Skraplacz freonowy GWK 250 kW

4.7/5 - (3 votes)

Skraplacz freonowy chłodnica powietrza GWK 250 kW | ChillerTechSprzedaż i wynajem urządzeń HVAC/R

Utrzymanie stałych warunków termicznych z wysoką dokładnością oddziałuje na Twój sukces. Inteligentne i proste w obsłudze urządzenia HVAC/R mające za cel wyższą sprawność energetyczną (EER). Sezonowa efektywność energetyczna (SEER) będąca na oszałamiająco wysokim poziomie rzutuje na utrzymanie temp. z dokładnością nawet +/- 0,1 K. Możliwość płynnej regulacji obrotowej (0-10 V) umożliwia Nam niższe zużycie strategicznych elementów układu przekładając się na ich unikalność, a także żywotność. Wentylatory osiowe o wysokim stopniu trwałości, których charakterystyka działania zdumiewa dostępne w urządzeniu. 

Doskonałe wyniki. Powierzchnia wymiany ciepła w odmianie lamelowej oddziałuje na odbiór ciepła, a także stałą temp. skraplania będącą nierozłączną częścią działania układu freonowego. Aluminium żebrowana mająca na celu niższe opory powietrza, a także wyższą sprawność. Zwiększona powierzchnia wymiany ciepła rzutuję na format całego urządzenia, a co za tym idzie wymiary. Zaskakujące pod względem funkcjonowania urządzenia z zakresu chłodzenia. Nieograniczone możliwości sterowania, a nawet wymiany ciepła. Skontaktuj się z Nami już dziś!

Skraplacz freonowy GWK 250 kW
Skraplacz freonowy GWK 250 kW

Doradztwo i wsparcie. Nowoczesne Centrum Diagnostyczne z możliwością rzetelnej analizy zużycia, strategicznych elementów układu. Usługi diagnostyczne rzutujące na funkcjonalność, efektywność, jak również bezpieczeństwo będące nierozłączną częścią Twojego sukcesu. Stała temp. skraplania czynnika chłodniczego lub innego medium (glikol) wpływająca na stabilność procesu obróbki cieplnej. Optymalne działanie, w tym zużycie energetyczne (kWh) umożliwia Ci zmniejszony bilans CO2. Ochrona Środowiska!

Skraplacz freonowy GWK 250 kW

Unikatowe i proste w obsłudze. Skraplacze freonowe to popularne urządzenia, których misją jest stabilność termiczna czynnika, a co za tym idzie faza całkowitego skraplania. Aspekty przemawiające na rzecz owych urządzeń:

 • Możliwość płynnej regulacji obrotowej. Skraplacz freonowy GWK 250 kW zaopatrzony w standardowy układ sterowania. Możliwość opcjonalnego interfejsu Użytkownika, który umożliwia łatwe monitorowanie i kontrolę całego urządzenia. Prosty w obsłudze system, którego celem jest monitoring urządzenia 24/7. Zmienna wartość dochłodzenia, a nawet skraplania rzutuje na sukcesywne osiąganie wartości nominalnych (zadanych).
 • Łatwa instalacja urządzenia. Proces podłączenia i konfiguracji skraplacza GWK jest prosty i nie wymaga specjalistycznego sprzętu. Instrukcje, a nawet wsparcie z ramienia ChillerTech umożliwi Ci efektywne działanie w każdych warunkach środowiskowych. Dopasowanie urządzenia do indywidualnych wymagań Użytkownika.
 • Adaptacja i optymalizacja. Możliwość optymalizacji i adaptacji układu oddziałując na automatyczną regulację strategicznych wartości, w tym m.in. regulacji obrotów, temp. skraplania, a także dochłodzenia. Zmienne natężenie przepływu powietrza przy pomocy przemienników częstotliwości Danfoss. 
 • Wysoka trwałość. Powierzchnia wymiany ciepła w odmianie lamelowej kluczem do lepszej przyszłości. Odporne na skoki temperaturowe, bądź co gorsza zwiększone obciążenie cieplne. Aluminium żebrowana rzutuje na zmniejszone drgania elementów łączących, jak również niższą podatność na ewentualne uszkodzenia. Modularność i elastyczność umożliwiającą łatwą modyfikację układu chłodzenia. 
 • Łatwe w obsłudze i serwisowaniu. Regularna konserwacja jest strategiczna dla długotrwałej efektywności urządzenia. Skraplacz freonowy GWK 250 kW jest prosty w obsłudze, a jednocześnie konserwacji. Dostępność do kluczowych elementów i jasne instrukcje utrzymania ułatwiają ciągłość działania. Dowiedź się więcej o serwisie i naprawie skraplaczy freonowych…

Wyższa rentowność Twojego przedsiębiorstwa

Skraplacze freonowe GWK 250 kW
Skraplacze freonowe GWK 250 kW

Doskonała równowaga oddziałująca na Twoją rentowność. Optymalny poziom wydajności chłodniczej wynoszący 250 kW w standardowych warunkach umożliwia znaczące zmniejszenie obciążenie cieplnego. Efektywność energetyczna na poziomie, aż 45 EER przy niepewności pomiarowej +/- 5% (zgodnie z założeniami w momencie dry cooler). Wentylatory osiowe o dużej dostępności w standardowej odmianie 100 mm. Ebmpapst stosowane do wymiany ciepła i zimnego powietrza wyróżniające się niskim poziomem głośności i wysoką efektywnością. Szczelnie zamknięte skrzynki elektryczne o oznaczenie IP odporne na warunki atmosferyczne, a także opady. To umożliwia Nam wydajność, efektywność i bezpieczeństwo!

Unikalna powierzchnia wymiany ciepła żebrowana to element, który wpływa na wydajność i efektywność sprzętu. Lamelowa struktura powierzchni zwiększa powierzchnię roboczą (obszar), co przyśpiesza proces wymiany ciepła. Dodatkowo, żebrowanie wpływa na wyższe bezpieczeństwo, zapewniając stabilność i odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Oszałamiająca efektywność energetyczna

Jednym z najbardziej imponujących aspektów skraplaczy freonowych GWK 250 kW jest stosunek mocy (W) do poboru prądu (A),  będący na wysokim poziomie. Oznacza to, że urządzenie to oferuje wyjątkową moc chłodzenia przy stosunkowo niskim zużyciu energii. Jest to kluczowe dla przedsiębiorstw, które dążą do zwiększenia efektywności energetycznej, a także redukcji kosztów operacyjnych. Dowiedź się więcej na temat chłodzenia swobodnego…

Urządzenie dostępne od ręki!

Informacje techniczne
 • Urządzenie: skraplacz freonowy / chłodnica powietrza
 • Rodzaj: wymiennik ciepła w standardowej odmianie lamelowej
 • Producent: GWK
 • Model: Kondensator KSL170 II
 • Nominalna wydajność chłodnicza: 264 kW w standardowych warunkach*
 • Ilość wentylatorów: 3 szt.
 • Wentylatory w odmianie: promieniowej / osiowej
 • Ilość: 4 szt. urządzeń

Skraplacz freonowy chłodnica powietrza GWK 250 kW | ChillerTech – Sprzedaż i wynajem urządzeń HVAC/R