Sprzedaż i montaż agregatów wody lodowej

Sprzedaż i montaż agregatów wody lodowej

Agregaty wody lodowej idealnie wpisują się we współczesną politykę energetyczną. Są przyjazne środowisku, niskie w utrzymaniu i proste w obsłudze. To najwłaściwsze rozwiązanie dla firm i przedsiębiorstw, które są zainteresowane utrzymaniem niskiej temperatury na stałym poziomie. Równomierna i wydajna praca chillera zależy jednak od jego właściwego wyboru i montażu. Nie działaj tutaj sam. Przekonaj się, że warto zaufać specjalistom z firmy ChillerTech & SKiC Robert Aptacy.

Sprzedaż i montaż agregatów wody lodowej z rynku wtórnego

Nasza firma specjalizuje się w regenerowaniu używanych chillerów. W naszej ofercie posiadamy w pełni wy serwisowane i działające agregaty wody lodowej, które skupujemy regenerujemy, serwisujemy, naprawiamy i odsprzedajemy z 2 letnią gwarancją. To bardzo dobra alternatywa dla firm, które nie dysponują zbyt wysokim budżetem, bądź szukają większych oszczędności w zakresie chłodzenia i klimatyzacji. Nasze urządzenia przechodzą bardzo skrupulatne testy pod względem funkcjonowania i wydajności. Naprawa obejmuje również wymianę wyeksploatowanych części, dlatego na zregenerowany sprzęt udzielamy pełnej gwarancji.

Chiller Trane + dry cooler

Dlaczego tak ważny jest montaż agregatów wody lodowej?

W internecie można znaleźć wiele przydatnych artykułów na temat montażu chillerów. Z pomocą przychodzą też różnego rodzaju filmiki instruktażowe. Te jednak nie zawsze będą pomocne, jeśli zostanie zaprezentowane np. złe rozplanowanie układu całej instalacji, przez co będziemy mieć w przyszłości np. utrudniony dostęp do sprężarek czy skrzyni elektrycznej. Ponadto popełnienie błędów na starcie, może skutkować w przyszłości poważnymi awariami urządzenia i drogimi naprawami. Dlatego, by tego uniknąć, warto umówić termin montażu z Naszym Serwisem, a przy okazji skorzystać z fachowego doradztwa i podpowiedzi na temat funkcjonowania urządzenia w różnych warunkach.

Sprzedaż agregatów wody lodowej – jak dobrać?

Nasza firma wesprze Państwa już na etapie wyboru właściwego urządzenia, pod względem wielkości, wydajności, mocy czy przeznaczenia.

Tutaj należy zwrócić uwagę, iż właśnie moc wytwornicy wody lodowej należy odpowiednio dopasować. Zbyt niska może zakłócić pracę maszyn, zbyt duża wpłynie negatywnie na koszty eksploatacji. Dlatego już na tym etapie dobieramy właściwe parametry do pracujących urządzeń, czy systemu klimatyzacji (jeśli oparty jest na chillerze). Pomożemy rozwiązać wszystkie dylematy, związane z chłodzeniem czy klimatyzacją, między innymi gdzie zainstalować chiller – na zewnątrz, czy wewnątrz budynku bądź jakie jeszcze urządzenia będą niezbędne, jeśli agregat wody lodowej ma zapewnić klimatyzację, połączoną z ogrzewaniem budynku czy pomieszczeń.

montaż agregatów wody lodowej ChillerTech

 

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.