Sprzedaż i montaż agregatów wody lodowej

5/5 - (408 votes)

Sprzedaż i montaż agregatów wody lodowej chillerów | ChillerTech

Agregaty wody lodowej idealnie wpisują się we współczesną politykę energetyczną. Są przyjazne środowisku, niskie w utrzymaniu i proste w obsłudze. Dodatkową zaletą systemów wody lodowej jest mniejsza ilość czynnika chłodniczego, co przyczynia się do mniejszych zagrożeń dla środowiska naturalnego. To najwłaściwsze rozwiązanie dla firm i przedsiębiorstw, które są zainteresowane utrzymaniem niskiej temperatury na stałym poziomie. Równomierna i wydajna praca chillera zależy jednak od jego właściwego wyboru i montażu. Nie działaj tutaj sam. Przekonaj się, że warto zaufać specjalistom z firmy ChillerTech- Sprzedaż agregatów wody lodowej. 

Urządzenia z rynku wtórnego

Nasza firma specjalizuje się w regenerowaniu używanych chillerów. W Naszej ofercie posiadamy w pełni wy-serwisowane i działające agregaty wody lodowej, które skupujemy regenerujemy, serwisujemy, naprawiamy, a także odsprzedajemy z 2 letnią gwarancją. To bardzo dobra alternatywa dla firm, które nie dysponują zbyt wysokim budżetem, bądź szukają większych oszczędności w zakresie chłodzenia i klimatyzacji. Nasze urządzenia przechodzą bardzo skrupulatne testy pod względem funkcjonowania i wydajności. Naprawa obejmuje również wymianę wyeksploatowanych części, dlatego na zregenerowany sprzęt udzielamy pełnej gwarancji. Naszym zdaniem urządzenia używane, są znacznie lepsze niż nowe chillery niektórych producentów. W ofercie ChillerTech znajdą Państwo chillery flagowych producentów takich jak: Trane, Carrier, York itd. Urządzenia chłodnicze, a także klimatyzacyjne od ChillerTech cechują się innowacyjną, wydajną i bezawaryjną pracą. Sprzedaż i montaż agregatów wody lodowej

Dlaczego tak ważny jest montaż agregatów wody lodowej?

W intrenecie można znaleźć wiele przydatnych artykułów na temat montażu chillerów. Z pomocą przychodzą też różnego rodzaju filmiki instruktażowe. Te jednak nie zawsze będą pomocne, jeśli zostanie zaprezentowane np. złe rozplanowanie układu całej instalacji, przez co będziemy mieć w przyszłości np. utrudniony dostęp do sprężarek czy skrzynki elektrycznej. Ponadto popełnienie błędów na starcie, może skutkować w przyszłości poważnymi awariami urządzenia i drogimi naprawami. Dlatego, by tego uniknąć, warto umówić termin montażu z Naszym Serwisem, a przy okazji skorzystać z fachowego doradztwa i podpowiedzi na temat funkcjonowania urządzenia w różnych warunkach. ChillerTech od lat pełni profesjonalne usługi projektu, budowy i modernizacji systemów, jak również instalacji wody lodowej. Systemy chłodzenia oparte o wodę lodową zapewnią Twojej Firmie odpowiedni parametr, ciśnienie oraz przepływ. 

Sprzedaż agregatów wody lodowej – jak dobrać?

Nasza Firma wesprze Państwa już na etapie wyboru właściwego urządzenia, pod względem wielkości, wydajności, mocy czy przeznaczenia. Odpowiednio dobrany chiller znacząco obniży koszt inwestycji, późniejsze koszty eksploatacyjne, jak również pozwoli Nam obniżyć zużycie energii eklektycznej. 

Tutaj należy zwrócić uwagę, iż właśnie moc wytwornicy wody lodowej należy odpowiednio dopasować. Zbyt niska może zakłócić pracę maszyn, zbyt duża wpłynie negatywnie na koszty eksploatacji. Dlatego już na tym etapie dobieramy właściwe parametry do pracujących urządzeń, czy systemu klimatyzacji (jeśli oparty jest na chillerze). Pomożemy rozwiązać wszystkie dylematy, związane z chłodzeniem czy klimatyzacją, między innymi gdzie zainstalować chiller – na zewnątrz, czy wewnątrz budynku, bądź jakie jeszcze urządzenia będą niezbędne, jeśli agregat wody lodowej ma zapewnić klimatyzację, połączoną z ogrzewaniem budynku czy pomieszczeń. Innowacyjne systemy chłodzenia od ChillerTech spełnią choćby najbardziej wymagające oczekiwania Klienta. Aby maksymalnie obniżyć koszty eksploatacyjne, a także wpływ na zużycie energii wykorzystujemy nowoczesne systemy chłodzenia wykorzystujące temperaturę na zewnątrz. Dry coolery przy dość wysokim parametrze znacząco wpływają na zredukowanie roboczo-godzin urządzenia chłodniczego, którym jest chiller. Czytaj więcej na temat Free cooling.

Wynajem agregatów wody lodowej

ChillerTech pełni także usługę wynajmu krótkoterminowego oraz długoterminowego  agregatów wody lodowej. W swej ofercie posiadamy chillery od 3 kW aż po agregaty przemysłowe o mocy 1,5 MW. W trosce o Naszego Klienta Nasza Firma już na początku służy pomocą w zakresie doboru maszyny pod indywidualne potrzeby klienta. ChillerTech obsługuje teren całej Polski. Wynajmujemy między innymi urządzenia na wielkogabarytowe lodowiska znajdujące się w Polsce w okresie zimowym. Nasza Firma także służy pomocą w zakresie dalszego serwisu, oraz napraw agregatów wody lodowej dowolnego producenta, a także mocy chłodniczej. W skład tych urządzeń wchodzą takie marki jak: Trane, Carrier, Bitzer, York, Blue Box, Green Box, Clivet, Airwell, Danfoss, Thermocold, MTA, Piovan, Hyfra, Chigo, ClimaVeneta, Stulz itd. Posiadamy w swej ofercie chillery chłodzone powietrzem które zazwyczaj znajdują się na zewnątrz, jak również chillery chłodzone wodą, które zazwyczaj usadowione są wewnątrz.

W Naszej ofercie znajdą Państwo:

 • Chillery chłodzone powietrzem, jak również wodą ze skraplaczem znajdującym się na zewnątrz budynku. Chillery chłodzone wodą cechują się małymi gabarytami, jednak wiąże się to z dodatkowymi kosztami inwestycyjnymi. Lecz w przypadku gdy chiller musi znajdować się wewnątrz budynku stosuje się tylko i wyłącznie agregaty wody lodowej chłodzone wodą.
 • Agregaty wody lodowej o mocy od 1 kW do 1,5 MW. W Naszej ofercie posiadamy chillery małych mocy, jak również chillery przemysłowe bardzo często wykorzystywane do chłodzenia procesów przemysłowych. ChillerTech jest w stanie w jak najkrótszym czasie zapewnić urządzenie chłodnicze spełniające wymagania klienta.
 • Wytwornice wody lodowej renomowanych marek. Posiadamy w swej ofercie chillery różnych producentów takich jak: Trane, Carrier, York, Airwell, Clivet itd
 • Chillery z odzyskiem ciepła. Agregaty wody lodowej z odzyskiem ciepła są na indywidualne zamówienie klienta.
 • Chillery zapewniający odpowiedni parametr do różnych procesów. Zapewniamy odpowiedni parametr medium chłodzącego, ciśnienie robocze oraz przepływ.

Zastosowanie wody lodowej

 • Maszyny do obróbki metali
 • Produkcji kształtowników kwadratowych, okrągłych, a także prostokątnych
 • Produkcji profilów
 • Maszyn wykorzystywanych w medycynie którym przykładem może być rezonans magnetyczny
 • Przemysł farmaceutyczny
 • Maszyn w przemyśle tworzyw sztucznych
 • Przemysł spożywczy

Jest nieskończenie wiele zastosowań systemów wody lodowej, a także agregatów wody lodowej. Systemy i instalacje wody lodowej są coraz bardziej popularniejsze w Polsce co przyczynia się do rozrastania zastosować tego typu. Zobacz jak wiele możesz zyskać wybierając urządzenia od ChillerTech!

Sprzedaż i montaż agregatów wody lodowej | ChillerTech

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.