Sprzedaż chiller

5/5 - (85 votes)

Sprzedaż chiller | ChillerTechSprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej

Wielofunkcyjne i proste w obsłudze układy chłodzenia, które wpłyną na Twoje działanie. Nowoczesne formy chłodzenia, których dokładność pomiarowa wynosi blisko +/- 1% umożliwiając działanie w trudnych, a nawet krytycznych warunkach. Ekologiczne czynniki chłodnicze, których współczynnik oddziaływania na warstwę ozonową ODP wynosi zero przekładając się na niższe zużycie energetyczne. Nieograniczone możliwości oddziałujące na sprawność układu, a nawet i rentowność przedsiębiorstwa. Chillery z zakresu wydajności od 1 kW, aż do nawet +1200 kW z możliwości optymalizacji, a także adaptacji. Opcjonalne układy, których celem jest niższe zużycie, a także wyższa sprawność EER. Możliwość swobodnego chłodzenia wykorzystująca warunki zewnętrzne w celu utrzymania stałych wartości temperaturowych. Oszałamiające wartości, a tym samym wyniki wykorzystujące możliwość płynnej regulacji obrotowej. Stała temp. skraplania, bądź użycie elektronicznych zaworów rozprężnych utrzymując wartość przegrzania na poziomie ok. 3 – 4 K. 

Doradztwo i optymalizacja mające na celu rzetelne działanie w każdych warunkach. Chillery procesowe o wysokim współczynniku efektywności energetycznej EER wynoszącym, aż >2,8. Trwałe układy HVAC/R, których funkcjonalność zdumiewa, a działania zachwyca. Elastyczność z zakresu wyboru technologii chłodzenia otwiera nowe możliwości przekładając się na niższe zużycie energetyczne, jak również dłuższą żywotność. Sprężarki chłodnicze w odmianie scroll mające za cel stałe ciśnienie, a tym temperaturę. Zabezpieczenia termiczne chroniące silnik przed przeciążeniem, bądź nawet zbyt wysoką temp. na wskutek zbyt długiego funkcjonowania. Wentylatory osiowe o oszałamiających wartościach z możliwością płynnej regulacji obrotowej (0-10 V). Stała temp. skraplania oddziałująca na zgodne z wytycznymi funkcjonowanie, a także stały odbiór ciepła, nawet w trudnych warunkach. Agregaty wody lodowej dostępne od ręki osiągające znakomite wartości. 

Testy sprawnościowe mające wpływ na działanie przedsiębiorstwa, jak również stabilność temperaturową. Adaptacja układów chłodzenia wykorzystując nowoczesne formy kontrolno-pomiarowe z dokładnością wynoszącą, aż +/- 1%. Aparatura, której misją jest utrzymanie stałych wartości z zakresu przepływu (natężenia) medium chłodzącego oraz ciśnienia. Wykorzystywanie przemienników częstotliwości zmniejszając zużycie energetyczne o blisko 18%-25%. Usługi w zakresie wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego agregatów wody lodowej, w tym układów chłodzenia. Chillery dostępne od ręki!

Sprzedaż chillerSprzedaż chiller chillerów

Odpowiednio dobrany chiller – urządzenie chłodnicze odgrywa znaczącą rolę w prawidłowym funkcjonowaniu systemów, jak również instalacji chłodzenia. Nasze urządzenia są ściśle dopasowywane pod indywidualnego Klienta, aby zapewnić:

  1. Najwyższej jakości chłodzenie zapewniające przy tym odpowiedni parametr pod ściśle określone wymagania Klienta.
  2. Zminimalizowane koszty inwestycji, jak również eksploatacji. Urządzenie chłodnicze dużej mocy wiąże się z dużymi kosztami inwestycji, a także eksploatacji. Każdy chiller jest ściśle dopasowany by zminimalizować koszty Naszego Klienta.
  3. Jak najszybszy zwrot inwestycji. Urządzenia, jak również różnego rodzaju maszyny od ChillerTech są innowacyjne, co przyczynia się znacznie do szybszego zwrotu całej inwestycji.
  4. Bezawaryjne i proste w obsłudze urządzenia. Naszą misją jest dostarczenie Klientowi bezpiecznego, wydajnego, jak również ekonomicznego urządzenia zapewniającego odpowiedni parametr, by schłodzić dowolny proces. 
  5. Całodobowy Serwis. Rozumiemy jak ważna jest ciągła praca chillerów – agregatów wody lodowej, a także innych urządzeń i maszyn chłodniczych. ChillerTech wychodzi naprzeciw Klientom i gwarantuje serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także naprawę agregatów wody lodowej na terenie całej Polski. Dysponując wieloletnim doświadczeniem i zdobytą wiedzą jesteśmy w stanie w jak najkrótszym czasie usunąć jakąkolwiek awarię. Postaw na ChillerTech!

Sprzedaż chiller- Jak ważny jest dobór?Sprzedaż chiller - chillerów

ChillerTech świadczy kompleksowe usługi doboru, sprzedaży, wynajmu, jak również serwisu agregatów wody lodowej i dry coolerów. Szeroka gama oferowanych przez Naszą Firmę chillerów pozwala zapewnić Naszym Klientom jak najlepsze urządzenie w konkurencyjnej cenie. Bardzo ważną rolę odgrywa również prawidłowy dobór urządzenia chłodniczego pod indywidualne wymagania Klienta.

Przykładem może być zastosowanie agregatów wody lodowej chłodzonych powietrzem, bądź wodą ze skraplaczem na zewnątrz. W przypadku gdy Klient wymaga by urządzenie znajdywało się np: wewnątrz hali, a zabrudzenie jednak jest duże najkorzystniejszym wyborem będzie chiller chłodzony wodą. Z jakiej racji? Ze wglądu na duże zabrudzenie na halach produkcyjnych na lamele skraplacza, jak również konstrukcję maszyny nanoszą się różnego rodzaju zanieczyszczenia, które powodują znaczne obniżenie sprawności chillera. Wiąże się to również z podwyższonymi kosztami za czynności serwisowe, jakie ponosi Nasz Klient.

Odpowiednia moc urządzenia, którego zadaniem jest zapewnienie należytej temperatury medium chłodzącego pod oczekiwania Klienta też odgrywa bardzo ważną rolę. ChillerTech pełni najwyższej jakości usługi doboru urządzeń i maszyn chłodniczych.

Sprzedaż agregatów wody lodowej- Jaki wybrać?

Na rynku możemy znaleźć masę chillerów tych tanich, jak również tych drogich. Flagowych marek, jak i nieco gorszych, które zazwyczaj są tańsze, lecz znacznie gorsze. W ofercie ChillerTech znajdą Państwo tylko chillery flagowych marek. Dysponujemy urządzeniami renomowanych producentów takich jak: Trane, Carrier, York, Airwell, Blue Box itd. Misją ChillerTech jest dostarczenie efektywnego, ekonomicznego i najwyższej jakości urządzenia chłodniczego.

Chillery, chillery przemysłowe, dry coolery, pompy wody, wymienniki ciepła, fan-coil itd. Posiadamy w swej ofercie nowe i używane, lecz w pełni sprawne, jak również wy-serwisowane urządzenia, maszyny oraz podzespoły chłodnicze i klimatyzacyjne. Zobacz dlaczego warto zdecydować się na wybór używanego agregatu wody lodowej od ChillerTech. Czytaj więcej (Chiller używany- dlaczego)

Sprzedaż chillerów- Szybo, Tanio, Dobrze

Sprzedaż chillerów – agregatów wody lodowej jest flagowym produktem firmy ChillerTech. Produkty dostarczone przez Naszą Firmę są gruntownie remontowane, serwisowe, jak również naprawiane. Na wszelkiego rodzaju maszyny, urządzenia i podzespoły ChillerTech udzielamy rocznej, bądź 2 letniej gwarancji. Chillery dostarczone od ChillerTech znajdują się na terenie całej Polski i cieszą się dużą popularnością. Zaufało Nam już tysiące Klientów, zaufaj i Ty i ciesz się pracą Swoich urządzeń chłodniczych! 

Zapewniamy Naszym Klientom sprzedaż, wynajem, montaż, jak również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Gwarantujemy odpowiedni parametr, ciśnienie jak i przepływ medium chłodzącego niezależnie od zastosowanego medium np: woda, solanka, glikol itd… Chłodzimy przeróżne procesy chemiczne, jak również przemysłowe niezależnie od żądanego parametru wody lodowej. Projekt, budowa i modernizacja systemów, jak również instalacji wody lodowej zapewniając żądany parametr, ciśnienie robocze, jak też przepływ. Skontaktuj się z działem ChillerTech i zobacz jak wiele możesz zyskać!

Sprzedaż chiller | ChillerTech – Sprzedaż i wynajem agregatów wody lodowej