Skontaktuj się z Nami

Related Post

4.9/5 - (54 votes)

Skontaktuj się z Nami już dziś | ChillerTech – Ultranowoczesne rozwiązania z zakresu chłodzenia

Efektywność i bezpieczeństwo. Pasja w tworzeniu nowoczesnych układów chłodzenia otwiera przed Nami nowe możliwości. Elastyczność działania w zakresie dostarczania urządzeń HVAC/R z zakresu wydajności od 1 kW, aż do nawet +1600 kW wynikająca z powierzchni magazynowej wynoszącej, aż +3 500 m2. Możliwość stałego zarządzania układami HVAC/R, a także obciążeniem elementów mechanicznych przekłada się na efektywność energetyczną (EER/SEER), a tym samym zużycie energetyczne. Usługi w zakresie doradztwa i wsparcia przełożą się na rentowność Twojego przedsiębiorstwa. Wartości, których to nie sposób zastąpić.

Dostęp do niegraniczonych możliwości, w tym m.in. blisko 86 chillerów dostępnych od ręki umożliwia Nam zachowanie wytycznych na wysokim poziomie. Elastyczność przekładająca się na dopasowanie technologii chłodzenia, a nawet konfigurację urządzenia będąca nierozłączną częścią sukcesu. Chillery zaopatrzone w m.in. w odzysk ciepła, chłodzenie swobodne, moduł hydrauliczny, a nawet modułową możliwość łączenia dodatkowych jednostek. Proste i trwałe urządzenia, które wpłyną na Twoje wyniki, a także funkcjonowanie, niezależnie od obciążenie cieplnego. 

Skontaktuj się z Nami

Podstawowe wartości, których to nie sposób zastąpić przekładają się na finalne postrzeganie przedsiębiorstwa ChillerTech oraz Nasze referencję. Jedną z Naszych flagowych usług jest serwis, naprawa, a także modernizacji agregatów wody lodowej dowolnej marki. Skup, regeneracja, sprzedaż i wynajem chillerów o mocy od 4 kW, aż po chillery przemysłowe o mocy 1,5 MW. Agregaty wody lodowej pod indywidualne oczekiwania i potrzeby Naszego Klienta.Kontakt ChillerTech

  1. Chłodzenie maszyn, jak również urządzeń dowolną cieczą olejem, wodą, mieszaniną woda – glikol, mleczko chłodzące itd.. Chłodzenie strumieniowe, a także chillery oil.
  2. Skup, kompleksowa regeneracja i sprzedaż agregatów wody lodowej pod indywidualne oczekiwania Klienta. Dostarczamy agregaty wody lodowej na określony parametr, wyposażone w pojemnik w zbiorczy lub bez niego. Wyposażone w odpowiednio dobraną pompę obiegową, różne pod względem wymienników ciepła. Posiadamy dostęp do nowych, a także używanych chiller o dowolnej wydajności chłodniczej i dowolnej marki dostępnej na rynku chłodnictwa i klimatyzacji. 
  3. Skup, regeneracja, sprzedaż i wynajem dry cooler (Free cooling) o różnych wydajnościach, normalne i cichobieżne. Posiadamy dry coolery tradycyjne, lub typu V.
  4. Wynajem krótko, średnio i długookresowy agregatów wody lodowej, systemów chłodzenia, pomp wody itd.
  5. Projekt, budowa i modernizacja systemów, jak również instalacji wody lodowej zapewniając przy tym odpowiedni parametr, ciśnienie, a także przepływ. Budowa systemów chłodzenia opartych o wodę lodową do chłodzenia różnego rodzaju procesów.
  6. Serwis i naprawa agregatów wody lodowej dowolnego producenta i o dowolnej mocy chłodniczej. Wykonujemy przeglądy techniczne i okresowe chillerów na terenie całej Polski.

Nasz wykwalifikowany serwis działa na terenie całej Polski. Na wszystkie nasze usługi, dostarczone przez Nas urządzenia, materiały, a także usługi dajemy gwarancje. Zapewniamy pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. 

Dział Handlowy

Tel: +48 530 805 705
E-mail: info@chillertech.pl

Dział Serwisowy

Tel: +48 501 179 381
Tel: +48 536 577 385
E-mail: serwis@chillertech.pl