Serwis chiller KKT

4.5/5 - (57 votes)

Serwis i naprawa chiller KKT | ChillerTechSerwis i naprawa agregatów wody lodowej

Usługi diagnostyczne rzutujące na sposób Twojego działania. Oryginalne części przekładające się na funkcjonowanie strategicznych elementów układu, w tym obróbkę cieplną umożliwiając znakomity odbiór ciepła z dokładnością, aż +/- 0,1 K. Doradztwo i wsparcie, które oddziałuje na Twoje bezpieczeństwo, jak również efektywność energetyczną (EER/COP). Łącząc ultranowoczesne formy pomiarowe z oszałamiającą dokładnością mamy możliwość dokładnej weryfikacji urządzenia zmniejszając podatność na ewentualne uszkodzenia. Aparatura kontrolno-pomiarowa o dużej czułości, w tym m.in. detektory nieszczelności o czułości nawet >3 g/rok dbające o szczelność układu freonowego, a także niski bilans CO2. Program PreVison®, którego celem jest podwyższona efektywność, niższe zużycie energetyczne, jak również wyższa rentowność.

Mobilny serwis. Utrzymanie stałej temp. medium chłodzącego z wysoką dokładnością. Wyjątkowe pod każdym względem urządzenia, których funkcjonowanie zachwyca. Wysoka dostępność, w tym możliwość natychmiastowego działania rzutuje na postrzeganie przedsiębiorstwa ChillerTech. Blisko 86 chillerów dostępnych od ręki przekłada się na osiągnięcie stałej temp. medium w każdych warunkach. Testy sprawnościowe, których celem jest wysoki stopień bezpieczeństwa, jak również duża elastyczność. Wybór technologii chłodzenia, w tym urządzeń rzutuje na utrzymanie temp. z zakresu od -35 oC do nawet +45 oC. Z Nami przyszłość jest lepsza!

Rzetelna analiza oddziałująca na funkcjonowanie układu HVAC/R. Nieograniczone możliwości, w tym nowoczesny sposób działania. Podstawowe wartości, którymi to są uczciwość, rzetelność, pasja. Nowoczesne centrum diagnostyczne umożliwiające Nam udoskonalanie urządzeń, a nawet technologii chłodzenia. Gwarancja jakości wpływająca na satysfakcję Obsługi lub Użytkownika. Powierzchnia magazynowa wynoszącą, aż 2 500 m2 łącząca oryginalne części, a także zaskakująco wysoką dostępność. Wytrwałość w dążeniu do perfekcji widoczna na etapie Naszego każdego działania wpływa finalnie na dużą rentowność ChillerTech.

Mobilny serwis chiller KKT

Serwis i naprawa chiller KKT

Dbamy o lepszą przyszłość! Mając na uwadze coraz to szersze działanie urządzeń HVAC/R zapewniając ciągłość temp. z dokładnością wynoszącą nawet +/- 0,01 K (chiller oil) dbamy o bezpieczeństwo Użytkownika, w tym prosperowanie Twojego przedsiębiorstwa. Usługi w zakresie serwisu i naprawa agregatów wody lodowej KKT z zakresu od 1,7 kW do nawet 971,0 kW w standardowych warunkach. 

Części dostępne od ręki. Oryginalne części to nie tylko słowa, to gwarancji wysokiej jakości. Wykorzystując tylko oryginalne części o normach UE przekładamy się na oszałamiającą dokładnością, w każdych warunkach. Wiemy, że dla Ciebie liczy się niezawodność. Skontaktuj się z Nami.

Nowoczesne oprzyrządowanie rzutujące na diagnostykę urządzenia, w tym satysfakcję Użytkownika. Trwałe elementy mechaniczne, których działanie zdumiewa. Oryginalne sprężarki Danfoss wraz z dostępem do części zamiennych. Maksymalna efektywność energetyczna (EER/SEER) łącząc niski bilans CO2 wynikający z długotrwałych testów sprawnościowych. 

Poznaj Nasze możliwości

 1. Usługi diagnostyczne urządzeń KKT nBoxX zapewniające stabilność temperaturową osiągając wydajność chłodniczą na poziomie od 1,7 kW do nawet 6,5 kW w nominalnych warunkach. Urządzenia z linii Nano line odpowiedzialna są za m.in. utrzymanie stabilności obróbki cieplnej. Wysoka elastyczność, a także wskaźnik poziomu medium zabezpieczając obieg przed możliwością tzw. suchobiegu. Zaopatrzone w moduł hydrauliczny, bądź pompę obiegową.
 2. Serwis i naprawa chiller vBoxX. Kompaktowe urządzenia, których celem jest przemysł obróbki metali osiągając wydajność chłodniczą z zakresu od 6,2 kW do 28,5 kW. Skoki temperaturowe na poziomie, aż +/- 0,5 K wykorzystując przemienniki częstotliwości do sterowania nadrzędnymi elementami układu. Wysoka odporność na temp. zewnętrze chociażby temp. powietrza mogącą wynieść, aż +50 oC.
 3. Analiza zużycia pomp ciepła KKT MAGMA. Procesowe pompy ciepła o wydajności chłodniczej (Qch) nawet +1000 kW. Oszałamiająco wysoki współczynnik efektywności energetycznej (COP) na poziomie <10 rzutuje na zmniejszone zużycie energetyczne. Temp. medium osiągająca nawet +70 oC dbając o wysoką precyzyjność. Możliwość wykorzystywania ciepła odpadowego na potrzeby Użytkownika. 
 4. Serwis i naprawa chiller KKT Arctic. Nowoczesna struktura układu mająca przełożenie na wykorzystywanie ciepła/zimna. Konfigurowane pod indywidualne wytyczne Użytkownika urządzenia o ciśnieniu maksymalnym medium PN 25. 
 5. Diagnostyka urządzeń chiller KKT cBoxX. Kontrola i pomiary rzutujące na efektywność urządzeń. Analiza substancji smarujących (oleju sprężarkowego) z możliwością ich wymiany w ilości nawet +30 l. od ręki. Wszechstronne i proste w obsłudze urządzenia, których obsługa jest zaskakująco prosta.
 6.  Weryfikacja urządzeń KKT eBoxX. Chillery procesowe o wydajności chłodniczej od 260 kW do 528 kW w nominalnych warunkach. Czynnik chłodniczy R410A o GWP wynoszącym 2088 w połączeniu z wymiennikami ciepła w konfiguracji mikrokanałowej wpływają na finalną ilość, jak również potencjał tworzeniu efektu cieplarnianego (ODP). Zmniejszona powierzchnia robocza osiągając znakomite właściwości. 
 7. Serwis chiller KKT eBoxX plus. Znakomita struktura o wydajności chłodniczej nawet 969,9 kW w nominalnych warunkach. Ekologiczny czynnik chłodniczy R454B zmniejszając GWP, aż o blisko 78%. Sprężarki w odmianie scroll o wysokim stopniu sprężania wymagające stabilności temp.

Serwis chiller KKT

Serwis i naprawa chillerów KKT

Agregaty wody lodowej KKT to urządzenia, których cyfrowe zarządzanie umożliwia utrzymanie temp. z dużą dokładnością. Sprężarki chłodnicze w odmianie scroll, których poziom sprężania jest wysoki skutkując natychmiastową możliwością skraplania czynnika chłodniczego (R410A). Wymiennik ciepła w odmianie mikrokanałowej (aluminiowej) zmniejsza finalną ilość czynnika chłodniczego o blisko 30%. Podwyższona efektywność, w tym możliwość przenoszenia ciepła nawet o 10% więcej względem innych standardowych wymienników ciepła w odmianie lamelowej. Wykorzystywanie ekologicznego czynnika chłodniczego R410A o współczynniku ODP, wynoszącym równo 0. Wysokie ciśnienia operacyjne wynoszące, aż 6,5 BAR będące normą przy częstotliwości 50 Hz świetnie oddziałują na działania maszyn/urządzeń.

Eksploatacja chiller KKT

 1. Serwis chiller KKT z możliwością analizy zużycia strategicznych elementów układu freonowego. 
 2. Analiza działania chiller KKT mająca za cel ocenę kondycji urządzenia. Ilość rbh., w tym m.in. częstotliwość załączania się elementów mechanicznych takich jak: sprężarka chłodnicza. 
 3. Pomiary elektroniczne rzutujące na sterowanie układu, a także stabilność pomiarową. Weryfikacja działania nadrzędnych elementów układu elektronicznego. Finalne działanie urządzenia, które zachwyca pod każdych względem.
 4. Kontrola szczelności układu freonowego. Wykorzystując detektory nieszczelności Testo o czułości nawet >3 g/rok mamy możliwość przedwczesnego działania usuwając nieszczelność po stronie freonowej z dużą dokładnością. 
 5. Regeneracja pomp obiegowych o wysokim słupie podnoszenia gwarantując sprawne działania maszyn. Ze względu na wysokie straty ciśnienia na maszynach/urządzeniach koniecznym jest stała kontrolowanie przepływu (natężenia) medium chłodzącego będącego nierozłączną częścią wymiany ciepła. Testy sprawnościowe umożliwiające Nam ocenę rzeczywistego poziomu sprężania (podnoszenia słupa medium) przekładając się na możliwość przedwczesnego działania. 
 6. Czyszczenie wymienników ciepła (powierzchni wymiany). Wykorzystując nowoczesne środki czyszczące mamy możliwość usuwania trudnych zanieczyszczeń wpływających na efektywność układu, w tym wymianę ciepła. Cleanmax Condenser, którego celem jest zabezpieczenie powierzchni wymiany przed możliwością uszkodzenia na wskutek zbyt wysokiego ciśnienia. Skuteczne w działaniu środki, bezpieczne w 100% dla Twojego urządzenia. 

Naprawa chiller KKT

Naprawa KKT

Wsparcie 24/7 rzutujące na Twoje bezpieczeństwo. Nowoczesne Centrum Diagnostyczne dbające o strategiczne elementy, w tym sposób działania Twoich urządzeń. Nowoczesne formy pomiarowe, w tym oprzyrządowanie o wysokiej czułości zapewnia najwyższą jakość serwisu i naprawy urządzeń KKT. Nasza zaawansowana analiza i doradztwo pomagają w identyfikacji problemów i znalezieniu optymalnych rozwiązań. 

Podstawowe wartości. Opierając się na trzech strategicznych wartościach mamy możliwość ciągłego rozwijania i poszerzania referencji.

 1. Najwyższa jakość. Dążymy do perfekcji w każdym aspekcie Naszego działania począwszy, od diagnostyki problemu po finalną naprawę urządzenia. Certyfikaty i szkolenia przekładające się na referencję przedsiębiorstwa ChillerTech, sposób działania, a tym samym myślenia. Wykorzystując najlepsze części i narzędzia zapewniamy, że Twoje urządzenie będzie funkcjonowało zgodnie z ogólnymi wytycznymi. 
 2. Rzetelność. Budowanie relacji na zaufaniu. Rzetelność to dla nas więcej niż obietnica – to sposób, w jaki działamy codziennie. Budując relacje z Klientami w oparciu o zaufanie i uczciwość, zapewniając przejrzystość na każdym etapie działania. Jesteśmy dumni z reputacji ChillerTech, która zawsze dotrzymuje słowa i dostarcza to, co obiecuje.
 3. Innowacyjność na każdym etapie działania. Innowacyjność będące kluczem w Naszej działalności. Nowoczesne metody diagnostyczne rzutująca na możliwość przedwczesnego działania. Usługi prewencyjne i predykcyjne chroniące Twoje przedsiębiorstwo. Skuteczne, ale także zgodne z najnowszymi dyrektywami UE urządzenia spełniające wymagania. 

Oryginalne części do urządzeń KKT

Oryginalne części do urządzeń KKT
Oryginalne części do urządzeń KKT

Mamy na uwadze coraz to szersze działanie urządzeń HVAC/R, w tym układów chłodzenia dbając jednocześnie o niższą podatność na Środowisko. Wykorzystując dostęp do nieograniczonych możliwości, w tym oryginalnych części mamy szansę utrzymania wytycznych KKT zapewniając szybki czas działania. Szybka naprawa i wsparcie 24/7, dzięki czemu zawsze możesz na Nas liczyć. 

Czy zastanawiasz się, jakie części będą najlepsze dla Twojego konkretnego zastosowania? Nie martw się, Nasi Specjaliści są gotowi, aby dostarczyć Ci spersonalizowane rozwiązania, które są dostosowane do Twoich unikalnych potrzeb i wymagań. Nie czekaj, skontaktuj się z Nami w sprawie oryginalnych części do urządzeń KKT już dziś i doświadcz różnicy, jaką mogą one zrobić dla Twojego przedsiębiorstwa. Gwarancja jakości!

Serwis i naprawa chiller KKT | ChillerTech – Serwis i naprawa agregatów wody lodowej