Serwis chiller Hitema

4.8/5 - (20 votes)

Autoryzowany serwis chiller Hitema | ChillerTechSerwis i naprawa agregatów wody lodowej

Doradztwo i optymalizacja. Wsparcie 24/7 mające na celu bezpieczeństwo, jak również stałą efektywność, nawet w bardzo wymagających warunkach. Usługi diagnostyczne, których misją jest niezawodność oraz oszałamiająco długa żywotność na potrzeby Użytkownika. Działania prewencyjne, które w bezpośredni sposób wpłyną na Twój budżet oraz koszty związane z eksploatacja układów HVAC/R. Armatura kontrolno-pomiarowa o zdumiewającej dokładności pomiarowej przełoży się na funkcjonowanie układu oraz korzyści związane z jego działanie. Sprawdź Sam!

Wydajność. Efektywność. Bezpieczeństwo. Chęć w dążeniu do perfekcji oraz związane z nim wyzwania otwierają przed Nami nowe możliwości. Obsługa i wsparcie techniczne będące nierozłączną częścią funkcjonowania kluczowych przedsiębiorstw. Diagnostyka, oraz związane z nią działania prewencyjne wpływają na coraz to szersze działanie w obszarze chłodzenia, a także pozycję ChillerTech na tle konkurencji. 

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo w każdej chwili! Dostęp do najnowocześniejszych form pomiarowych oraz aparatury w bezpośredni sposób wpływają na Nasze kompetencje oraz rozpoznawalność w branży HVAC/R. Kompetencje poprzedzone długoletnim doświadczeniem sięgającym blisko 20 lat, jak również wiedzą z zakresu chłodzenia. Wykwalifikowana kadra pracownicza kierująca się wartościami moralnymi takimi jak rzetelność, odpowiedzialność oraz szacunek. Skontaktuj się z Nami już teraz!

Serwis Hitema

Serwis chiller Hitema

Proekologiczne działania mające na celu minimalistyczny wpływ na Środowisko, a także pozytywny bilans CO2. Wiedza i doświadczenie będące kluczem do sukcesu. Diagnostyka układów chłodzenia z wykorzystaniem urządzeń Hitema o wydajności chłodniczej od 1 kW, aż do +1200 kW na terenie całej Polski. Usługi serwisowo-naprawcze, w których to dostęp mamy do oryginalnych części. Analiza spektrochemiczna przekładająca się na żywotność elementów roboczych, a tym samym ich dopasowane smarowanie. Napisz do Nas i otrzymaj darmową wycenę… 

Agregaty wody lodowej Hitema to urządzenia, których główną funkcją, a jednocześnie zadaniem jest utrzymanie optymalnych warunków. Armatura kontrolno-pomiarowa wyróżniająca się oszałamiającą dokładnością pomiarową w bezpośredni sposób wpływa na funkcjonalność układu. Stabilność w zakresie chłodzenia będąca wynikiem płynnej regulacji w zakresie 0-10 V oddziałując tym samym na efektywność energetyczną EER, bądź COP. Różnorodność w zakresie wyboru technologii chłodzenia, bądź nawet i wersji kolorystycznej przyczynia się do dużej popularności w branży HVAC/R. Dowiedz się więcej na ten temat… 

Chillery procesowe Hitema mające wpływ na lepszą przyszłość, a tym samym bilans CO2. Ultranowoczesne rozwiązania wyróżniające się kompaktową budową, jak również współczynnikiem GWP równym 1 (w przypadku R410A jest to, aż 2.088). Płynna regulacja temp. skraplania przekłada się na stabilność w zakresie temp. parowania, a to natomiast wpływa na prawidłowy odbiór ciepła wynoszący, aż +/- 0,1 K. Różnorodność będące wynikiem spersonalizowanych elementów roboczych, jak również poziomu głośności. Koszty eksploatacyjne mniejsze o blisko 65% względem tradycyjnych układów to efekt chłodzenia swobodnego wykorzystującego warunki zewnętrzne. Czytaj więcej…

Działania prewencyjne

Chęć w dążeniu do perfekcji otwiera przed Nami nowe możliwości! Działania prewencyjne przekładające się na stabilność i bezpieczeństwo, a tym samym koszty eksploatacyjne. Optymalizacja mająca na celu stałą efektywność, nawet w bardzo wymagających warunkach. Fachowe doradztwo oraz dostęp do najnowocześniejszych form pomiarowych przyczynia się do możliwości przedwczesnego działania, a nawet i wykrywania awarii.

Zyskaj przewagę już dziś: 

 1. Proekologiczne działania. Diagnostyka mająca za cel stałą efektywność niezależnie od warunków zewnętrznych, bądź nawet i obciążenia cieplnego. Testy sprawnościowe, które umożliwią Ci pracę nawet w bardzo wymagających warunkach. Rzetelna diagnostyka pod kątem szczelności oraz regularne testy, w tym zakresie przekładają się na globalne działania. Ekologiczne czynniki chłodnicze, których współczynnik GWP jest o blisko 80% mniejszy. 
 2. Fachowe wsparcie 24/7. Analiza w celu zarządzania układem HVAC z możliwością wizualizacji, a nawet i zdalnego dostępu otwiera nowe możliwości i wyznacza nowe trendy. Armatura kontrolno-pomiarowa wykonująca setki, a nawet i tysiące pomiarów na sekundę w bezpośredni sposób wpływa na bezpieczeństwo Użytkownika, a tym samym stabilność procesu. A w momencie jakiekolwiek awarii, bądź też i uszkodzenia zdalna pomoc, a nawet i reakcja w trybie pilnym. A to w trosce o Twoje dobro i lepszą przyszłość!
 3. Chęć w dążeniu do perfekcji. Estetyka i prostota wyróżniająca się na tle konkurencji. W trosce o bezpieczeństwo Użytkownika, a tym samym rzetelną pomoc Nasza wykwalifikowana kadra jest stale poddawana szkoleniom oraz wszelkiego rodzaju testom mającym na celu podwyższenie ich kwalifikacji. Wspólny cel oraz chęć niesienia pomocy utwierdza Nas w przekonania, iż nie ma dla Nas rzeczy nie możliwych!
 4. Blisko 20 letnie doświadczenie na rynku chłodnictwa. Długoletnie doświadczenie oraz coraz to szersze działanie na terenie całej Polski przyczyniło się do dużej popularności grupy ChillerTech. Wyzwania oraz przedsięwzięcia, którym to wciąż staramy się sprostać na najwyższym poziomie chroniąc wartości takie jak perfekcja, rzetelność, a co najważniejsze wyjątkowość. Wsparcie w zakresie zarządzania układem HVAC rzutuje na stałej poprawie efektywności EER oraz COP. 

Serwis chiller Hitema

Serwis chiller Hitema

Doraźne przeglądy techniczne i okresowe agregatów wody lodowej z zakresu wydajności od 1 kW, aż do 1400 kW. Testy sprawnościowe, które umożliwią Ci wykorzystanie pełnego potencjału urządzenia, bądź nawet i sprzętu. Możliwość przedwczesnego działania będąca wynikiem najwyższej klasy aparatury pomiarowej oraz doświadczenia wynoszącego, aż 20 lat. Ochrona Użytkownika przed awarią oraz wsparcie 24/7 zdumiewa pod każdym aspektem. Adaptacja systemów HVAC pod ściśle określone preferencje Użytkownika, bądź proces technologiczny w bezpośredni sposób wpłynie na żywotność układu, a tym samym efektywność energetyczną. Wejdź na wyższy poziom z Nami!

Zoptymalizowane układy HVAC/R wykorzystujące nowoczesne formy chłodzenia przekładając się tym samym na bilans CO2, a także konsumpcję energetyczną. Chłodzenie swobodne wykorzystujące warunki zewnętrzne w celu utrzymania optymalnych i ściśle określonych wartości. W momencie spełnienia kryteriów, jak również wartości nominalnych układ jest w stanie bezpośrednio funkcjonować za pomocą temp. zewnętrznej utrzymując wartości od -5 oC, aż do nawet +45 oC. Wsparcie w zakresie wyboru technologii chłodzenia, bądź nawet i usług diagnostycznych wpływa na koszty inwestycyjne oraz eksploatacyjne. 

Poznaj Nasze możliwości!

 • Doradztwo w zakresie wyboru technologii. 
 • Adaptacja układów chłodzenia
 • Kompleksowa wycena
 • Autoryzowany Serwis
 • Wynajem, w momencie uszkodzenia
 • Wsparcie 24/7
 • Montaż i uruchomienie Serwis chiller Hitema

Usługi diagnostyczne

Ochrona w każdej chwili. Diagnostyka przekładająca się na stałą efektywność, a także bezpieczeństwo niezależnie od obciążenia cieplnego, bądź też warunków zewnętrznych. Pomiary z oszałamiającą dokładnością wpływają nie tyle co na bezpieczeństwo Użytkownika, ale także i funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Rzetelne pomiary oraz fachowe wsparcie wyróżniające się na tle innych marek z branży HVAC/R. Działania prewencyjne i predykcyjne utrzymujące EER oraz COP na stałym poziomie. 

Indywidualne rozwiązania w zakresie zarządzania i optymalizacji systemów chłodzenia. Zintegrowane układy sterowania z możliwością płynnej regulacji obrotowej skutecznie wpłyną na Twoje działanie, nawet w bardzo wymagających warunkach. Wszechstronne i proste w obsłudze układy z możliwością sterowników o przekątnej, aż 10″. Niewyobrażalne wyniki poprzez, które jesteśmy w stanie sprostać każdym wyzwaniom niezależnie od okoliczności, bądź nawet i wydajności chłodniczej. Zadzwoń do Nas i umów się na diagnostykę!

Sprzedaż chiller Hitema

Agregaty wody lodowej Hitema wyróżniające się oszałamiającymi wynikami, a także ultranowoczesną budową przekładającą się na efektywność energetyczną EER oraz COP. Prostota wynikająca z zastosowań przemysłowych, a tym samym armatury kontrolno-pomiarowej o wysokiej klasy pomiarach. Chillery z zakresu wydajności od 1 kW, aż do 1400 kW mające za cel utrzymanie optymalnych warunków, niezależnie od obciążenia cieplnego. Nieograniczone możliwości w zakresie wyboru technologii chłodzenia, bądź nawet i urządzeń HVAC/R, których misją będzie utrzymanie warunków temperaturowych od -23 oC, aż do +45 oC. Elastyczność będące wynikiem płynnej regulacji obrotowej 0-10 V, jak również komponentów roboczych o ściśle określonych wartościach.

Wyjątkowe pod każdym względem! Chillery, których ślad węglowy oraz emisja CO2 jest o blisko 80% mniejszywzględem tradycyjnych układów freonowych opartych o R404A. Ekologiczne czynniki chłodnicze z grupy HFC oraz HFO których współczynnik ocieplenia globalnego jest minimalistyczny, oddziałując tym samym na bezpieczeństwo Użytkownika. Możliwość swobodnego chłodzenia w bezpośredni sposób oddziałuje na rentowność przedsiębiorstwa, a tym samym zużycie oraz koszty eksploatacyjne. Wymiana ciepła z powietrzem zewnętrznym o niższym poziomie umożliwia Nam utrzymanie stałych warunków zmniejszając użycie o nawet 60%

Chillery chłodzone powietrzem alternatywą dla tradycyjnych układów freonowych o niskim współczynniku efektywności energetycznej EER oraz COP. Wielofunkcyjne układy chłodzenia z możliwością sterowania zewnętrznego przy pomocy sterowników PLC o przekątnej ekranu na poziomie, aż 10″. Adaptacyjne układy sterowania wyróżniające się wysoką częstotliwością pomiaru, a w momencie agresywnych mediów kwasoodporną budową. Elementy wykonywane ze stali szlachetnej wpływają na ich długą żywotność, ale także i na ekonomiczną pracę przez cały okres eksploatacji. Dowiedz się więcej…

Chillery używane

Działania mające znaczenie. Działania prewencyjne, które w wyniki czego w bezpośredni sposób wpływają na efektywność EER, jak również żywotność układu HVAC/R. Bezkonkurencyjne i proste w obsłudze urządzenia chłodnicze mające na celu utrzymanie optymalnych warunków. Ekologiczne czynniki chłodnicze o niskim GWP wpływając na obniżenie kosztów inwestycyjnych oraz eksploatacyjnych. Referencje, których nie sposób zastąpić widoczne są w każdej chwili. Zamów Nasz mobilny serwis już dziś!

Liczby mówią same za siebie! Dostęp do nowoczesnych urządzeń z zakresu chłodzenia otwiera przed Nami nowe możliwości. Wartości, których staramy się przestrzegać utwierdzają Nas, w tym iż jesteśmy tu dla Ciebie. Wsparcie techniczne 24/7 w bezpośredni sposób wpływa na działanie kluczowych przedsiębiorstw, jak i tych mniejszych przedsiębiorców. Usługi w zakresie wynajmu krótkoterminowego, jak i długoterminowego agregatów wody lodowej na terenie całej Polski. Blisko 86 chillerów dostępnych od ręki o wydajności chłodniczej od 4 kW, aż do 1400 kW. Urządzenia z możliwością płynnej regulacji, bądź nawet i odzysku ciepła, a nawet i funkcją swobodnego chłodzenia. Dowiedz się więcej…

Adaptacyjne układy chłodzenia z płynną regulacją obrotową. Ultranowoczesne rozwiązania z zakresu HVAC/R, których misją jest stała efektywność EER lub COP, nawet w bardzo trudnych i wymagających warunkach. Optymalizacja wynikająca z wysokiej klasy pomiarów o dokładności pomiarowej sięgającej, aż +/- 0,1%. Armatura pomocnicza, która w wyniku dużej dokładności pomiarowej jest w stanie bezpośrednio działać na bezpieczeństwo Użytkownika i przedwczesne wykrywanie nieprawidłowości. Niewiarygodnie szybkie i proste w obsłudze sterowniki PLC o przekątnej 10″ i zmiennym interfejsie. Możliwość zdalnego zarządzania, bądź dostępu do informacji oddziałując na wiedzę Użytkownika o rzeczywistym funkcjonowaniu układu chłodzenia. Kontrola zabezpieczeń, jak również parametrów granicznych, które mogą wpłynąć na możliwość awarii. Cele, którym staramy się sprostać oddziałują na Nasze referencję oraz widoczność na rynku HVAC/R.

Serwis chiller Hitema | ChillerTech – Serwis i naprawa agregatów wody lodowej