Serwis Riedel PC 50.01-NE-OP

5/5 - (13 votes)

Serwis chiller Riedel PC 50.01-NE-OP | ChillerTechObsługa i wsparcie 24/7

Usługi serwisowe, które umożliwią Ci wykorzystanie pełnego potencjału urządzeń HVAC/R. Obsługa i wsparcie mające na celu wysoką elastyczność działania, a także niższe zużycie energetyczne (kWh) oddziałując na rentowność Twojego przedsiębiorstwa. Wykorzystując nowoczesną armaturę kontrolno-pomiarową o dużej czułości +/- 0,1% umożliwia Nam to rzetelne działanie w każdych warunkach atmosferycznych. Program PreVision® to nowoczesna ochrona Użytkownika rzutująca na gwarancję satysfakcji.

Rzetelne działanie w każdych warunkach. Obróbka cieplna z zakresu od -25oC do +45oC przekłada się na wysoką elastyczność działania urządzenia, a także utrzymanie stałych wartości, w tym m.in. temp. parowania czynnika chłodniczego. To finalnie wpływa na utrzymanie stałej temp. strategicznych elementów mechanicznych, których celem jest sprężanie czynnika chłodniczego (układ freonowy). Zbyt wysoka temp. przegrzania czynnika chłodniczego wpływa na wysoką temp. korpusu oraz wyższe zużycie energetyczne (kWh). Co rzutuje na na niską sprawność energetyczną, jak również zaburzenie smarowania części mechanicznych. Skontaktuj się z Nami i otrzymaj wycenę w niecałe 15 min…

Z Nami przyszłość jest lepsza! Usługi diagnostyczne rzutujące na funkcjonowanie urządzenia, w tym Twojego przedsiębiorstwa. Dostęp do oryginalnych części zamiennych wpływa na możliwość szybkiego działania, zgodnie z wytycznymi Obsługi uzyskując nominalne wartości zgodne z normami. Pasja w tworzeniu prostych, trwałych i bezpiecznych układów chłodzenia umożliwi Ci działanie z oszałamiającą dokładnością. Wybierz ChillerTech!

Urządzenia Riedel

Urządzenia Riedel to proste i trwałe rozwiązania HVAC/R mające na celu utrzymanie temp. medium w warunkach atmosferycznych od -30oC do nawet +55oC. Zaopatrzone w zbiorniki buforowe w układzie zamkniętym/ lub otwartym rzutują na niższą częstotliwość załączania się urządzenia, a także krzywą temperaturową. To umożliwia Nam również niższe obciążenie cieplne strategicznych elementów oraz stabilne działanie czujników (armatura kontrolno-pomiarowa). Mimo to, iż są to urządzenie zaopatrzone w „standardowe” części, w tym m.in. sprężarki chłodnicze w odmianie spiralnej ich dostępność wynosi nawet 4-8 tygodni. Biorąc pod uwagę fakt, iż programowalna część elektroniczna jest nisko dostępna, bądź niedostępna. 

Riedel Kooling to grupa Glen Dimplex stworzona w 1973 r. przez Martina Naughtona. Mająca na celu tworzenie elektrycznych urządzeń grzewczych oddziałujących na stabilność temperaturową wnętrza. Produkcja AGD, a co więcej produktów do branż HVAC/R, przede wszystkich wentylacji przemysłowej oraz domowej. 

Obsługa i wsparcie

Usługi mające na celu Twoje bezpieczeństwo, którymi są m.in.:

  1. Rzetelna diagnostyka. Usługi diagnostyczne w zakresie urządzeń Riedel przełożą się na utrzymanie temp. z wysoką dokładnością wynoszącą, nawet +/- 0,1K. Nowoczesna armatura kontrolno-pomiarowa to gwarancja satysfakcji i bezpieczeństwa.  
  2. Mobilny serwis w zasięgu Twojej ręki. Usługi serwisowe w zakresie urządzeń Riedel mają na celu niższe zużycie energetyczne (kWh), jak również wyższą rentowność Twojego przedsiębiorstwa. Weryfikacja działania nadrzędnych elementów, w tym m.in. części mechanicznych to klucz do sukcesu. Referencje, których to nie sposób zastąpić w połączeniu z pasją działania umożliwia Nam osiągnięcie oszałamiających wyników. Sprawdź Sam! 
  3. Natychmiastowa naprawa Twojego urządzenia. Oryginalne części zamienne dostępne w Centrum Diagnostycznym o powierzchni magazynowej, aż +3 500 m2 przekładają się na możliwość natychmiastowego działania. Dostęp do części mechanicznych, a także elektronicznych rzutuje na postrzeganie ChillerTech, w tym nawet Twoje bezpieczeństwo. Szybka dostawa, w tym natychmiastowa naprawa to coś wyjątkowego. 
  4. Optymalizacja układu chłodzenia. Dostosowanie urządzenia do Twoich indywidualnych potrzeb, zapewniając maksymalną efektywność energetyczną EER/SEER wpływając na zużycie energetyczne. Ultranowoczesne rozwiązania, którymi to jest m.in. chłodzenie swobodne rzutuje na możliwość wykorzystywania warunków zewnętrznych celem osiągnięcia stałej temp. medium. Dowiedź się więcej… 
  5. Adaptacja urządzeń Riedel. Wysoka skuteczność działania, która oddziałuje na bilans CO2 oraz funkcjonowanie Twoich maszyn i urządzeń. Mając na uwadze coraz to szersze działanie Użytkownika, bądź Obsługi konieczna jest adaptacja urządzenia, która to wpływa na utrzymanie strategicznych wartości w zakresie temp., a nawet ciśnienia i przepływu medium. Modyfikacja wartości po stronie obiegu freonowego przełoży się na Twoje codzienne działanie. Zamów Nasz serwis już dziś!

Serwis chiller Riedel PC 50.01-NE-OP

Usługi serwisowe wykonane na rzecz Zamawiającego:

  • Wizualna kontrola urządzenia. Weryfikacja układu freonowego pod względem powierzchniowych zanieczyszczeń, które wskazują m.in. na wyciek czynnika chłodniczego. Wykorzystując nowoczesną armaturę kontrolno-pomiarową mamy możliwość rzetelnego działania, co przekłada się na wysoką skuteczność urządzenia. Jednocześnie chcielibyśmy wspomnieć, iż zgodnie z informacjami wraz z czynnikiem przemieszcza się nawet do 12% substancji smarującej (oleju), docierając następnie do innych elementów układu. Dlatego też w momencie ubytku czynnika chłodniczego, obszar wycieku jest zazwyczaj tłusty. 
  • Weryfikacja działania elementów mechanicznych. Obróbka cieplna przekłada się na wysoką temp. elementów obiegu, w tym m.in. sprężarki chłodniczej, która to za pomocą niskiego ciśnienia jest chłodzona. Utrzymanie stałej temp. parowania czynnika oddziałuje na niższe zużycie energetyczne (kWh), ale również stabilną temp. korpusu. Z tego też względu wymaganym jest weryfikacja temp. na elementach takich jak: sprężarka chłodnicza, wentylator skraplacza, zawór rozprężny (EZR) itd… 
  • Czyszczenie powierzchni wymiany ciepła. Agregat wody lodowej chiller Riedel PC 50.01-NE-OP to urządzenie zaopatrzone w wymiennik ciepła w odmianie lamelowej. Umożliwia on Użytkownikowi osiągnięcie stałej temp. skraplania czynnika chłodniczego. Aluminium żebrowana przekłada się natomiast na większą powierzchnię wymiany [m2] oraz niższe obciążenie cieplne. Mimo to, iż jest to trwałe i bezpieczne rozwiązanie ma to swoje minusy, którymi to są m.in. konieczność działania w tzw. „dobrych” warunkach. Lamele zabezpieczające w małych odstępach przekładają się na to, iż w momencie dużego zapylenia, bądź wysokiej temp. zewnętrznej urządzenie wyłącza się wskazując błąd HP. 
  • Weryfikacja obiegu freonowego. Stałe monitorowanie ciśnienia w obiegu freonowym jest strategiczne dla zgodnego z wytycznymi działania układu, w którym jest czynnik (taki jak HFC, HCFC, CFC lub HFO). Kontrola temp. oraz ciśnienia na elementach układu umożliwia Nam rzetelną diagnostykę urządzenia, a tym samym wyższe bezpieczeństwo Obsługi. Wartym podkreślenia jest zarówno fakt, iż na wskutek ilości >3 kg wymagana jest kontrola szczelności urządzenia co okres 6, bądź 12 miesięcy. Otrzymaj wstępną wycenę serwisową już dziś!

Serwis chiller Riedel PC 50.01-NE-OP | ChillerTech – Serwis i naprawa agregatów wody lodowej