Serwis chiller LahnTechnik

4.9/5 - (18 votes)

Serwis i naprawa chiller LahnTechnik | ChillerTechSerwis i naprawa agregatów wody lodowej

Zoptymalizowany system chłodzenia, który spełni Twoje najwyższe wymagania. Urządzenia, jak również sprzęt z zakresu chłodzenia, bądź stabilizacji parametrów medium chłodzącego jest niezmiernie ważnym elementem. To właśnie tego typu układy pozwalają Nam na stabilną, jak również nieprzerwaną pracę maszyn i urządzeń. Tego typu układy odpowiadają jednak ze wiele parametrów, jakimi są m.in. temperatura, ciśnienie, czy też przepływ.

Wydajność. Bezpieczeństwo. Efektywność. Jednym z głównych cech jakie powinno posiadać każde urządzenie, którego zadaniem będzie chłodzenie procesu przemysłowego jest elastyczna praca. Zmienne parametry, oraz praca 24h na dobę w znacznym stopniu oddziałują na wybór urządzenia. Zyskaj przewagę nad konkurencję wybierając ChillerTech! Wciąż poszerzająca się oferta pozwala Nam na zachowanie najwyższych standardów. Kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży agregatów wody lodowej o mocy od 1 kW, aż po chillery przemysłowe o mocy 1,5 MW.

Serwis agregatów wody lodowej LahnTechnikSerwis i naprawa chiller LahnTechnik

Pozwól, aby Twoim urządzeniami zaopiekowali się Specjaliści. Najwyższej jakości usługi w zakresie serwisu, naprawy, jak również modernizacji agregatów wody lodowej renomowanych marek, w tym producenta LahnTechnik. Tego typu sprzęt jest dość często używany do chłodzenia frezarek, gdzie temperatura odgrywa bardzo ważną rolę. Dodatkową zaletą tego typu urządzeń jest nowoczesna budowa pozwalająca Nam na chłodzenie wielu obiegów, używając przy tym pojedynczego urządzenia. Pamiętajmy jednak, aby tego typu urządzenia były poddawane regularnej eksploatacji.

Zakres czynności serwisowych:

  1. Wizualna kontrola stanu urządzenia. Zadaniem tej czynności jest ocena stanu zarówno technicznego oraz wizualnego sprzętu. Weryfikacja pod kątem wszelkiego rodzaju drgań jakie mogły powstać i stanu zamocowań. W przypadku, gdy istnieje taka możliwość Nasz Serwis stara się zniwelować wszelkiego rodzaju drgania, które mogłyby niekorzystnie wpłynąć na urządzenie.
  2. Kontrola automatyki i sterowania. Weryfikacja elementów zabezpieczających będących po stronie elektrycznej. Sprawdzenie styków na podzespołach zabezpieczających. 
  3. Weryfikacja układu freonowego. Kontrola instalacji freonowej pod kątem tłustych plam. Pamiętajmy, że tłuste plamy znajdujące się po stronie układu freonowego świadczą iż urządzenie jest nieszczelne. Dokonujemy również wszelkiego rodzaju pomiarów elementów zabezpieczających, a także kontrolno-pomiarowych takich jak: presostaty, czujniki przepływu itd… W tej czynności wykonujemy również pomiary ciśnień statycznych jak i podczas pracy.
  4. Mycie i czyszczenie urządzenia. Kompleksowe mycie i czyszczenie konstrukcji oraz skraplacza urządzenia. Pamiętajmy, żeby tego typu czynności w żaden sposób nie bagatelizować, z racji na to że tego typu sprzęt dość często pracuje w skrajnych warunkach. Właśnie to wpływa dość często na zabrudzenie skraplacza urządzenia oraz obniżenia wydajności całego systemu, bądź co gorsza jego uszkodzenia.
  5. Kontrola obecności oleju w sprężarkach chłodniczych. Pamiętajmy, że są to elementy mechaniczne, które pracują na najwyższych obrotach. Odpowiednie smarowanie, jak również ilość oleju w dużym stopniu oddziałuje na pracę sprężarki chłodniczej.
  6. Weryfikacja zabrudzenia wymiennika ciepła. Nasz Serwis dokonuje pomiarów pozwalających Nam na ocenę zabrudzenia wymiennika ciepła. 
  7. Kontrola wydajności sprężarek chłodniczych. Wykonanie pomiarów pozwalających Nam na ocenę pracy sprężarek, bądź sprężarki chłodniczej. 
  8. Sporządzenie protokołu. Protokół dostarczony przez Nasz Serwis zawiera wszelkiego rodzaju pomiary, wyszczególnione awarię, jak również zagrożenia. W protokole zawarte są również informację na temat kosztów ewentualnej naprawy. Serwis chiller LahnTechnik

Naprawa agregatów wody lodowej LahnTechnik

Serwis i naprawa chiller LahnTechnik

Nowoczesna budowa, jak również wysoka jakość zastosowanych podzespołów czyni ten sprzęt jednym z liderów na rynku HVAC. Ważnym podkreślenia jest jednak fakt, iż tego typu urządzenia pracują w dość skrajnych warunkach wpływając tym samym na ich żywotność. Stała konserwacja, a przede wszystkim odpowiednio dobrany Serwis pozwoli Nam na długą żywotność sprzętu i układu chłodzenia. Referencje od Najlepszych! Blisko 20 letnie doświadczenie pozwala Nam na opiekę serwisową na najwyższym poziomie. Ciągła chęć dążenia do perfekcji, a przede wszystkim zespół specjalistów pozwolił Nam w krótkim czasie stać się liderem w branży chłodnictwa i klimatyzacji.

Wynajem agregatów wody lodowej

Nie pozwól Sobie na przestój maszyn z ChillerTech! Ofertę ChillerTech poszerzają kompleksowe usługi w zakresie najmu krótkoterminowego i długoterminowego urządzeń oraz sprzętu z zakresu chłodzenia. Szybki dostęp do nowych, jak również używanych agregatów wody lodowej renomowanych producentów takich jak: Trane, Carrier, LahnTechnik, KBA, Hyfra itd… W przypadku poważnej awarii nie musisz obawiać się o przestój Swoich maszyn oraz personelu. Szybka obsługa oraz szeroki asortyment pozwala Nam na dostarczenie dowolnego urządzenia w zakresie mocy od 1 kW, aż po chillery przemysłowe o mocy 1,5 MW. Dogodne warunki najmu z możliwością wykupu!

Nowe i używane agregaty wody lodowej z funkcją stabilizacji medium chłodzącego. Chillery z dokładnością chłodzenia do +/- 0,1 oC. 

Serwis i naprawa chiller LahnTechnik | ChillerTech – Serwis i naprawa agregatów wody lodowej

Serwis i naprawa agregatów wody lodowej LahnTechnik