoju maszyn, bądź urządzeń. W tym przypadku chillery Trane służą w celu zapewnienie komfortu termicznego na hali produkcyjnej. Na rynku możemy znaleźć masę urządzeń chłodniczych różnych marek, tych gorszych, jak również tych lepszych, lecz pamiętajmy o tym, że nawet chillery flagowych marek wymagają odpowiednio dobranego serwisu. Pozwól, aby Twoimi urządzeniami zaopiekowali się Specjaliści! Skontaktuj się z Nami już dziś i umów wizytę. (Kontakt

Wysoka elastyczność, energooszczędna praca oraz najwyższą wydajność

ChillerTech to firma pełniąca profesjonalne usługi serwisu, jak również naprawy agregatów wody lodowej dowolnej marki. Aby zapewnić maksymalną wydajność, bezawaryjność, a także ekonomiczną pracę świadczymy usługi przeglądów technicznych na terenie całej Polski. ChillerTech to pewność najwyższej jakości!

Serwis chiller Trane CGAN210 | ChillerTech