Serwis agregatów wody lodowej

4.8/5 - (95 votes)

Serwis i naprawa agregatów wody lodowejchillerów | ChillerTech – Chłodnictwo przemysłowe

Dbamy o lepszą przyszłość. Bezpieczeństwo przekładające się na Twoje działanie, a także rentowność. Program PreVision® mający na celu stałą efektywność energetyczną EER/SEER, jak również bilans CO2. Usługi w zakresie serwisu i naprawy agregatów wody lodowej o wydajności chłodniczej do nawet +1600 kW. Wsparcie 24/7 rzutujące na kompetencje przedsiębiorstwa ChillerTech oraz rozpoznawalność w branży chłodnictwa i klimatyzacji. Diagnostyka układów chłodzenia z możliwości optymalizacji, a nawet adaptacji uzyskując niższe zużycie [kWh]. Zadzwoń do Nas już dziś i omów plan działania! Serwis agregatów wody lodowej

Stała ochrona Użytkownika uzyskująca oszałamiające wyniki niezależnie od obciążenia cieplnego, a nawet warunków zewnętrznych. Oryginalne części dostępne od ręki łącząc przy tym powierzchnię magazynową na poziomie, aż 3 500 m2. Diagnostyka chillerów zachowująca stałe wartości, którymi to są: wydajność, efektywność i bezpieczeństwo. Analiza zużycia strategicznych elementów układu HVAC/R. Poznaj Nasze możliwości…
Serwis i naprawa agregatów wody lodowej
Testy sprawnościowe, które umożliwią Ci wykorzystanie pełnego potencjału układu chłodzenia, a tym samym zmniejszone ryzyko uszkodzenia. Nowoczesna armatura kontrolno-pomiarowa umożliwiająca Nam rzetelną ocenę zużycia, a także możliwość przedwczesnego wykrycia nieprawidłowości/uszkodzeń zmniejszając możliwość nadmiernego wzrostu temp. medium (woda/glikol). Serwis agregatów wody lodowej

Działania prewencyjne i predykcyjne chroniące Cię w każdych warunkach. Optymalizacja układów chłodzenia oraz stabilizacji termicznej pod ściśle określone wymagania Użytkownika. Serwis i naprawa agregatów wody lodowej m.in.: Trane, Carrier, York, Blue Box, Airwell, Berling, Chigo, Stulz, Aermec, Bitzer, CIAT, ClimaVeneta, Clivet, Copeland, Daikin, Emerson, Emicon, GEA, Hitema, Hyfra, MTA, McQuay, Piovan, Thermocold, Aggreko, Airdale, Green Box, Deltatherm, Industrial Frigo, Lennox, Parker, RC Group, Rhoss, Toshiba, Uniflair, Vertiv, Blauwer, itd..

Serwis agregatów wody lodowej

Do Naszego Autoryzowanego Serwisu trafiają urządzenia:

 • Chillery używane, które są zdatne do dalszego użytku. Weryfikacja działania urządzenia, a także testy sprawnościowe uzyskując wysoką sprawność energetyczną EER/COP. Diagnostyka po części elektronicznej oraz mechanicznej przekładając się na finalne działanie, w tym oszałamiającą żywotność wynoszącą, aż 25 lat
 • Agregaty wody lodowej przesłane z ramienia Zamawiającego (Zleceniodawcy). Ze względu na strukturę, bądź bezpośrednio charakterystykę działania urządzenia zalecanym jest dostarczenie ich do Autoryzowanego Serwisu celem wykonania rzetelnej usługi. Jest to natomiast usługa opcjonalna, która to uzależniona jest od preferencji Użytkownika lub Obsługi.  Ze względu na wymiary urządzeń, w tym ograniczenia związane z przyłączem elektrycznym zalecana się wydajność chłodnicza nie większa niż 80 kW. Próby szczelności z wykorzystaniem Azotu Technicznego na czas 72 h osiągając pewność szczelności układu freonowego. Dbamy o Środowisko!
 • Urządzenia nie zdatne do dalszego użytku. Poważne uszkodzenia którymi są m.in. sprężarki chłodnicze, elementy elektroniczne (płyta główna) lub rozszczelnienie wymiennika ciepła (parownika) itd.. W sytuacji, gdy urządzenie jest w skrajnej kondycji zalecanym jest dostarczenie go bezpośrednio do Autoryzowanego Serwisu. Testy, w tym sama regeneracja odbywa się przy pomocy specjalistycznych narzędzi i oprzyrządowania
 • Chiller oil. Ze względu na specyfikę i sam zakres działania owych urządzeń, a co najważniejsze stosunkowo długi czas czyszczenia/mycia układa wymaga od Nas działania z dużą dokładnością w stałych warunkach termicznych. Z tego też powodu testy przeprowadzane są bezpośrednio w halach testowych. Kontrola działania urządzenia, ciśnienia operacyjnego, a nawet przepływu medium wykorzystując rotametry. 
 • Niestandardowe chillery. W przypadku układów chłodzenia mających na celu wysokie bezpieczeństwo i stałą temperaturę co do +/- 0,1 K. Równocześnie tyczy się to układów schładzających dowolne medium. Ze względu na swą fachowość, a także pełen profesjonalizm nie boimy się podejmowania nowych wyzwań. 

Obsługa agregatów wody lodowej

Serwis agregatów wody lodowej

 1. Wizualna kontrola stanu zamocowań, wsporników oraz obudowy urządzenia. Uzupełnienie i dokręcenie luźnych śrub celem wyeliminowania drgań, a także zbędnego hałasu.
 2. Kontrola instalacji elektrycznej i sterowniczej urządzenia. Kontrola styków/styczników odpowiedzialnych za pracę elementów wykonawczych.
 3. Weryfikacja zabezpieczeń układu takich jak presostaty, czujniki przepływu, czujniki ciśnienia, czujniki kontroli zgodności i kolejności faz.
 4. Kontrola pracy, a także wydajności pomp obiegowych. W przypadku, gdy mamy taką możliwość sprawdzamy zabrudzenie filtrów po stronie wody, które mogłyby w niekorzystny sposób wpłynąć na pracę układu.
 5. Weryfikacja obecności oleju w sprężarkach chłodniczych.
 6. Kontrola obecności czynnika chłodniczego w układzie freonowym. Jednocześnie za pomocą specjalnej aparatury, a mianowicie detektorów szczelności 
 7. *Na żądanie Klienta kontrola wilgotności i zakwaszenia czynnika chłodniczego oraz oleju.
 8. *Na żądanie Klienta odzysk i przeważenie czynnika chłodniczego.
 9. Strzelanie zaworów bezpieczeństwa – nie dotyczy zaworów jednorazowych, w tym przypadku sam montaż nowych zaworów bezpieczeństwa jest w cenie usługi.
 10. Mycie skraplacza dotyczy skraplaczy lamelowych gaz/powietrze. W przypadku chillerów chłodzonych wodą, czyszczenie filtra wody chłodzącej.
 11.  Kontrola wymiennika ciepła parownika stopień zabrudzenia.
 12. Kontrola wydajności sprężarek chłodniczych.
 13. Sporządzenie protokołu serwisu gotowego do wpisu w CRO. Protokół zawiera wszelkie pomiary, wyszczególnione awarie, a także zagrożenia. W protokole zawarta jest również oferta cenowa na wyeliminowanie zagrożeń, usunięcie awarii, uzupełnienie braków.

Bezpieczeństwo w każdej chwili!

Doradztwo i optymalizacja układów chłodzenia. Działania mające na celu bezpieczeństwo Użytkownika, jak również stałą i niezmienną efektywność niezależnie od warunków zewnętrznych. Fachowe wsparcie i długotrwałe testy, które w bezpośredni sposób wpłyną na rentowność Twojego przedsiębiorstwa pozwalając tym samym na ciągły rozwój. Ważnym podkreślenia są zarówno aspekty, którymi kieruje się marka ChillerTech co przekłada się na coraz to szersze grono Klientów. To właśnie umożliwia Nam działanie na terenie całej Polski oraz coraz to szerszą działalność w zakresie chłodzenia, a także stabilizacji termicznej.

Wybierz ChillerTech i zyskaj przewagę nad konkurencją:

 1. Dbałość o szczegóły. Estetyka i prostota, która wyróżnia Nas na tle konkurencji, a także pozwala na dużą rozpoznawalność. Ważnym podkreślenia jest samo użycie materiałów mających na celu bezpieczeństwo i nieziemsko długą żywotność, która sięga blisko 35 lat. 
 2. Blisko 20 letnie doświadczenie w branży HVAC/R. Długoletnie doświadczenie sięgające blisko 20 lat pozwala Nam na miano lidera w branży chłodnictwa i klimatyzacji. Niejednokrotne wyzwania i realizację, którym to wciąż staramy się sprostać pozwalają na coraz to szersze działanie, jak również wyjątkowość pod każdym względem. Fachowe wsparcie w zakresie zarządzania układem chłodzenia, a także działania mające na celu najwyższą wydajność określaną poprzez EER lub COP. 
 3. Najwyższej klasy armatura kontrolno-pomiarowa. Spektakularna dokładność umożliwiająca Nam rzetelną ocenę stanu faktycznego układu, jak i samego urządzenia chłodniczego. Wysokiej klasy oprzyrządowanie i armatura pomiarowa, których misją jest przedwczesne działanie. Właśnie poprzez to jesteśmy w stanie znacząco zmniejszyć koszty eksploatacji, jak również wpłynąć korzystanie na bezpieczeństwo i pracę maszyn czy też urządzeń. 
 4. Chęć w dążeniu do perfekcji. Coraz to szersze działanie w zakresie chłodzenia umożliwia Nam ciągły rozwój, a także nowe doświadczenia. W trosce o bezpieczeństwo, a tym samym najwyższą jakość, Nasi pracownicy poddawani są testom mającym na celu zwiększenie ich wiedzy. Szkolenia przygotowywane przez przeróżne firmy. A to w trosce o Twoje dobro i lepszą przyszłość!

Naprawa agregatów wody lodowej

Z doświadczenia stwierdzamy, że każdy przypadek awarii agregatu wody lodowej jest inny. Przed każdą naprawą musi zostać wykonany serwis urządzenia który wykaże skutki ale dokładnie wskaże przyczynę jej powstania. W przypadku urządzeń chłodniczych regularny serwis, jak również konserwacja jest znacząco ważnym elementem. Regularne przeglądy przyczyniają się do ochrony Naszych, a także Państwa urządzeń. W sytuacji gdy Serwis zweryfikuje urządzenie pod kątem technicznym i odnajdzie ewentualną awarię, bądź zagrożenie, które należałoby usunąć od razu informuje Klienta. Odnalezienie wszelkiego rodzaju zagrożeń pozwala Nam na ustalenie terminu, jak również pozwala na ciągłą pracę maszyn. Chłodzone maszyny lub urządzenia przez agregat wody lodowej są kosztowne, a na ich przestój nie może sobie pozwolić żadna Firma.

Najczęstsze awarie wytwornic wody lodowej

 1. Utrata czynnika chłodniczego z różnych przyczyn. M.in.: pęknięcie instalacji freonowej, awaria elementów kontrolno-pomiarowych takich jak presostaty, wzierniki i zawory serwisowe itd…
 2. Uszkodzenie sprężarek spowodowane najczęściej brakiem serwisu.
 3. Awaria pomp wymuszających lub ich niewłaściwa, niewydajna praca.
 4. Uszkodzenie automatyki i sterowania agregatu wody lodowej czy urządzeń współpracujących.
 5. Spalenie wentylatorów skraplacza.

Wynajem chillerów

Kompleksowe usługi w zakresie wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego agregatów wody lodowej na czas prac związany z remontem lub oczekiwaniem na nowe urządzenie. Blisko 86 chillerów dostępnych od ręki z zakresu wydajności od 1 kW, kończąc po chillery przemysłowe o mocach powyżej 1,5 MW. Chillery znanych i cenionych marek takich jak: Trane, Carrier, Bitzer, York, Airwell, GEA, Stulz, Clivet, Climaveneta, Blue Box, Emerson, itd. Doraźne wsparcie w zakresie wyboru technologii chłodzenia, a tym samym urządzeń umożliwiając Nam wysoką efektywność układu, a także zmniejszone koszty eksploatacji. Blisko 20 letnie doświadczenie oraz ciągłą chęć rozwijania się otwiera przed Nami nowe możliwości. Profesjonalne wsparcie w zakresie wyboru urządzeń, a także rodzaju chłodzenia. 

Sprzedaż agregatów wody lodowej

Jedną z Naszych flagowych usług jest profesjonalny dobór i sprzedaż agregatów wody lodowej o ściśle określonych parametrach. Szeroka oferta pozwala Nam w jak najkrótszym czasie zapewnić Naszemu Klientowi chiller, bądź dry cooler dowolnej marki, typu, jak również mocy chłodniczej. W swym asortymencie posiadamy nowe, a także używane, lecz w pełni sprawne poprzednio wy-serwisowane agregaty wody lodowej renomowanych marek. Fachowe doradztwo, profesjonalna sprzedaż oraz szybki montaż.
Usługi sprzedaży bardzo często spotykane są w obiektach gdzie chiller został uszkodzony, a koszt naprawy przewyższa, bądź jest równy zakupowi nowego chillera. ChillerTech pełni również usługi projektu, budowy i modernizacji instalacji oraz systemów wody lodowej. Systemy chłodzenia od ChillerTech cechuje przede wszystkim innowacyjna budowa, bezawaryjna praca, a także wysoka efektywność. Serwis agregatów wody lodowej

Dlaczego tak ważny jest regularny serwis i konserwacja urządzeń chłodniczych?

Rozwój technologiczny oraz chęć w tworzeniu coraz to lepszych materiałów wymaga od Nas niejednokrotnie ściśle określonej temperatury, która bezpośrednio wpływa na jakość produktu końcowego. To natomiast oddziałuje w znacznym stopniu na jego wytrzymałość, jak również żywotność, która jest dla Nas wszystkich kluczowa. Ważnym podkreślenia jest zarówno fakt, iż stała temperatura umożliwia Nam funkcjonowanie na stałym poziomie niezależnie od warunków zewnętrznych. Niejednokrotnie mamy do czynienia zarówno z urządzeniami z zakresu stabilizacji, których zadaniem jest chłodzenie, a także grzanie.

Chillery to urządzenia, których główną funkcją jest utrzymanie stałej temperatury z zakresu od -18 oC, aż po +45 oC pod ściśle określone potrzeby Użytkownika. Szczegółową rolę w funkcjonowaniu tych urządzeń odrywają elementy mechaniczne, w tym m.in. sprężarki chłodnicze, których praca umożliwia Nam funkcjonowanie. Zmienne jakimi są zakres temperaturowy, jak również samo przeznaczenie układu niejednokrotnie wpływają na eksploatację całego systemu chłodzenia. 
Agregaty wody lodowej, których misją jest stała temperatura ściśle określonego medium chłodzącego pod potrzeby Użytkownika. Pozwalają Nam one na niskie koszty eksploatacyjne, wysoką efektywność i odpowiedni parametr niezależnie od warunków zewnętrznych.

Należy jednak pamiętać, aby dbać o urządzenia tego typu, a w szczególności chillery. Instalacje freonowe są wypierane przez nowoczesne instalacje wody lodowej. Nie możemy jednak z niego całkowicie zrezygnować. Prace serwisowe, jak również konserwacyjne w głównej mierze zależą od usadowienia i trybu pracy urządzenia chłodniczego. Jeśli chiller pracuje na najwyższych obrotach, a warunki w jakich jest on usadowiony są dość słabe serwis powinien być wykonywany częściej. Postaw na ChillerTech i ciesz się bezawaryjną pracą Swoich urządzeń chłodniczych. Wybierając ChillerTech masz pewność najwyższej jakości usług serwisu, oryginalnych i sprawdzonych części oraz doraźnych napraw począwszy od wymiany filtrów, aż po regenerację sprężarek chłodniczych dużej mocy.

Serwis i naprawa agregatów wody lodowej | ChillerTech – Lider w branży HVAC/R

Serwis agregatów wody lodowej

 

 

Województwo zachodniopomorskie

 • Serwis agregatów wody lodowej Szczecin
 • Serwis agregatów wody lodowej Koszalin
 • Serwis agregatów wody lodowej Kołobrzeg
 • Serwis agregatów wody lodowej Stargard
 • Serwis agregatów wody lodowej Świnoujście
 • Serwis agregatów wody lodowej Gryfino
 • Serwis agregatów wody lodowej Police
 • Serwis agregatów wody lodowej Goleniów
 • Serwis agregatów wody lodowej Nowogard
 • Serwis agregatów wody lodowej Dębno
 • Serwis agregatów wody lodowej Gryfice
 • Serwis agregatów wody lodowej Kamień Pomorski
 • Serwis agregatów wody lodowej Świdwin
 • Serwis agregatów wody lodowej Wałcz
 • Serwis agregatów wody lodowej Szczecinek
 • Serwis agregatów wody lodowej Białogard
 • Serwis agregatów wody lodowej Darłowo
 • Serwis agregatów wody lodowej Sławno
 • Serwis agregatów wody lodowej Złocieniec
 • Serwis agregatów wody lodowej Drawsko Pomorskie
 • Serwis agregatów wody lodowej Czaplinek
 • Serwis agregatów wody lodowej Trzebiatów
 • Serwis agregatów wody lodowej Mielno
 • Serwis agregatów wody lodowej Międzyzdroje
 • Serwis agregatów wody lodowej Wolin
 • Serwis agregatów wody lodowej Choszczno
 • Serwis agregatów wody lodowej Myślibórz
 • Serwis agregatów wody lodowej Pyrzyce
 • Serwis agregatów wody lodowej Łobez
 • Serwis agregatów wody lodowej Połczyn-Zdrój
 • Serwis agregatów wody lodowej Barlinek
 • Serwis agregatów wody lodowej Cedynia
 • Serwis agregatów wody lodowej Chojna
 • Serwis agregatów wody lodowej Drawno
 • Serwis agregatów wody lodowej Stare Babice

Województwo wielkopolskie

 • Serwis agregatów wody lodowej Poznań
 • Serwis agregatów wody lodowej Kalisz
 • Serwis agregatów wody lodowej Gniezno
 • Serwis agregatów wody lodowej Leszno
 • Serwis agregatów wody lodowej Piła
 • Serwis agregatów wody lodowej Konin
 • Serwis agregatów wody lodowej Ostrów Wielkopolski
 • Serwis agregatów wody lodowej Puszczykowo
 • Serwis agregatów wody lodowej Swarzędz
 • Serwis agregatów wody lodowej Września
 • Serwis agregatów wody lodowej Śrem
 • Serwis agregatów wody lodowej Środa Wielkopolska
 • Serwis agregatów wody lodowej Turek
 • Serwis agregatów wody lodowej Wągrowiec
 • Serwis agregatów wody lodowej Koło
 • Serwis agregatów wody lodowej Krotoszyn
 • Serwis agregatów wody lodowej Gostyń
 • Serwis agregatów wody lodowej Jarocin
 • Serwis agregatów wody lodowej Kępno
 • Serwis agregatów wody lodowej Kostrzyn
 • Serwis agregatów wody lodowej Kościan
 • Serwis agregatów wody lodowej Kórnik
 • Serwis agregatów wody lodowej Luboń
 • Serwis agregatów wody lodowej Mosina
 • Serwis agregatów wody lodowej Oborniki
 • Serwis agregatów wody lodowej Ostrzeszów
 • Serwis agregatów wody lodowej Pleszew
 • Serwis agregatów wody lodowej Rawicz
 • Serwis agregatów wody lodowej Słupca
 • Serwis agregatów wody lodowej Szamotuły
 • Serwis agregatów wody lodowej Trzcianka
 • Serwis agregatów wody lodowej Trzemeszno
 • Serwis agregatów wody lodowej Wolsztyn
 • Serwis agregatów wody lodowej Wronki
 • Serwis agregatów wody lodowej Złotów
 • Serwis agregatów wody lodowej Chodzież
 • Serwis agregatów wody lodowej Czarnków
 • Serwis agregatów wody lodowej Grodzisk Wielkopolski
 • Serwis agregatów wody lodowej Jastrowie
 • Serwis agregatów wody lodowej Międzychód
 • Serwis agregatów wody lodowej Nowy Tomyśl
 • Serwis agregatów wody lodowej Opalenica
 • Serwis agregatów wody lodowej Pniewy
 • Serwis agregatów wody lodowej Pobiedziska
 • Serwis agregatów wody lodowej Rogoźno
 • Serwis agregatów wody lodowej Buk
 • Serwis agregatów wody lodowej Murowana Goślina
 • Serwis agregatów wody lodowej Witkowo

Województwo warmińsko-mazurskie

 • Serwis agregatów wody lodowej Olsztyn
 • Serwis agregatów wody lodowej Elbląg
 • Serwis agregatów wody lodowej Ełk
 • Serwis agregatów wody lodowej Giżycko
 • Serwis agregatów wody lodowej Mrągowo
 • Serwis agregatów wody lodowej Szczytno
 • Serwis agregatów wody lodowej Działdowo
 • Serwis agregatów wody lodowej Iława
 • Serwis agregatów wody lodowej Kętrzyn
 • Serwis agregatów wody lodowej Bartoszyce
 • Serwis agregatów wody lodowej Braniewo
 • Serwis agregatów wody lodowej Ostróda
 • Serwis agregatów wody lodowej Biskupiec
 • Serwis agregatów wody lodowej Dobre Miasto
 • Serwis agregatów wody lodowej Lidzbark Warmiński
 • Serwis agregatów wody lodowej Nidzica
 • Serwis agregatów wody lodowej Olecko
 • Serwis agregatów wody lodowej Pisz
 • Serwis agregatów wody lodowej Węgorzewo
 • Serwis agregatów wody lodowej Gołdap
 • Serwis agregatów wody lodowej Lubawa
 • Serwis agregatów wody lodowej Mikołajki
 • Serwis agregatów wody lodowej Morąg
 • Serwis agregatów wody lodowej Nowe Miasto Lubawskie
 • Serwis agregatów wody lodowej Olsztynek
 • Serwis agregatów wody lodowej Orneta
 • Serwis agregatów wody lodowej Pasłęk
 • Serwis agregatów wody lodowej Pieniężno
 • Serwis agregatów wody lodowej Ruciane-Nida
 • Serwis agregatów wody lodowej Górowo Iławieckie
 • Serwis agregatów wody lodowej Barczewo

Województwo świętokrzyskie

 • Serwis agregatów wody lodowej Kielce
 • Serwis agregatów wody lodowej Ostrowiec Świętokrzyski
 • Serwis agregatów wody lodowej Starachowice
 • Serwis agregatów wody lodowej Sandomierz
 • Serwis agregatów wody lodowej Skarżysko-Kamienna
 • Serwis agregatów wody lodowej Jędrzejów
 • Serwis agregatów wody lodowej Końskie
 • Serwis agregatów wody lodowej Staszów
 • Serwis agregatów wody lodowej Włoszczowa
 • Serwis agregatów wody lodowej Busko-Zdrój
 • Serwis agregatów wody lodowej Pińczów
 • Serwis agregatów wody lodowej Połaniec
 • Serwis agregatów wody lodowej Suchedniów
 • Serwis agregatów wody lodowej Opatów
 • Serwis agregatów wody lodowej Kazimierza Wielka

Województwo śląskie

 • Serwis agregatów wody lodowej Tychy
 • Serwis agregatów wody lodowej Sosnowiec
 • Serwis agregatów wody lodowej Rybnik
 • Serwis agregatów wody lodowej Bielsko-Biała
 • Serwis agregatów wody lodowej Zabrze
 • Serwis agregatów wody lodowej Częstochowa
 • Serwis agregatów wody lodowej Jaworzno
 • Serwis agregatów wody lodowej Żory
 • Serwis agregatów wody lodowej Mysłowice
 • Serwis agregatów wody lodowej Katowice
 • Serwis agregatów wody lodowej Gliwice
 • Serwis agregatów wody lodowej Będzin
 • Serwis agregatów wody lodowej Dąbrowa Górnicza
 • Serwis agregatów wody lodowej Chorzów
 • Serwis agregatów wody lodowej Bytów
 • Serwis agregatów wody lodowej Żywiec
 • Serwis agregatów wody lodowej Siewierz
 • Serwis agregatów wody lodowej Ruda Śląska
 • Serwis agregatów wody lodowej Pszczyna
 • Serwis agregatów wody lodowej Pyskowice
 • Serwis agregatów wody lodowej Poręba
 • Serwis agregatów wody lodowej Piekary Śląskie
 • Serwis agregatów wody lodowej Orzesze
 • Serwis agregatów wody lodowej Myszków
 • Serwis agregatów wody lodowej Mikołów
 • Serwis agregatów wody lodowej Milówka
 • Serwis agregatów wody lodowej Lubliniec
 • Serwis agregatów wody lodowej Lędziny
 • Serwis agregatów wody lodowej Korbielów
 • Serwis agregatów wody lodowej Knurów
 • Serwis agregatów wody lodowej Kłobuck
 • Serwis agregatów wody lodowej Kalety
 • Serwis agregatów wody lodowej Jastrzębie-Zdrój
 • Serwis agregatów wody lodowej Imielin
 • Serwis agregatów wody lodowej Czerwionka-Leszczyny
 • Serwis agregatów wody lodowej Czeladź
 • Serwis agregatów wody lodowej Czechowice-Dziedzice
 • Serwis agregatów wody lodowej Cieszyn
 • Serwis agregatów wody lodowej Brenna
 • Serwis agregatów wody lodowej Blachownia
 • Serwis agregatów wody lodowej Bieruń
 • Serwis agregatów wody lodowej Wisła
 • Serwis agregatów wody lodowej Wodzisław Śląski
 • Serwis agregatów wody lodowej Wojkowice
 • Serwis agregatów wody lodowej Ustroń
 • Serwis agregatów wody lodowej Tarnowskie Góry
 • Serwis agregatów wody lodowej Świętochłowice
 • Serwis agregatów wody lodowej Świerklaniec
 • Serwis agregatów wody lodowej Szczyrk
 • Serwis agregatów wody lodowej Skoczów
 • Serwis agregatów wody lodowej Siemianowice-Śląskie
 • Serwis agregatów wody lodowej Rydułtowy
 • Serwis agregatów wody lodowej Radzionków
 • Serwis agregatów wody lodowej Radlin
 • Serwis agregatów wody lodowej Racibórz
 • Serwis agregatów wody lodowej Pszów
 • Serwis agregatów wody lodowej Łaziska Górne
 • Serwis agregatów wody lodowej Zawiercie

Województwo pomorskie

 • Serwis agregatów wody lodowej Gdynia
 • Serwis agregatów wody lodowej Sopot
 • Serwis agregatów wody lodowej Gdańsk
 • Serwis agregatów wody lodowej Słupsk
 • Serwis agregatów wody lodowej Wejherowo
 • Serwis agregatów wody lodowej Tczew
 • Serwis agregatów wody lodowej Malbork
 • Serwis agregatów wody lodowej Kwidzyn
 • Serwis agregatów wody lodowej Starogard Gdański
 • Serwis agregatów wody lodowej Chojnice
 • Serwis agregatów wody lodowej Człuchów
 • Serwis agregatów wody lodowej Bytów
 • Serwis agregatów wody lodowej Lębork
 • Serwis agregatów wody lodowej Ustka
 • Serwis agregatów wody lodowej Władysławowo
 • Serwis agregatów wody lodowej Jastarnia
 • Serwis agregatów wody lodowej Hel
 • Serwis agregatów wody lodowej Jastrzębia Góra
 • Serwis agregatów wody lodowej Krynica Morska
 • Serwis agregatów wody lodowej Łeba
 • Serwis agregatów wody lodowej Kartuzy
 • Serwis agregatów wody lodowej Kościerzyna
 • Serwis agregatów wody lodowej Czersk
 • Serwis agregatów wody lodowej Gniew
 • Serwis agregatów wody lodowej Pelplin
 • Serwis agregatów wody lodowej Prabuty
 • Serwis agregatów wody lodowej Sztum
 • Serwis agregatów wody lodowej Karpacz
 • Serwis agregatów wody lodowej Sztutowo
 • Serwis agregatów wody lodowej Stegna
 • Serwis agregatów wody lodowej Miastko
 • Serwis agregatów wody lodowej Nowy Dwór Gdański
 • Serwis agregatów wody lodowej Pruszcz Gdański
 • Serwis agregatów wody lodowej Puck
 • Serwis agregatów wody lodowej Reda
 • Serwis agregatów wody lodowej Rumia
 • Serwis agregatów wody lodowej Skarszewy
 • Serwis agregatów wody lodowej Karwia
 • Serwis agregatów wody lodowej Żukowo

Województwo podlaskie

 • Serwis agregatów wody lodowej Łomża
 • Serwis agregatów wody lodowej Białystok
 • Serwis agregatów wody lodowej Suwałki
 • Serwis agregatów wody lodowej Grajewo
 • Serwis agregatów wody lodowej Siemiatycze
 • Serwis agregatów wody lodowej Sokółka
 • Serwis agregatów wody lodowej Augustów
 • Serwis agregatów wody lodowej Hajnówka
 • Serwis agregatów wody lodowej Mońki
 • Serwis agregatów wody lodowej Łapy
 • Serwis agregatów wody lodowej Wasilków
 • Serwis agregatów wody lodowej Wysokie Mazowieckie
 • Serwis agregatów wody lodowej Sejny
 • Serwis agregatów wody lodowej Kolno
 • Serwis agregatów wody lodowej Bielsk Podlaski
 • Serwis agregatów wody lodowej Czarna Białostocka
 • Serwis agregatów wody lodowej Dąbrowa Białostocka
 • Serwis agregatów wody lodowej Zambrów

Województwo podkarpackie

 • Serwis agregatów wody lodowej Rzeszów
 • Serwis agregatów wody lodowej Krosno
 • Serwis agregatów wody lodowej Przemyśl
 • Serwis agregatów wody lodowej Tarnobrzeg
 • Serwis agregatów wody lodowej Mielec
 • Serwis agregatów wody lodowej Stalowa Wola
 • Serwis agregatów wody lodowej Dębica
 • Serwis agregatów wody lodowej Jarosław
 • Serwis agregatów wody lodowej Jasło
 • Serwis agregatów wody lodowej Sanok
 • Serwis agregatów wody lodowej Lesko
 • Serwis agregatów wody lodowej Leżajsk
 • Serwis agregatów wody lodowej Łańcut
 • Serwis agregatów wody lodowej Nisko
 • Serwis agregatów wody lodowej Przeworsk
 • Serwis agregatów wody lodowej Ropczyce
 • Serwis agregatów wody lodowej Sędziszów Małopolski
 • Serwis agregatów wody lodowej Strzyżów
 • Serwis agregatów wody lodowej Ustrzyki Dolne
 • Serwis agregatów wody lodowej Brzozów
 • Serwis agregatów wody lodowej Kolbuszowa
 • Serwis agregatów wody lodowej Lubaczów
 • Serwis agregatów wody lodowej Nowa Dęba
 • Serwis agregatów wody lodowej Cisna
 • Serwis agregatów wody lodowej Strzebowiska

Województwo opolskie

 • Serwis agregatów wody lodowej Opole
 • Serwis agregatów wody lodowej Nysa
 • Serwis agregatów wody lodowej Brzeg
 • Serwis agregatów wody lodowej Kędzierzyn-Koźle
 • Serwis agregatów wody lodowej Kluczbork
 • Serwis agregatów wody lodowej Prudnik
 • Serwis agregatów wody lodowej Strzelce Opolskie
 • Serwis agregatów wody lodowej Głubczyce
 • Serwis agregatów wody lodowej Krapkowice
 • Serwis agregatów wody lodowej Namysłów
 • Serwis agregatów wody lodowej Olesno
 • Serwis agregatów wody lodowej Praszka
 • Serwis agregatów wody lodowej Grodków
 • Serwis agregatów wody lodowej Niemodlin
 • Serwis agregatów wody lodowej Ozimek
 • Serwis agregatów wody lodowej Paczków
 • Serwis agregatów wody lodowej Prószków
 • Serwis agregatów wody lodowej Zawadzkie
 • Serwis agregatów wody lodowej Zdzieszowice

Województwo mazowieckie

 • Serwis agregatów wody lodowej Warszawa
 • Serwis agregatów wody lodowej Radom
 • Serwis agregatów wody lodowej Płock
 • Serwis agregatów wody lodowej Siedlce
 • Serwis agregatów wody lodowej Ostrołęka
 • Serwis agregatów wody lodowej Legionowo
 • Serwis agregatów wody lodowej Otwock
 • Serwis agregatów wody lodowej Wołomin
 • Serwis agregatów wody lodowej Żyrardów
 • Serwis agregatów wody lodowej Pruszków
 • Serwis agregatów wody lodowej Mińsk Mazowiecki
 • Serwis agregatów wody lodowej Sochaczew
 • Serwis agregatów wody lodowej Nowy Dwór Mazowiecki
 • Serwis agregatów wody lodowej Piaseczno
 • Serwis agregatów wody lodowej Żuromin
 • Serwis agregatów wody lodowej Wyszków
 • Serwis agregatów wody lodowej Mława
 • Serwis agregatów wody lodowej Ciechanów
 • Serwis agregatów wody lodowej Pułtusk
 • Serwis agregatów wody lodowej Maków Mazowiecki
 • Serwis agregatów wody lodowej Płońsk
 • Serwis agregatów wody lodowej Sierpc
 • Serwis agregatów wody lodowej Żelechów
 • Serwis agregatów wody lodowej Białobrzegi
 • Serwis agregatów wody lodowej Garwolin
 • Serwis agregatów wody lodowej Gostynin
 • Serwis agregatów wody lodowej Grójec
 • Serwis agregatów wody lodowej Kozienice
 • Serwis agregatów wody lodowej Lipsko
 • Serwis agregatów wody lodowej Łosice
 • Serwis agregatów wody lodowej Ostrów Mazowiecka
 • Serwis agregatów wody lodowej Przasnysz
 • Serwis agregatów wody lodowej Radzymin
 • Serwis agregatów wody lodowej Sokołów Podlaski
 • Serwis agregatów wody lodowej Warka
 • Serwis agregatów wody lodowej Węgrów
 • Serwis agregatów wody lodowej Zwoleń
 • Serwis agregatów wody lodowej Łomianki
 • Serwis agregatów wody lodowej Zielonka
 • Serwis agregatów wody lodowej Ząbki
 • Serwis agregatów wody lodowej Konstancin-Jeziorna
 • Serwis agregatów wody lodowej Grodzisk Mazowiecki
 • Serwis agregatów wody lodowej Góra Kalwaria
 • Serwis agregatów wody lodowej Błonie
 • Serwis agregatów wody lodowej Brwinów
 • Serwis agregatów wody lodowej Halinów
 • Serwis agregatów wody lodowej Józefów
 • Serwis agregatów wody lodowej Karczew
 • Serwis agregatów wody lodowej Kobyłka
 • Serwis agregatów wody lodowej Marki
 • Serwis agregatów wody lodowej Milanówek
 • Serwis agregatów wody lodowej Mszczonów
 • Serwis agregatów wody lodowej Nasielsk
 • Serwis agregatów wody lodowej Nowe Miasto nad Pilicą
 • Serwis agregatów wody lodowej Ożarów Mazowiecki
 • Serwis agregatów wody lodowej Piastów
 • Serwis agregatów wody lodowej Pilawa
 • Serwis agregatów wody lodowej Pionki
 • Serwis agregatów wody lodowej Podkowa Leśna
 • Serwis agregatów wody lodowej Raciąż
 • Serwis agregatów wody lodowej Raszyn
 • Serwis agregatów wody lodowej Serock
 • Serwis agregatów wody lodowej Skaryszew
 • Serwis agregatów wody lodowej Sulejówek
 • Serwis agregatów wody lodowej Szydłowiec
 • Serwis agregatów wody lodowej Tarczyn
 • Serwis agregatów wody lodowej Tłuszcz
 • Serwis agregatów wody lodowej Gąbin
 • Serwis agregatów wody lodowej Łaskarzew
 • Serwis agregatów wody lodowej Łochów
 • Serwis agregatów wody lodowej Iłża
 • Serwis agregatów wody lodowej Przysucha

Województwo małopolskie

 • Serwis agregatów wody lodowej Wadowice
 • Serwis agregatów wody lodowej Tarnów
 • Serwis agregatów wody lodowej Bukowno
 • Serwis agregatów wody lodowej Krynica-Zdrój
 • Serwis agregatów wody lodowej Kraków
 • Serwis agregatów wody lodowej Kościelisko
 • Serwis agregatów wody lodowej Mszana Dolna
 • Serwis agregatów wody lodowej Myślenice
 • Serwis agregatów wody lodowej Kęty
 • Serwis agregatów wody lodowej Libiąż
 • Serwis agregatów wody lodowej Limanowa
 • Serwis agregatów wody lodowej Niedzica
 • Serwis agregatów wody lodowej Nowy Sącz
 • Serwis agregatów wody lodowej Olkusz
 • Serwis agregatów wody lodowej Oświęcim
 • Serwis agregatów wody lodowej Piwniczna-Zdrój
 • Serwis agregatów wody lodowej Proszowice
 • Serwis agregatów wody lodowej Rabka-Zdrój
 • Serwis agregatów wody lodowej Skawina
 • Serwis agregatów wody lodowej Słomniki
 • Serwis agregatów wody lodowej Stary Sącz
 • Serwis agregatów wody lodowej Sucha Beskidzka
 • Serwis agregatów wody lodowej Szczawnica
 • Serwis agregatów wody lodowej Trzebinia
 • Serwis agregatów wody lodowej Tuchów
 • Serwis agregatów wody lodowej Wieliczka
 • Serwis agregatów wody lodowej Wolbrom
 • Serwis agregatów wody lodowej Zakopane
 • Serwis agregatów wody lodowej Andrychów
 • Serwis agregatów wody lodowej Bochnia
 • Serwis agregatów wody lodowej Brzesko
 • Serwis agregatów wody lodowej Brzeszcze
 • Serwis agregatów wody lodowej Bukowina Tatrzańska
 • Serwis agregatów wody lodowej Chełmek
 • Serwis agregatów wody lodowej Chrzanów
 • Serwis agregatów wody lodowej Czorsztyn
 • Serwis agregatów wody lodowej Dąbrowa Tarnowska
 • Serwis agregatów wody lodowej Gorlice
 • Serwis agregatów wody lodowej Kocmyrzów
 • Serwis agregatów wody lodowej Krościenko nad Dunajcem
 • Serwis agregatów wody lodowej Krzeszowice
 • Serwis agregatów wody lodowej Alwernia
 • Serwis agregatów wody lodowej Nowy Targ

Województwo łódzkie

 • Serwis agregatów wody lodowej Łódź
 • Serwis agregatów wody lodowej Piotrków Trybunalski
 • Serwis agregatów wody lodowej Bełchatów
 • Serwis agregatów wody lodowej Skierniewice
 • Serwis agregatów wody lodowej Kutno
 • Serwis agregatów wody lodowej Zgierz
 • Serwis agregatów wody lodowej Pabianice
 • Serwis agregatów wody lodowej Tomaszów Mazowiecki
 • Serwis agregatów wody lodowej Łęczyca
 • Serwis agregatów wody lodowej Radomsko
 • Serwis agregatów wody lodowej Sieradz
 • Serwis agregatów wody lodowej Łowicz
 • Serwis agregatów wody lodowej Zduńska Wola
 • Serwis agregatów wody lodowej Wieluń
 • Serwis agregatów wody lodowej Opoczno
 • Serwis agregatów wody lodowej Rawa Mazowiecka
 • Serwis agregatów wody lodowej Łask
 • Serwis agregatów wody lodowej Brzeziny
 • Serwis agregatów wody lodowej Aleksandrów Łódzki
 • Serwis agregatów wody lodowej Poddębice
 • Serwis agregatów wody lodowej Ozorków
 • Serwis agregatów wody lodowej Głowno
 • Serwis agregatów wody lodowej Koluszki
 • Serwis agregatów wody lodowej Konstantynów Łódzki
 • Serwis agregatów wody lodowej Pajęczno
 • Serwis agregatów wody lodowej Tuszyn
 • Serwis agregatów wody lodowej Wieruszów
 • Serwis agregatów wody lodowej Zelów
 • Serwis agregatów wody lodowej Żychlin
 • Serwis agregatów wody lodowej Andrespol

Województwo lubuskie

 • Serwis agregatów wody lodowej Zielona Góra
 • Serwis agregatów wody lodowej Gorzów Wielkopolski
 • Serwis agregatów wody lodowej Kostrzyn nad Odrą
 • Serwis agregatów wody lodowej Świebodzin
 • Serwis agregatów wody lodowej Żary
 • Serwis agregatów wody lodowej Sulechów
 • Serwis agregatów wody lodowej Międzyrzecz
 • Serwis agregatów wody lodowej Drezdenko
 • Serwis agregatów wody lodowej Nowa Sól
 • Serwis agregatów wody lodowej Kożuchów
 • Serwis agregatów wody lodowej Krosno Odrzańskie
 • Serwis agregatów wody lodowej Lubsko
 • Serwis agregatów wody lodowej Gubin
 • Serwis agregatów wody lodowej Szprotawa
 • Serwis agregatów wody lodowej Rzepin
 • Serwis agregatów wody lodowej Skwierzyna
 • Serwis agregatów wody lodowej Słubice
 • Serwis agregatów wody lodowej Strzelce Krajeńskie
 • Serwis agregatów wody lodowej Sulęcin
 • Serwis agregatów wody lodowej Witnica
 • Serwis agregatów wody lodowej Wschowa
 • Serwis agregatów wody lodowej Żagań

Województwo lubelskie

 • Serwis agregatów wody lodowej Lublin
 • Serwis agregatów wody lodowej Zamość
 • Serwis agregatów wody lodowej Biała Podlaska
 • Serwis agregatów wody lodowej Chełm
 • Serwis agregatów wody lodowej Biłgoraj
 • Serwis agregatów wody lodowej Puławy
 • Serwis agregatów wody lodowej Krasnystaw
 • Serwis agregatów wody lodowej Łuków
 • Serwis agregatów wody lodowej Kraśnik
 • Serwis agregatów wody lodowej Janów Lubelski
 • Serwis agregatów wody lodowej Hrubieszów
 • Serwis agregatów wody lodowej Dęblin
 • Serwis agregatów wody lodowej Międzyrzec Podlaski
 • Serwis agregatów wody lodowej Radzyń Podlaski
 • Serwis agregatów wody lodowej Tomaszów Lubelski
 • Serwis agregatów wody lodowej Włodawa
 • Serwis agregatów wody lodowej Opole Lubelskie
 • Serwis agregatów wody lodowej Parczew
 • Serwis agregatów wody lodowej Ryki
 • Serwis agregatów wody lodowej Świdnik
 • Serwis agregatów wody lodowej Terespol
 • Serwis agregatów wody lodowej Łęczna
 • Serwis agregatów wody lodowej Lubartów
 • Serwis agregatów wody lodowej Poniatowa
 • Serwis agregatów wody lodowej Bełżyce

Województwo kujawsko-pomorskie

 • Serwis agregatów wody lodowej Włocławek
 • Serwis agregatów wody lodowej Chełmno
 • Serwis agregatów wody lodowej Bydgoszcz
 • Serwis agregatów wody lodowej Sępólno Krajeńskie
 • Serwis agregatów wody lodowej Grudziądz
 • Serwis agregatów wody lodowej Aleksandrów Kujawski
 • Serwis agregatów wody lodowej Nakło nad Notecią
 • Serwis agregatów wody lodowej Chełmża
 • Serwis agregatów wody lodowej Mogilno
 • Serwis agregatów wody lodowej Janikowo
 • Serwis agregatów wody lodowej Koronowo
 • Serwis agregatów wody lodowej Lipno
 • Serwis agregatów wody lodowej Radziejów
 • Serwis agregatów wody lodowej Rypin
 • Serwis agregatów wody lodowej Solec Kujawski
 • Serwis agregatów wody lodowej Strzelno
 • Serwis agregatów wody lodowej Szubin
 • Serwis agregatów wody lodowej Świecie
 • Serwis agregatów wody lodowej Toruń
 • Serwis agregatów wody lodowej Tuchola
 • Serwis agregatów wody lodowej Wąbrzeźno
 • Serwis agregatów wody lodowej Więcbork
 • Serwis agregatów wody lodowej Żnin
 • Serwis agregatów wody lodowej Brodnica
 • Serwis agregatów wody lodowej Ciechocinek
 • Serwis agregatów wody lodowej Gniewkowo
 • Serwis agregatów wody lodowej Golub-Dobrzyń
 • Serwis agregatów wody lodowej Inowrocław
 • Serwis agregatów wody lodowej Kruszwica
 • Serwis agregatów wody lodowej Barcin

Województwo dolnośląskie

 • Serwis agregatów wody lodowej Zgorzelec
 • Serwis agregatów wody lodowej Kudowa Zdrój
 • Serwis agregatów wody lodowej Lubań
 • Serwis agregatów wody lodowej Kamienna Góra
 • Serwis agregatów wody lodowej Kąty Wrocławskie
 • Serwis agregatów wody lodowej Karpacz
 • Serwis agregatów wody lodowej Kłodzko
 • Serwis agregatów wody lodowej Kowary
 • Serwis agregatów wody lodowej Legnica
 • Serwis agregatów wody lodowej Lubin
 • Serwis agregatów wody lodowej Lubomierz
 • Serwis agregatów wody lodowej Lwówek Śląski
 • Serwis agregatów wody lodowej Marciszów
 • Serwis agregatów wody lodowej Międzylesie
 • Serwis agregatów wody lodowej Milicz
 • Serwis agregatów wody lodowej Nowa Ruda
 • Serwis agregatów wody lodowej Oborniki Śląskie
 • Serwis agregatów wody lodowej Oleśnica
 • Serwis agregatów wody lodowej Oława
 • Serwis agregatów wody lodowej Piechowice
 • Serwis agregatów wody lodowej Pieszyce
 • Serwis agregatów wody lodowej Piława Górna
 • Serwis agregatów wody lodowej Polanica-Zdrój
 • Serwis agregatów wody lodowej Polkowice
 • Serwis agregatów wody lodowej Sobótka
 • Serwis agregatów wody lodowej Strzegom
 • Serwis agregatów wody lodowej Strzelin
 • Serwis agregatów wody lodowej Syców
 • Serwis agregatów wody lodowej Szczawno-Zdrój
 • Serwis agregatów wody lodowej Szklarska Poręba
 • Serwis agregatów wody lodowej Środa Śląska
 • Serwis agregatów wody lodowej Świdnica
 • Serwis agregatów wody lodowej Świebodzice
 • Serwis agregatów wody lodowej Trzebnica
 • Serwis agregatów wody lodowej Wałbrzych
 • Serwis agregatów wody lodowej Wołów
 • Serwis agregatów wody lodowej Wrocław
 • Serwis agregatów wody lodowej Ząbkowice Śląskie
 • Serwis agregatów wody lodowej Ziębice
 • Serwis agregatów wody lodowej Złotoryja
 • Serwis agregatów wody lodowej Żarów
 • Serwis agregatów wody lodowej Żmigród
 • Serwis agregatów wody lodowej Bardo
 • Serwis agregatów wody lodowej Bielawa
 • Serwis agregatów wody lodowej Bierutów
 • Serwis agregatów wody lodowej Bogatynia
 • Serwis agregatów wody lodowej Boguszów-Gorce
 • Serwis agregatów wody lodowej Bolesławiec
 • Serwis agregatów wody lodowej Bolków
 • Serwis agregatów wody lodowej Brzeg Dolny
 • Serwis agregatów wody lodowej Bystrzyca Kłodzka
 • Serwis agregatów wody lodowej Chocianów
 • Serwis agregatów wody lodowej Chojnów
 • Serwis agregatów wody lodowej Długołęka
 • Serwis agregatów wody lodowej Duszniki Zdrój
 • Serwis agregatów wody lodowej Dzierżoniów
 • Serwis agregatów wody lodowej Głogów
 • Serwis agregatów wody lodowej Góra
 • Serwis agregatów wody lodowej Gryfów Śląski
 • Serwis agregatów wody lodowej Jawor
 • Serwis agregatów wody lodowej Jelcz-Laskowice
 • Serwis agregatów wody lodowej Jelenia Góra

Leave a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.