Sprężarka Bitzer 4EESP-4P-40S

5/5 - (1 vote)

Sprężarka Bitzer 4EESP-4P-40S | ChillerTech- Sprzedaż, montaż i serwis agregatów wody lodowej

ChillerTech posiada w swej ofercie nową sprężarkę marki Bitzer 4EESP-4P-40S, która została zdemontowana z urządzenia chłodniczego. Sprężarki chłodnicze marki Bitzer charakteryzują się wysoką wydajnością, płynną i równomierną pracą, jak również solidną konstrukcją. Sprężarka Bitzer 4EESP-4P-40S jaką dysponujemy przepracowała 4h. Oferowany przez Naszą Firmę podzespół jest w pełni sprawny i gotowy do natychmiastowej pracy. 

Serwis sprężarki Bitzer 4EESP-4P-40S

 1. Sprężarka tłokowa Bitzer 4EESP-4P-40S została zdemontowana z urządzenia chłodniczego. Kompresor Bitzer oferowany przez Naszą Firmę jest w świetnym stanie technicznym, jak zarazem wizualnym.
 2. Nasz Serwis zdemontował na czynniki pierwsze sprężarkę, aby skontrolować w jakim stanie są m.in. tłoki, uszczelki, jak również inne podzespoły znajdujące się i odpowiadające na wydajną, jak również najwyższej jakości pracę sprężarki Bitzer. Nie mamy jakichkolwiek zarzutów, które mogły by wskazać na to by sprężarka Bitzer była uszkodzona. 
 3. Po demontażu sprężarki Bitzer 4EESP-4P-40S, jak również sprężarki BITZER 2HSL-3K-40S, którą również Państwo znajdą w Naszej ofercie. Linia ciśnieniowa, a także linia ssania zostały zalutowane. Zadaniem tej czynności jest wykonanie próby ciśnieniowej przy użyciu Azotu Technicznego. Sprężarka Bitzer 4EESP-4P-40S  jest w pełni szczelna.
 4. Wykonaliśmy szczegółowe pomiary elektryczne sprężarki podczas jej pracy. Pobory prądu prawidłowe w pełni zgodne z parametrami danymi przez producenta. Uzwojenie, jak również sam silnik jest w nienagannym stanie. 
 5. Kompresor Bitzer jest w pełni sprawny i gotowy do natychmiastowej pracy u Klienta. Oferowane przez Naszą Firmę urządzenia, maszyny, jak również różnego rodzaju podzespoły objęte są gwarancją. Chcesz mieć pewność najwyższej jakości sprzętu? Wybierz ChillerTech i ciesz się niezawodną pracą!

Dane Techniczne:

 • Producent: Bitzer
 • Rodzaj: półhermetyczna tłokowa
 • Typ: 4EESP-4P-40S
 • Napięcie zasilania: 400/3/50 V
 • Max. pąd roboczy: 21,2 / 12,2 A
 • Max. pobór energii: 6,9 kW
 • Połączenia rurowe: linia ciśnieniowa: 16 mm / 5/8 cala ; linia ssąca: 28 mm / 1 1/8 cala
 • Chłodziwo: R134a, R404A / R507A

Sprężarka Bitzer 4EESP-4P-40S cena

Cena sprężarki to 3 500 zł netto

Sprężarki chłodnicze wiodących marek w niskiej cenie?

Sprawdź ofertę ChillerTech i zobacz jak wiele możesz zyskać. Oferujemy Naszym Klientom najwyższej jakości podzespoły chłodnicze w konkurencyjnych cenach. Niezawodność, Efektywność i Szybki Zwrot! Nasza Firma zapewni Tobie i Twojej Firmie fachowe doradztwo, profesjonalną sprzedaż, jak również szybki montaż. ChillerTech świadczy również najwyższej jakości usługi serwisowe agregatów wody lodowej, dry coolerów, sprężarek chłodniczych i innych urządzeń chłodniczych. ChillerTech to lider na rynku chłodnictwa i klimatyzacji. 

Znajdź coś dla Siebie w Naszym Sklepie!

Sprężarka/kompresor Bitzer 4EESP-4P-40S | ChillerTech