Serwis chiller oil HBO 750

5/5 - (2 votes)

Serwis i naprawa chiller oil HBO 750 PSBM | ChillerTechSerwis i naprawa agregatów wody lodowej

Chłodnice oleju mające na celu utrzymanie optymalnych warunków z zakresie obróbki maszyn CNC. Wysokowydajne rozwiązanie, których elastyczność zdumiewa, a funkcjonowanie zachwyca. Aplikacje łączące m.in. centrum obróbcze, przeciągarki, maszyny do obróbki drewna CNC, a nawet i jednostki hydrauliczne. Kompaktowe układy chłodzenia utrzymujące szczegółową temperaturę z dokładnością +/- 1 K, a w przypadku wysokiej konfiguracji nawet +/- 0,5 K. 

Działania prewencyjne, które w bezpośredni sposób wpłyną na Twoje działanie. Eksploatacja układów chłodzenia w oparciu o chłodziarki oleju Habor. Rzetelna diagnostyka, jak również wsparcie 24/7 mające na uwadze bezpieczeństwo Użytkownika. Testy sprawnościowe wywierające wpływ na funkcjonalność układu, a tym samym jego elastyczność względem warunków operacyjnych. Zmienny przepływ i ciśnienia, który przekłada się na odbiór ciepła na elementach wykonawczych. 

Zastosowanie, jak i sam sposób funkcjonowania wymaga na Nas regularnych, a także rzetelnych działań biorąc pod uwagę dużą zmienność. Obróbka cieplna wywierając wpływ na temp. substancji roboczej, a nawet i pośredniej umożliwiając działanie Obsłudze, nawet w tych bardzo trudnych warunkach. Z tego też względu dowiedz się więcej i zobacz jakie to proste!

Chiller oil Habor HBO 750 PSBM to urządzenie mające na celu utrzymanie nie tylko warunków temperaturowych, ale także i ciśnienia i przepływu odgrywając rolę w każdym z procesów obróbki. Aplikacje (zastosowanie) urządzenia to m.in. branża CNC, poprzez które jesteśmy w stanie zachować optymalne chłodzenie skrawarek, obrabiarek, tokarek, a nawet pras CNC. Wyzwania przekładające się na Nasze możliwości!

Serwis chiller oil HBO 750

Serwis Chiller oil HBO 750

Specyfika tych urządzeń, a także wysokie zabrudzenie w bezpośredni sposób wpływa na ich funkcjonowanie, czas eksploatacji, a nawet i stabilność. Wartym uwagi jest jednocześnie sama częstotliwość załączania elementów mechanicznych, jak to się ma w standardowych wersjach tzw. ON/OFF. 

Biorąc pod uwagę dość duże zapylenie, a także kurz musimy pamiętać, iż są to środki przewodzące, które mogą przekładać się na uszkodzenia po stronie sterowania. Z tego też względu zalecanym jest, aby dokonać nie tyle co diagnostyki układu mechanicznego, ale i systemu sterowania (układu elektronicznego) odgrywającego kluczową rolę.

Diagnostyka układów elektrycznych, a także systemów sterowania umożliwiając Nam zmianę (korektę) nastaw w momencie interwału. Czyszczenie przy pomocy specjalistycznych detergentów lub środków.

W przypadku uszkodzonej elektroniki sterującej wykonujemy:

  • Naprawę płyty elektronicznej,
  • Skontrolowanie funkcjonalności wszystkich sterowników i modułów sterowania,
  • Przetestowanie działania czujników.

Naszym atutem jest odpowiednia wiedza i doświadczenie. Dzięki temu jesteśmy jednym z niewielu serwisów, które podołają naprawie awarii Chiller Oil HBO 750 PSBM.

Naprawa chiller oil HBO 750

Nasz serwis wykonuje również naprawy, związane z wyciekiem freonu i awariami, związanymi z nieszczelnym układem freonowym. W profesjonalny sposób wykonujemy czynności, ułatwiające zlokalizowanie nieszczelności układu freonowego. Używamy do tego:

  • Azotu technicznego,
  • Piany,
  • Detektora nieszczelności.

Wykonując próbę szczelności przez dwie godziny, przy ciśnieniu 25 Bar, zyskujemy pewność, że urządzenie jest ponownie w pełni sprawne i gotowe do dalszej pracy. Wyciek na instalacji freonowej jest dość kosztownym uszkodzeniem z racji na podwyższenie ceny freonów w ostatnich latach.

Takie metody zapewniają dodatkowe korzyści, między innymi optymalne osuszenie układu freonowego.

Dbając o właściwe działanie urządzenia, podczas serwisu wymieniamy także filtr, który dodatkowo zabezpiecza urządzenie przed szkodliwym działaniem kwasów, a także wykonujemy długotrwałą próżnię. Próżnia w układzie freonowym ma za zadanie wyciągnąć osadzony wewnątrz instalacji brud, a także osuszenie instalacji freonowej z wilgoci. Wilgoć jest dość szkodliwa dla  układów freonowych. Łącząc się z czynnikiem freonowym i olejem  przyczynia się do niszczenia poszczególnych elementów od środka. Wewnątrz osadzoną wilgoć może oczyścić filtr, lecz może się przytkać, a to przyczyni się do następnej naprawy i szukania przyczyny.

Dlaczego warto Chiller oil HBO 750 PSBM serwisować u Nas? Podczas serwisu wykonujemy również dodatkowe czynności, dzięki którym wydłużymy żywotność Państwa urządzenia.

Dołącz do zespołu ChillerTech i zyskaj przewagę już dziś!

W Naszym serwisie nie tylko usuniemy powstałe awarie, ale również przetestujemy Twój chiller oil HBO pod względem sprawności i wydajności, dokonując szczegółowej analizy na przyszłość. W ten sposób zyskasz szybko informacje o ewentualnym zużyciu poszczególnych podzespołów. Ponadto wybierając Nasz Serwis, zapewniasz sobie gwarancję, że Twoje urządzenie zostało poprawnie przetestowane i funkcjonuje bez zarzutu. Skontaktuj się z Nami już dziś! (kontakt)

Serwis i naprawa chiller oil HBO 750 PSBM | ChillerTech – Serwis i naprawa agregatów wody lodowej

Leave a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.